Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Rozszczepianie światła, rozszczepianie atomów, wybuch jądrowy. Taki luźny ciąg skojarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike ma syndrom kosmitki przelazło na mnie z lusi:P jutro twoja kolej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:39 [zgłoś do usunięcia] brum Rozszczepianie światła, rozszczepianie atomów, wybuch jądrowy. koniec świata! A to syndrom kosmitki jest zaraźliwy?No to jutro czeka Cię Ikuś ze mną ciężki dzień!:P Niech ktoś zaczaruje by była już godz 17-ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poproszę 18. Będę juz wtedy w domu, powobiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko sami jutro postaram się znaleźć sobie inne zajęcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybuch jądrowy, koniec świata, koniec światła, rozszczepienie światła :) Sami, jest 17.03!!! Teraz powiedz, na co spóźniłas sie trzy minuty? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce żeby była 13.30 wtedy powinnam znów być w domu ze względnie ciepłym juz tyłkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dobry wierszyk dla Was. Żydożerca. "Pięciu facetów:wąsy spiczaste zupełnie jak kopie, Gęby rozwarte,gotowe do żarcia, Jak u olbrzymów łapska szerokie, Brzuszyska tłuste tak jak kiełbasy, A bokobrody niczym lampasy. Wokół umrzyka w kółeczko tańczą. Tańczą i tańczą,i nic się nie męczą, Klaskając w dłonie śpiewają szyderczo: Aj-aj Cymes,miód! Jeść,jeść,czuję głód! Jednego głębszego Boże daj! Aj-aj!Aj-aj! Żydek-nieboszczyk podobny do śledzia, Jak kocie wąsy są Jego pejsy, Leży w czerwonym rondlu z miedzi I świńskim tłuszczem podlany skwierczy." :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ówka wypad od wierszyków jestem tu ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj napisali o mnie opowiadanie. Nie było fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbdjknm
o kurwa jaka poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na autobus! wiec jeszcze tu siedzę" "To ja jestem po godzinach" "a ja chce żeby była 13.30 wtedy powinnam znów być w domu ze względnie ciepłym juz tyłkiem" No i weź zaspokój trzy kobiety naraz, jak każda oczekuje czegoś innego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik też załozyli. Wczoraj. Chyba nawet dwa. Ale jeden był na spólłkę z koleżanką. To się chyba nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ty w ogóle nie myślisz ms nie łatwiej udać, że się tego nie czytało? zamiast kombinować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ówka a po co ?:P nie mam parcia na zaspokojenie twoich potrzeb:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami* To taka przenośnia z tym wierszem-jeśli wiesz o czym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja ty w ogóle nie myślisz ms nie łatwiej udać, że się tego nie czytało? zamiast kombinować" - wewnętrzne przeświadczenie o mojej doskonałości nie pozwala mi przejść obojętnie obok postulatów kobiet :classic_cool: A tak niewinnie się zaczęło od punktu G :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami* To taka przenośnia z tym wierszem-jeśli wiesz o czym mowa. prosze mnie nie obrazac, sami dawno juz zostala nauczona stosowania i rozpoznawania wiekszosci przenosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wewnętrzne przeświadczenie o mojej doskonałości które się nie chce uzewnętrznić.................. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×