Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tycjan Piekny

Dlaczego faceci wolą być sami niż spotykać się z PUSZYSTYMI BABSKAMI?

Polecane posty

Myślę, że czasami wstyd przed otoczeniem powstrzymuje ich od tego, nawet jeśli grubaska jest całkiem miłą osobą to jak się z nią pokazać na zewnątrz? Nie da sie z taką pójśc do hipermarketu, czy na imprezę - no wstyd jak sku-rwysyn (pomarańczowy:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichuteńka obserwatorka
Oni tak wolą, bo nie wiedzą, co dobre. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zime taka tłusta jak znalazł - na jednym cycu sie kładziesz a drugim przykrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta co ma powyżej 60 ka gie jest już puszysta i już obciachowa Z każdym kilogramem obciach rośnie proporcjonalnie. Jeśli się z taką spotykać to tylko pod osłoną nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego dziewczyny
wolą być same niż spotykać się z niskimi facetami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p t a sz n i k
Już Jesteś ? No to w końcu obciagniesz mi czy uciekniesz jak wczoraj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tycjana P
tez nie rozumiem... w zimie Cie taka ogrzeje a w lecie da cien przeciez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycjan to dewiant
Jest widzę niezwykle pobudzony w swej działalności. Niezwykle podniecony. Doświadcza on satysfakcji seksualnej poprzez tego typu tematy. On wyraźnie coś wypiera ze swej skrzywionej seksualnie świadomości.....KTOŚ Z rodziców miał nadwagę-ten który molestował go seksualnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p t a sz n i k
mój post by skierowany do kolegi rus1 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p t a sz n i k
Nie podszywaj się pode mnie bo będziesz miał karnie anal. Tycjan. Co do ręki to jakbyś zgadł. Ostatnio często się bawiłem ale cię zobaczyłem,uznałem iż twe usta złote ja zastąpia. Rus 1 nie znam ale jak chce to niech się przyłączy. Tymczasem Tycjan dobrze rusza głową. Widać po tematach. W tył i w przód w tył i w przód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycjan to dewiant
Tycjan jeśli chcesz naprawdę zaimponować wszystkim to się przyznaj że jesteś chory. To pierwszy krok do wyzwolenia. Potem długotrwała bolesna psychoterapia w połączeniu z lekami. Naprawdę warto. Ale najpierw wyznaj publicznie iż to co robisz jest wolaniem o pomoc. Każdy pochyli się nad Tobą. Pamiętaj nie jesteś sam! Będę trzymał Cię za rękę tylko przyznaj się do błędów! I do swego problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tycjanie czekamy
Up up up up up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego p t a sz n i k różnice anatomiczne wykluczają spełnienie marzeń kolegi, choć pobudki z grubsza idzie zrozumieć; wszak nawet niektórzy nie kojarzą owych z dewiacją a czystą fizjologią tłumaczą. Moje nikłe zainteresowanie jest skutecznie gaszone przez różnice intelektualne, które - gdyby znieść różnice anatomiczne - takoż byłyby nie do przezwyciężenia. Ale próbować i karmić się nadzieją koledze zabronić nie mogę ;) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Don Kishott
Przyznaj się wiatraku że Ci śmigło w lewo wieje to Ci odpuscimy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr Lecter
P t a sz n i k o w i odmówiłes ale mnie to chyba nie odmówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznać do problemu? Toż czy ja nie dość wyraźnie to w moich topikach artykułuję? :D Coś ta psychoanaliza kuleje, to widać czysto amatorskie zacięcie, ale mimo wszystko witam i do dalszych prób zachęcam ;) Zawszeć to miło, że ludzie nie samym ino chlebem żyją :) (wam WIELKIM BABOM brać z nich przykład :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie uogolniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dr Lecter Nie różnisz się dla mnie niczym prócz innego doboru literek z alfabetu (na pomarańczowo), skądże więc ten optymizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cssw
może on jest krypto? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tycjan! :) Jesteś cholernie inteligentni a ci na pomarańczowo mogą ci skoczyć. To przepaść intelektualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycjan to dewiant
Ludzie ludzie a jednak psychoanaliza nie kuleje !! Przyznał się ! Przyznał się ! Napisał "Toż czy ja nie dość wyraźnie to w swych topikach artykułuję?" Tycjan wyznał,że ma problem psychoseksualny! Brawo Tycjanie tak trzymać teraz tylko terapia i będziesz wolny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z tobą
tycjanie a grube babska nie żreć tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×