Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

"MS, a, to chyba rozumiem - postanowiłeś coś zrobić dla postępu i wynaleźć nową dewiację. Sprytne wślizgnięcie się do historii, nie powiem .." - nie doceniasz mnie... mam już na koncie 17 nowych dewiacji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślałam sobie
wejdę na kafe i wybiorę sobie jakiś temat :D Jełśi spotkam tam MS to będzie coś znaczyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps MS- całus jest moja dziewczyną :P nie zrób jej krzywdy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całusek, tylko nie mów, że klęczałaś w oczekiwaniu...;) "Kurde, a myślałam, że niczego nikomu nie zazdroszczę" - chcesz mi zazdrościć problemów odzieżowych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"mam już na koncie 17 nowych dewiacji" Trzeba było jakoś zaznaczyć na początku posta, żeby co mniej zasłużeni dla dziejów zamknęli oczy i nie czytali. Przecież z czym ja teraz wejdę do sypialni. Na kanapie mam spać? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" pomyślałam sobie wejdę na kafe i wybiorę sobie jakiś temat Jełśi spotkam tam MS to będzie coś znaczyło" - szkoda, że nie sprecyzowałaś CO miało to znaczyć ;) "MS- całus jest moja dziewczyną nie zrób jej krzywdy" - tak długo jak długo będzie klęczeć... nie jest bezpieczna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"chcesz mi zazdrościć problemów odzieżowych?' Teraz dopiero mi wskazujesz, czym się miałam przejąć?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślałam sobie
MS - nie wymyśliłam jeszcze CO :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzeba było jakoś zaznaczyć na początku posta, żeby co mniej zasłużeni dla dziejów zamknęli oczy i nie czytali. Przecież z czym ja teraz wejdę do sypialni. Na kanapie mam spać?" - zapisujesz się na przyspieszony kurs? Ta kanapa się przyda :classic_cool: tylko zapomnij o spaniu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"zapisujesz się na przyspieszony kurs? Ta kanapa się przyda tylko zapomnij o spaniu" A masz tam jakichś ochroniarzy na wyposażeniu? Bo jak ja tak bez kolejki, to przecież się narażę nie powiem komu i nie powiem gdzie. nie powiem też za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz dopiero mi wskazujesz, czym się miałam przejąć??" - spuścmy (uwielbiam to słowo) na to zasłonę milczenia (a tego słowa za bardzo nie lubię, zwłaszcza w kontekście pierwszego;)) "MS - nie wymyśliłam jeszcze CO" - chcesz powiedzieć, że byłem tu bez sensu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A masz tam jakichś ochroniarzy na wyposażeniu? Bo jak ja tak bez kolejki, to przecież się narażę nie powiem komu i nie powiem gdzie. nie powiem też za co" - oczywiście, że są... Czy myślisz, ze wszystkie 17 dewiacji byłoby możliwe do zrealizowania tylko w parze????? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślałam sobie
Nie wiem na co się zdecydować :D Język? Jak myślisz? To dobry wybór? :D A może nie język :D Nie wiem czego mam bardziej pożądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"spuścmy (uwielbiam to słowo) na to zasłonę milczenia (a tego słowa za bardzo nie lubię, zwłaszcza w kontekście pierwszego" Ok, zmilczam pod osłoną, czyli w kontekście trzeciego. Tylko jak tu spuścić wzrok, kiedy ciągle pojawiają się nowe posty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"oczywiście, że są... Czy myślisz, ze wszystkie 17 dewiacji byłoby możliwe do zrealizowania tylko w parze????? " Uff, dobrze, ze na topiku się wyludniło, a ja jestem dzisiaj maksymalnie incognito. Może mi się upiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślałam sobie
Pisz, pisz :D Skromność tu niepotrzebna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"Język? Jak myślisz? To dobry wybór? " Ja uważam, ze bardzo dobry. Mało jest już kafeterian o tak lekkim piórze, wiec stawiałabym na te umiejętności językowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyślałam sobie
MS jest niestety inteligentny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
OK, a teraz serio, jak bum cyk. Głowa mnie przestała boleć, czyli zespół abstynencyjny opanowany. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko jak tu spuścić wzrok, kiedy ciągle pojawiają się nowe posty??" - może daruj sobie wzrok i pomyśl o czymś innym :classic_cool: Upiecze... miłość to jak pieczenie ciasta w piekarniku małżeństwa... za to zabawa surowym ciastem jest taka przyjemna...;) Byle tylko za bardzo nie urosło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pisz, pisz Skromność tu niepotrzebna" - kto mówi o skromności? Miałem na względzie rzesze zrozpaczonych metroseksualistów, gdy dowiedzą się, że pasek niekoniecznie służy do przytrzymywania spodni :classic_cool:) A krawat nie zawsze musi być na szyi, trochę wyżej prezentuje się nieraz dużo lepiej :classic_cool: Oczywiście nie u wszystkich, zaraz jeden z drugim zawiąże go sobie na czole i będzie myślał, że o to chodziło... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"może daruj sobie wzrok i pomyśl o czymś innym " To teraz będziemy brailem (uprzedzam pytanie o skojarzenia - ja ich nie miałam!! ani w kontekście manualnym,, ani spuszczania!!) "zabawa surowym ciastem jest taka przyjemna... Byle tylko za bardzo nie urosło" Jak wyżej, jestem i będę grzeczna!! Taka jest wersja oficjalna i ten ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mało jest już kafeterian o tak lekkim piórze, wiec stawiałabym na te umiejętności językowe" - chcesz, żebym się zaczął rumienić? :) "MS jest niestety inteligentny" - czasem sam nad tym ubolewam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"chcesz, żebym się zaczął rumienić? " No, wreszcie mam naśladowcę konwencji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekałam aż skomentuje
wpis o inteligencji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
tzn. chciałam dodać, ze ta moja konwencja nazywa się udawać niezrozumienie, gidze się da, z wyjątkiem, kiedy nic nie pomoze udawanie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To teraz będziemy brailem (uprzedzam pytanie o skojarzenia - ja ich nie miałam!! ani w kontekście manualnym,, ani spuszczania!!)" - rozumiem - to Twoja podświadomość z treści przekazywanej werbalnie dąży do zaspokojenia innych zmysłów? ;) "Jak wyżej, jestem i będę grzeczna!! Taka jest wersja oficjalna i ten ...." - a czy ja gdzieś sugerowałem, ze zabawa surowym ciastem jest niegrzeczna? ;) To, że poddaje się dotykowi i oszałamia zapachem jeszcze o niczym nie świadczy... nawet z faktu długiego ugniatania nie należy wyciągać pochopnych wniosków - takie ciasto francuskie, na przykład, ma po prostu swoje potrzeby i wymaga specyficznego podejścia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dalej nie wiem znakiem
czego jest spotkanie MS na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×