Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupiabrzydkagruba26109

28 kg.. w jak najszybszym czasie pomóżcie!!

Polecane posty

Gość głupiabrzydkagruba26109

Dzień dobry... Mam pytanie co zrobić aby stracić w jak najszybszym czasie 28 kg ? Jaka to kwestia czasu. Nie jestem zadowolona z mojego wyglądu... PRoszę o pomoc z góry dziękuję :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie ja w 7 mies stracilam 16 kg na diecie bez chleba bez slodyczy ubogiej i monotonnej i nie bede sie rozpisywac co robilam bo szkoda slow a dzis cala szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy przy takiej
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawę Ci zależy na schudnięciu to napisz do mnie na priva - coś podpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli naprawę Ci zależy na schudnięciu to napisz do mnie na priva - coś podpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aurotki tego postu
to znaczy ze wazylas jakies150 kilo ze udalo ci sie tyle schudnac?? nie pisz glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] autorka tego postu Napisze Ci jak stracic 30kg w miesiac. 0.5kg warzyw i maslanka.Ja tak schudlam w miesiac 30kg Nawet jakbyś nie jadła nic, nie schudłabyś 30 kg w mc... Dzienne zapotrzebowanie to ok. 2000 kcal, a żeby stracić kg trzeba spalić 7000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
a ja muszę zrzucić 20 kg :( do kwietnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge się...
... dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazylam 130 kg.Jadlam same warzywa i maslanke.Ale mozna jesc tylko warzywa i maslanke.Do tego cwiczylam 2 godziny dziennie.Wy nie rozumiecie.Mnie maslanka przeczyszczala.I 3 razy dziennie sie wyproznialam. Nie wierzcie.Wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po schudnieciu nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po schudnieciu nie wchodzi
widac, gratulacje ! a teraz jaka diete stosujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
widać widać różnicę, ale była by bardziej spektakularna gdybyś zrobiła fotkę w innych ciuchach :) Bo i te przed i te po leżą tak samo prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
Kant_dupy - ja żarłam gotowane warzywa przez 3 lata i się nie wykończyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
tak szczerze mówiąc to tak szybkiego chudnięcia nie polecam. Masakra ze skórą. Teraz może nie widać, ale przy 60/70kg widać bardzo. Ja schudłam z 95 do 60 i brzuch wyglądał jak galareta (skóra wisiała). Potem dzięki długim i bolesnym ćwiczeniom i masażom poprawiłam jej kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
oczywiście brzucha nigdy nie będę miała jędrnego i bez nadmiaru skóry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
operacja? hehehe sorry, za śmiech ale chyba nie zdajesz sobie sprawy z jednego - skóra jest porozciągana wszędzie! Ramiona wiszą, wewnętrzna strona ud, biust, nawet czasami policzki ;) i oczywiście skóra pod pośladkami. Przecież wszystkiego nie zoperujesz, czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglabym,ale wiem jaki to bol,bo mialam cesarke i rozcieta skora boli. Mi nie wisza ramiona,buzia itp.I nie dopuszcze do tego.Mam znakomitego instruktora,stosuje lekkie zabiegi kosmetyczne,nie mam cellulitu.Wszystko da sie zrobic;) Po jednym zabiegu "wygladzania skory" trace 5,6cm w obwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaaaaaaaaaaaaaa
ważyłaś 130, a schudłaś 30? Dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli możesz ewentualnie ważyć ile? :) Bo jeśli ok. 90, to długa droga przed Tobą (jakiej 30kg). Szybkie odchudzanie (gotowane warzywa i maślanka), i to z takiej wagi to bezsens. Wierz mi. 90 kg to dużo. Skóra ma jeszcze sporo tłuszczyku pod sobą, i jest w miarę napięta (+ ta kosmetyczka). Z czasem przestanie się tak obkurczać - to nie guma. Musi mieć odpowiedni czas. A dodatkowo - masz jojo jak w banku. Ja ważyłam przed ciążą niecałe 60kg, na koniec ciąży 90. I jadłam normalnie. Nigdy nie przekraczałam zapotrzebowania kalorycznego (liczyłam z ołówkiem w ręku). Po prostu zaczęłam jeść jak normalny człowiek - jojo galopowało!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście stosowałam diety podobne do Twojej :) Chudłam po 6-8kg tygodniowo. A jak troszkę utyłam (przy normalnym jedzeniu), to szłam praktycznie na głodówkę, i chudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×