Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzzzzz8080

nie odpisuje na smsa

Polecane posty

Gość zzzzzz8080

witam, poznalem dziewczyne w pracy, zaproponowalem jej spotkanie, powiedziala ze bardz chetnie, dala mi swoj numer. kilka dni pozniej napisala co u mnie itp., pozniej ja do niej pisalem raz. Dzisiaj napisalem smsa z propozycja spotkania w najblizszym czasie i minelo kilka godzin i zero odpowiedzi. Zastanawiam sie dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz8080
nie bede sie narzucac, moze poprostu stracila ochote na spotkanie ze mna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz8080
no wlasnie moglem na poczatku wyslac 1 smsa ogolnie co slychac itp. a pozniej spytac sie czy ma ochote sie spotkac. nie chce byc poprostu nachalnym typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz8080
raczej nie zadzwonie bo dojdzie do wniosku ze czekam caly czas na spotkanie z nia..a moze jest poprostu zmeczona po sylwku i nie ma glowy do smsow.Choc juz troche czasu minelo od sylwka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz8080
jak byla zainteresowana spotkaniem to chyba jej sie nie odechcialo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mi jak by tak napisał chłopak to odrazu bym odpisała po mino ze np byla bym zmeczona bo czy to wiele kosztuje by odp na esa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz8080
no wlasnie, ale jak nie chce sie spotkac to moglaby napisac ze to nie wchodzi w gre, to powiem szkoda ok i tyle,jak nie chce to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty
masz lat zeby proponować spotkanie smsem :/!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdngdnjkgdn
Nienawidze jak facet proponuje spotkania smsami!! Zadzwoń, jak człowiek, a nie takie głupie podchody. ja często nie mam kasy na karcie i strasznie mnei wkurza jak mężczyzna zamiast zadzwonić i powiedziec "zapraszam na kawe", pisze głupie smsy z pytaniem czy sie umówimy. Facet musi byc zdecydowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terminarium
Pewnie odsypia kaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty
a może po prostu uznała, że na zaproszenie smsem odpowiadać nie będzie. bo takie sprawy załatwia się osobiście bądź telefonicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty
ołówkowa! czemu mu nie odpisałaś? no?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz8080
ona ma 19 lat wiec dlatego zaproponowalem spotkanie w ten sposob...nie dramatyzuje tylko jesli nie ma ochoty to niech pisze i bedzie po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdngdnjkgdn
dla mnie proponowanie spotkania smsem jest żałosne. Czułabym sie urażona że on karze mi odpisywać, a nie chce zadzwonic. Miałam wiele razy takie sytuacje i teraz stosuje zasadę że nie odpisuje na takie smsy. Randka to randka, niech dzwoni z zaproszeniem, a nie jakieś wygłupy. Noi jak ktoś na początku związku pisze smsy zamiast pogadac przez tel, to źle wróży bo potem zawsze będzie szedł na łatwiznę. Ja nigdy nie odpisuje jak facet mnie zaprasza smsem, także moje zdanie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady przecież
zaproponowanie spotkania w smsie to nic złego. Nie to co oświadczenie się przez smsa jak mój były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie nic zlego moze nie chce moze nie jest gotowa moze ma kaca a moze musisz poczekac bo ma inne zajecia i w nocy odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdngdnjkgdn
Tez mi sie wydawało że nic złego, ale jak kolejny facet mi proponuje randkę smsem to już mi sie to znudziło. Tak jest po prostu łatwiej i wygodniej dla faceta. Proponowanie smsem to oznaka tchórzostwa bo zamiast zaproponowac przez tel gdzie dziewczyna mówi po prostu tak, to on pisze i chce dostać entuzjastyczną odpowiedź żeby sie utwierdzić że ona bardzo tego chce. A dla kobiety przez tel, jest wygodniej i przyjemniej, więc zastanów sie czy chcesz zdobywac kobiete czy chcesz potwierdzenia na każdym kroku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty
ołówkaa dobrze robisz:) ja też kiedyś nie odsiałam takiemu podobnemu i nie żałuje:) a autor ma nauczkę, gdyby zadzwonił to by się nie zmartwiał teraz. o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty
heheh tamten też miał. może to ten sam;) ale co tam, samochód rzecz nabyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzz8080
ja raczej tez wole dzwonic ale jak ona do mnie pisala to myslalem ze woli ten sposob kontaktu.Tym bardziej ze jest ode mnie mlodsza a im ktos jest mlodszy tym bardziej uznale smsy.. nawet nie pomyslalem ze ten sposob moze byc nieodpowiedni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×