Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mrs Mandorla

01.01.2010 start!

Polecane posty

Gość jaki masz plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plan jest prosty: schundac :D Nie planuje zadnej konkretnej diety cud. MZ przede wszystkim, wiecej ruchu i niejedzenie po 17.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przy podobnej wadze, a na diecie od 2 dni. (norweska) Zaczynać diete od 1go stycznia? Na kacu sie trudno przeciez diete zaczyna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cotton-blossom Na kacu zazwyczaj nie ma sie apetytu :P Mi jednak kac nie grozi... nie swietuje dzisiaj a jutro na rano do pracy ;) witaj kiiniaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Ja sie przyłączam. Mam do schudniecia ok 10 - 12 kg. Chce zaczać od diety oczyszczającej indyjska potrawą "kiczery" przez min. 1 tydzień, a max. 2 tygodnie - podem dieta orkiszowa, jak dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robaczek123
ja tez zaczynam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obywatelka M
hej:) ja zaczynam od 02.01.2010 ale mam nadzieje że to nie przeszkadza żebym się do was przyłączyła? :) zaczynam od podobnej wagi bo ok 82 kg, mam do stracenia 15-17 kg i zamierzam przejść na dietę atkinsa i więcej się ruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Fajnie, ze nam sie grono powieksza :) Widze, ze wiekszosc z nas startuje z podobnej wagi! Pewnie starym zwyczajem jaks tabelke trzeba bedzie skomponowac.. ;) A przy okazji szczesliwego Nowego Roku! Duzo szczescia, zdrowia i wytrwalosci w dietkowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach tabelkowania male sprostowanie: startuje z wagi 83kg. NICK WAGA STARTOWA WAGA OBECNA DO CELU JESZCZE... Mrs Mandorla......83kg..............83kg.................13kg Obywatelka M.....82kg..............82kg.................15kg cotton-blossom............................................... Agawa_Agawa................................................ kiiniaa..........................................................5kg robaczek13................................................... Uzupelniajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK WAGA STARTOWA WAGA OBECNA DO CELU JESZCZE... Mrs Mandorla......83kg..............83kg.................13kg Obywatelka M.....82kg..............82kg.................15kg cotton-blossom.......................................... ..... Agawa_Agawa............................................. ... kiiniaa................................................. .........5kg robaczek13.............................................. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aburrida..................70.................62...................7........ waga początkowa=70 kg waga aktualna=62 kg waga DOCELOWA =55 kg na styczeń planuję 3-4 kg. Na luty też 3-4 kg. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki riki
ja tez od dzis:) do zrzucenia 6kg, wstepnie, mam na to miesiac, a na najblizsze 2 tygodnie musze zrzucic polowe czyli 3 a potem sie zobaczy,ye ye ye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze - Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :classic_cool: Najbardziej Wam życzę, byście schudly choć 70% tego, co chcialyscie ;) Chętnie się dopiszę do tabelki. :) Wagi docelowej nie podaję, bo mam kilka celów. Sukcesywnie chcę to robic, bez pobożnych życzeń ;) NICK WAGA STARTOWA WAGA OBECNA DO CELU JESZCZE... Mrs Mandorla......83kg..............83kg.................13kg Obywatelka M.....82kg..............82kg.................15kg cotton-blossom...81,3kg...........81,3kg...............---- Agawa_Agawa............................................. ... kiiniaa................................................. .........5kg robaczek13.............................................. ..... aburrida..................70.................62............. ......7......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo mo
czesc wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny jest tu kto? ja zgodnie z postanowieniem zaczęłam dzisiaj dietę, póki co jestem po śniadaniu i jest ok :) mam plan kupić jakieś tabletki wielowitaminowe, bo jestem właściwie na diecie ketogenicznej pozbawionej witamin, znacie może jakieś dobre tabletki? jedyne co mi przychodzi na myśl to Centrum.. a jak tam u was? udany start? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagienka24
hej!! I ja sie przylaczam. Mam do schudniecia 10kg. Moj plan to tez odstawienie slodkiego, tlustego i ogolnie jedzenie mniej. No i ruch. Jakis basen, silownia. Pozdrawiam wszystkich i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witojcie dziewoje :D I witaj jagienka :) wskakuj do tabelki! u mnie drugi dzien dzien diety w sumie udany. kilka malych grzeszkow na koncie mam ale bez nich to na diecie wytrzymuje najwyzej tydzien ;) dlatego wybaczam sobie :D :D :D wazne, ze bilans ujemny. a jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z siebie całkiem zadowolona :) mam nadzieję że wytrwam na tej diecie chociaż 2 tygodnie.. :D masakra:P idę na wesele w maju muszę do tego czasu schudnąć! :D muszę jeszcze tylko ruszyć doope i coś poćwiczyć aaa z tym wiadomo zawsze najcięzej heh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azyl001
witam. ja zaczyman diete od jutra ;) musze sie pozbyc około 20 kg do maja teraz narazie zaczyman od diety cambrige bez cwiczem cwiczenia dopiero od poczatku marca jak bedzie pogoda na cwiczenia na swiezym powietrzu a teraz nie bardzo ale musi mis ie udac ; ) a i start z 84 kg.....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj azyl :) pewnie, ze bedziemy sie wspierac! startujemy z podobnej wagi. melduj sie jutro1 czekam na sprawozdanie z pierwszego dnia. powodzenia :) dziewczyny gdzie jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem i mam się całkiem dobrze :) co prawda piłam dziś sobie coca cole light, podobno dozwolona, ale zawsze to śmieciowe pićko:P a i ćwiczyć mi się dziś nie chce, chyba odpuszcze;P Mandrola a Ty jak tam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zeby sie wkupic Sama nie stosowaklam nigdy konkretnych diet.Zmienialam sposób jedzenia i ćwiczylam.Potem, to zaniedbalam,bo przeszedl czas wakacji,jakos wiecej wyjazdów do rodzinki,imprezy...brak ruchu.Zgubne bylo jezdzenie autem,zamiast pochodzic. Troszke wrocilo. Dla zdrowia musze zadbac znow o siebie.Mam troszke do zrzucenia,ale patrze na centymetry,bo zawsze duzo wazylam.Taka budowa ciala. a to znalazlam w necie. Sama pewnie nie bede tego stosowala,bo nie uznaje diet.Ale moze komus sie przyda pozdrawiam ODCHUDZANIE NA ZAWOŁANIE 01 cze 2009 - 11:50:27 Grupy Jedzenia Grupa 1 Czereśnie Jeżyny Limonka Nektarynka Cytryna Morele Jagody Brzoskwinie Truskawki Gruszki Jabłka Winogrona Mango Maliny Grejpfrut Figi Śliwki Ananas Kiwi Melon Papaja Pomarańcze Grupa 2 Kurczak (bez skóry) Miecznik Flądra Krewetki Pieczona wołowina Plasterki indyka Plasterki szynki Plasterki boczku Migdały Orzechy ziemne Fasola Krab Pstrąg Grupa 3 Pasterniak Rzepa Cebula Seler Brokuły Kapusta Buraki cukrowe Zielona fasola Grzyby Czosnek Ogórek Pomidor Kalafior Szparagi Karczochy Brukselka Rzodkiewka Szpinak Groszek Pieprz Cukinia Bakłażan Kabaczek Sałata Grupa 4 Rzodkiewka I Szparagi Pietruszka Nektarynka Karczoch Cebula Cytryna Seler Kalafior Mango Brokuły Plasterki sera Sałatka z jajek Kapusta Makrela Soczewica Brukselka Łosoś Jajka na twardo i Szpinak Flądra Jajecznica Rzepa Krewetka Pieczona wołowina Cytryna Mandarynka Grejpfruty Kiwi Plasterki szynki Figi Melon Groszek Śliwki Papaja Buraki cukrowe iii Suszone śliwki Sałatka z tuńczyka Maliny Morele Plasterki boczku Jagoda Kurczak bez skóry Serek wiejski Ananas Truskawki Czereśnie Grzyby Gruszki Jeżyny Czosnek Brzoskwinie Winogrona Cukinia Jabłka Pomarańcze Krab Bakłażan Ogórek Pistacje Orzechy ziemne Orzechy włoskie Orzechy laskowe Pomidory Migdały Orzechy brazylijskie Orzechy z nerkowca Wskazówki Do Przygotowania Jedzenia: Wszystkie ryby nie mogą być w panierce, oraz nie są dozwolone żadne sosy ani polewy, oprócz soku z cytryny i soli Wszystkie owoce oznaczają ŚWIEŻE owoce (oprócz rodzynek które możesz jeść z paczki). Wszelkie soki są niedozwolone Sałatka z jajek może być przygotowana następująco: pokrojone jajka, nisko tłuszczowy majonez, musztarda i seler Sałatka z tuńczyka może być przygotowana z: tuńczyka, majonezu nisko tłuszczowego, musztardy, cebuli, selera i pomidora. Chleb jest niedozwolony Wszelkie potrawy mięsne mogą być zwykłe, lub "chude". Możesz używać musztardy i soli ale żadne inne polewy ani sosy nie są dozwolone Każdego dnia będziesz jadła 6 posiłków. W planie dnia nie lna wyszczególnionych konkretnych pokarmów jakie musisz jeść - zamiast tego są GRUPY. Dzięki temu możesz sobie do każdego dnia i każdego posiłku dobrać ulubione składniki z danej grupy produktów które o:mówiliśrrlY wcześniej, Możesz jeść posiłki w jakiej chcesz kolejności - czyli np. Posiłek 6 na śniadanie a Posiłek 1 na kolację. Staraj się rozłożyć je równomiernie w ciągu dnia Nie ma określonych porcji co do ilości jedzenia, więc możesz jeść ILE CHCESZ - np. jeżeli wybierzesz sobie winogrona i jajecznicę, to możesz zjeść ile chcesz jajecznicy i ile chcesz ,winogron. ACZKOLWIEK jedyna reguła jest taka, że musisz jeść tylko Połowę z tego na ile masz ochotę z racji tego, że jesz 6 posiłków dziennie a nie 3. Nie powinno być z tym problemów, bo wypisane produkty dozwolone do jedzenia będą syciły Cię szybciej Dzień 1 1posiłek - 2 produkty z Gr 1 2 posiłek - 2 produkty z Gr 2 3 posiłek - 1 produkt z Gr 1 i 1produkt z Gr 2 4 posiłek - 3 produkty z Gr 3 oraz 1 posiłek z Gr 2 5 posiłek - 2 produkty z Gr 1 6 posiłek - 2 produkty z Gr 1 Dzień 2 1posiłek - 2 produkty z Gr 1 2 posiłek - 2 produkty z Gr 4 3 posiłek - 3 produkt z Gr 3 4 posiłek - 1 produkt z Gr 3 oraz 1 posiłek z Gr 2 5 posiłek - 2 produkty z Gr 2 6 posiłek - 4 produkty z Gr 3 Dzień 3 1posiłek - 2 produkty z Gr 2 2 posiłek - 1 produkt z Gr 3 i 1 produkt z Gr 2 3 posiłek - 3 produkt z Gr 3 i 1 produkt z Gr 2 4 posiłek - 2 produkty z Gr 2 5 posiłek - 2 produkty z Gr 2 6 posiłek - 4 produkty z Gr 3 Dzień 4 1posiłek - 2 produkty z Gr 1 2 posiłek - 2 produkt z Gr 2 3 posiłek - 2 produkt z Gr 2 4 posiłek - 3 produkty z Gr 3 5 posiłek - 3 produkty z Gr 3 6 posiłek - 2 produkty z Gr 2 Dzień 5 1posiłek - 2 produkty z Gr 2 2 posiłek - 2 produkt z Gr 4 3 posiłek - 2 produkt z Gr 2 4 posiłek - 2 produkty z Gr 2 5 posiłek - 2 produkty z Gr 2 6 posiłek - 2 produkty z Gr 3 Dzień 6 1posiłek - 4 produkty z Gr 4 2 posiłek - 2 produkt z Gr 2 3 posiłek - 2 produkt z Gr 2 4 posiłek - 4 produkty z Gr 3 5 posiłek - 2 produkty z Gr 2 6 posiłek - 2 produkty z Gr 2 Dzień 7 1posiłek - 4 produkty z Gr 3 2 posiłek - 2 produkt z Gr 2 3 posiłek - 2 produkt z Gr 2 4 posiłek - 4 produkty z Gr 3 5 posiłek - 2 produkty z Gr 2 6 posiłek - 4 produkty z Gr 3 Dzień 8 1posiłek - 5 produkty z Gr 3 2 posiłek - 2 produkt z Gr 2 3 posiłek - 3 produkt z Gr 3 4 posiłek - 2 produkty z Gr 2 5 posiłek - 2 produkty z Gr 2 6 posiłek - 2 produkty z Gr 2 Dzień 9 1posiłek - 2 produkty z Gr 4 2 posiłek - 4 produkt z Gr 3 3 posiłek - 2 produkt z Gr 2 4 posiłek - 2 produkty z Gr 2 5 posiłek - 3 produkty z Gr 3 6 posiłek - 2 produkty z Gr 2 Dzień 10 1posiłek - 2 produkty z Gr 4 2 posiłek - 2 produkt z Gr 2 3 posiłek - 4 produkt z Gr 3 4 posiłek - 3 produkty z Gr 3 5 posiłek - 2 produkty z Gr 2 6 posiłek - 2 produkty z Gr 2 no i można tak bez końca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja chyba jednak sie dołacze,do Wsazego towarzystwa...tylko,ze ja jestem z tych osob,ktore jak cos zdecyduja sie robic to sie udzielaja. Jak bedzie tu maly ruch,to ja odpadam.Latwiej jest dzialac,jak mozna sie ciekawostkami podzielic i ponarzekać komus kto jest w temacie. Jezeli wam cos to da,to moja obecna waga oscyluje sie w granicach....85-87 :P czyli nie ciekawie a bylo kiedyś wagowo 13 mniej. Jezeli chodzi o nabranie ciala to jakos tego wizualnie tak nie widac,bo mieszcze sie w czesc swoich ciuchow.Ale bardziej inetresuja mnie te w ktore sie nie mieszcze. Choc moj maż ,swoja droga chudzielec,nie chce abym coś robila,bo taka mu sie podobam,to ja dla swoich plecow musze podzialac. Jak odpowiadać wam bedzie moje towarzystwo to dobrze i mam nadzieje na wasze dośc aktywne udziały w forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×