Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

latte

Prezent ślubny

Polecane posty

Witam! Jakie macie pomysły na prezent ślubny? Nie wiem czy meble w postaci prezentu do dobry wybór, ale myślę, że drewniany stolik RTV na pewno spodobałby się każdemu :) http://www.esmebel.com/rodziny,rafael2,5,Stolik_RTV_140_bukowy_wosk_bezbarwny_RAFAEL,0506.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kpisz czy o droge pytasz
co za pomysl kupowac komus meble w prezencie? pomijam juz to ze ten stolik moim zdaniem jest okropnie brzydki to jeszcze skad masz pewnosc ze bedzie kolorystycznie pasowal do reszty mebli? moze mlodzi maja stol w odcieniu sosny albo debu i bukowy stolik bedzie przy tym wygladal jak grat przyniesiony z wystawki?? zreszta jak maja TV to maja i stolik albo go wcale nie potrzebuja, moj telewizor wisi sobie na scianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Ludzie w prezentach slubnych daja dzisiaj roznorakie rzeczy, wiec nie wiem co zlego jest w stoliku ;) Ja z kolei jestem ostatnio fanka dawania fotokalendarzy albo drobiazgow, ktore beda tylko i wylacznie dla pary mlodej czyli np. posciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bob970
Ja uwarzam ze najbardziej neutralnym prezentem sa pieniadze wkopercie suma? wedlug uznania *******?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×