Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

prawda, lusiu?? nic dziwnego, że moda z lat osiemdziesiątych wraca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, widzę, pochwalam, czytam wyrywkowo niektóre strony, bo dopiero dziś odkryłam ten topik, to o samoświadomosci bardzo mi się podobało proszę mi powiedzieć, czy są jeszcze jakieś istotne fakty z życia tego topiku, które powinnam znać, aby móc się dołączyć do Waszej miłej dyskusji? też chcę być miła i normalna, no i lubię jak jest przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niiiii to normalny topik i bywalcy bardzo wrażliwi i wyjątkowo kulturalni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
:D a, żebym nie zapomniała: chlip chlip :( A teraz mogę napisać, że cóż - przynajmniej nadrabiamy dziedzictwem tzw. emocjonalno-mentalnym, życie w tamtych nielekkich czasach jakoś tam nas niewątpliwie kształtowało i na swój sposób wzbogaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście o dzieciństwie rozmawiać nie lubię i specjalnie go nie wspominam dzieciństwo tak jak rodzina- najlepiej wygląda na zdjęciu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"no i lubię jak jest przyjemnie" w kwestii tematów o przyjemnościach polecam duet Ike-MS :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na mysli nasze dyskusje kulinarne??:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
Ike, dzieciństwo ma to do siebie, ze dziecko nie ma na nie wpływu. My mieliśmy w miarę normalne, ale wcale nie jakieś bajkowe, wiec również wolę dorosłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"masz na mysli nasze dyskusje kulinarne??" I o sporcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ike mieliśmy raczej mniej normalne:) ale to było dawno temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturalni ludzie na każdy temat potrafią sobie miło pogawędzić, czy to o kotlecie, o pogodzie, czy fotkach z dzieciństwa :)) temat jest drugorzędny, teraz liczy się sposób prowadzenia konwersacji - chcemy żeby było miło, acz nie nudno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
I tym optymistycznym ... znaczy wykażę się teraz dorosłą postawą i wreszcie opuszczę pewien mebel w sypialni. na razie, pa! :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kulturalni ludzie na każdy temat potrafią sobie miło pogawędzić święta racja jak miło pogawędzić to tylko u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kulturalnie się oddalę pora nadrobić czas grypy żołądkowej i coś w końcu zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze- nie piję:) po drugie mój syn chorował razem ze mną a wcześniej mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
Ależ Sami, daj spokój. We mnie nie ma śladu urazy. Tak tylko zagaiłam temat niezupełnie wprost. :-) Poza tym myślę tak, jak Ty - byłam zupełnie przeciętna. Ale może to lepiej. w podstawówce kumplowałam się z taką pewną siebie dziewczyną, która uważała się za skończoną piękność. po paru latach nikt by w niej wiele ładnego się nie dopatrzył. nie tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo widze zaczynamy kulturalnie obgadywać koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uroda to pojęcie względne. Ja tam wole nie oceniać urody moich kolezanek ,bo zawsze jest coś co w/g mnie można by było poprawić ;) To faceci sa od oceniania.skoro sie podobałaś kiedyś i teraz to musisz być atrakcyjna.To fakt i tyle....na ten temat. a żeby Ci się lepiej zrobiło moja fota z lat dziecięcych z bliska! Dodam że fotografowi (zarabiał robiąc dzieciom foty na kucyku)tak sie spodobałąm ze ilekroć moja mama spacerowała ze mną po plantach zawsze ją zaczepiał i robił mi foty.Większość za darmo... Ale moda w tamtych czasach była OKROPNA i te sztuczne materiały.Jak ściągałam rajtki to iskry leciały :D http://www.voila.pl/392/vhoqt/index.php?get=1&f=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LzW
"widze zaczynamy kulturalnie obgadywać koleżanki" jeżeli chodzi o kulturalną złośliwość, zawsze jestem "na tak" :) "Uroda to pojęcie względne." Nie w każdym przypadku, ale przecież liczy się wnętrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wnętrze??? ciepłe, przytulne i wilgotne??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"wnętrze??? ciepłe, przytulne i wilgotne??" No wiesz, w tych wnętrzach, gdzie uroda vel estetyka ma znaczenie, raczej lepiej, żeby wilgoci na ścianach nie było. Więc odpowiedź - jak by to ująć? - tak jakby chyba nie przecząca. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu chyba mamy na mysli zupełnie inne wnętrza ja bym rzekła, ze wilgoc na ściankach jest nawet bardzo wskazana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh oj Ike o tym pomyślałam co TY:P Każda potwora znajdzie desperata tfu miało być adoratora;) wiec głowy do góry tylko nie za wysoko,by się fryzurka nie zburzyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
Ike, mamy na myśli dokładnie te same wnętrza. przeczytaj jeszcze raz - napisałam zawile, ale chciałam powiedzieć, ze we wnętrzu niewilgotnym (w domyśle wnętrza mieszkalne) estetyka ma znaczenie, a wiec można odpowiedzieć, ze skoro chcemy udowodnić, ze nie liczy się uroda, a wnętrze, to wtedy odpowiedź na Twoje pytanie brzmi "tak" (co ja - jak zwykle NIE wprost, ujęłam we postaci odpowiedzi NIE przeczącej) :) (oczywiście doskonale rozumiem, że tak jakby można mnie przestać rozumieć :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×