Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajnik3445

Jak to jest z zyciem

Polecane posty

Gość pytajnik3445

Jak to jest ze nie ktorzy maja wspaniale zycie. Szybko spotykaja milosc,prace czy podnosza sie z porazek.Uklada im sie i sa szczesliwi a inni cokowiek by zrobili i tak dostaja w leb . Czasami sie podnosza zeby mocniej dostac ,tak jak by zycie kpilo sobie z nich zeby zrobic im nadzieje. Czasami mam wrazenie ze agonia nigdy sie nie skonczy a kazdy naokolo jest szczesliwy poza mna. Zawsze mnie ciekawilo jak to jest byc szczesliwym ? wiem ,wiem uzalanie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fajnie a jaki cel można
Odpowiem krótko: "agonia" kiedyś się skończy na pewno. Życie na szczęście jest dośc krótkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik3445
chyba jednak jest cos takiego jak los i przeznaczenie. przesrane bo nie ma dla przegrancow nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bredzisz kant. jak ktoś od małego jest tresowany żeby być absolutnie posłusznym i nie mieć własnego zdania to nie zrobi się z niego niezależny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo i mam 25 lat
wydaje mi się, że niektórzy dostają bardzo wiele zupełnie za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo i mam 25 lat
i zgadzam się z tą nadzieją która w rezultacie okazuje się drwiną losu ja już dotykałam swojego szczęścia i poszło się jebać :) za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, niektórzy całe życie mają pod górkę a innym wszystko przychodzi łatwo..Pewnie nie jest to przypadek, jest to zależne od nas.., ale nie potrafię tego wytłumaczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tak samo i mam 25 lat
zresztą z tym jebaniem to teraz może i dosłownie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik3445
jeszcze ciekawi mnie jedna sprawa co sie czesto zdarza Czlowiek dazy iles tam lat do jakigos celu i wkoncu jesli mu sie uda to nagle sie dowiaduje ze umrze albo go szlak trafi i nie ma sie kiedy nacieszyc. absurdalne ale widzialem taka sytuacje facet ciezko pracowal,wyjezdzal za granice do pracy itd zeby zbudowac dom.Nie mial farta urodzic sie w bogatej rodzinie i dorbil sie domu i co sie stalo.Umarl na wylew jak go zrobil. Los niezle czasami pogrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
a ja ciagle szukam swojego szczescia na tej ziemii... juz kiedys myslalam ze znalazlam ale on odszedl a wraz z nim moje szczescie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość She83
kiedys kiedy bylam sama bylam szczesliwa a pozniej zaczelo mi czegos w zyciu brakowac i szczescie sie ulotnilo... teraz wiem ze to czlowiek czlowiekowi jest najbardziej potrzebny do szczescia bo czlowiek do istotna stadna - przynajmniej tak jest w moim przypadku. Kocham siebie, akceptuje siebie, swoje cialo, prace, znajomych itp. ale to mi juz nie wystarcza.... Dla kazdego szczescie jest czyms innym wiec nie powinno sie generalizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter jego
przeznaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To logiczne..Bóg stworzył kobietę, bo mężczyźnie samemu było źle.Tak samo jest z kobietami..Po to mamy dwie płcie, żeby być ludźmi szczęśliwymi tworząc pary.Człowiek jest szczęśliwy do czasu, gdy jest młody.Gdy wchodzi w wiek prokreacji odczuwa, że powinien znaleźć partnerkę, być może założyć rodzinę.Oczywiście niektórzy są tak przejęci karierą zawodową, pasjami, że nie myślą o tym, jednak większość ludzi odczuwa potrzebę bliskości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alter jego.. Po co otrzymałeś od Boga umysł i wolną wolę?Gdyby życiem kierowało przeznaczenie na cholerę nam wolna wola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter jego
ja wybieram drogę a on wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter jego
wybierz dobrą drogę to dostaniesz miłość jako wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter jego
kant dupy sama to możesz jedynie się masturbować lub oszaleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE PIE RD OL
Kant dupy (kant_dupy@wp.pl) Przecież Boga nie ma , jesteśmy sami na tym świecie, mamy tylko siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alter..no to chyba oczywiste..spróbuj wybrać złą drogę..stań się przestępcą..to chyba oczywiste, że nie skończysz dobrze..chyba, że będziesz jak Kuba Rozpruwacz i uda ci się uniknąć jakiejkolwiek kary..no ale co to za przyjemność być mordercą:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter jego
wszystko to świadomość jej brak jest niczym na niej wszystko się opiera i pod nią wszystko umiera a dobry wybór od niej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant ty naprawde jesteś pijana..Tak jak zwierzęta uczymy się by przystosować się do życia, zakładamy rodziny umieramy..W takim razie po co nam, ludziom umysł, którego zwierzęta nie mają?Czemu tylko my możemy decydować kim, chcemy być, co chcemy robić?A to, że ludzie są zgubieni to prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alter jego
jak odbiegamy od tematu to dalej grajcie w warcaby może ktoś was zbije nie ma to jak lekkość bycia zwierzęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant to kto ciebie
stworzył? nikt :D :D :D pomysl jak odpowiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knat GMO to smierc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno się nie zgodzić, że ten świat schodzi na psy..No, ale dzieje się tak tylko dlatego, że ludzie nie potrafią, korzystać z wolnej woli..Piekło na ziemi już mamy.Sami jako jednostki możemy dokonywać właściwych wyborów, jednak pewne jest, że większość się nie zmieni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×