Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zupapomidorowa

Zdradzona a jednak z nim?

Polecane posty

Co do tego stwierdzenia, że Adhd jestem skuteczniejszy to i owszem...w niszczeniu sobie życia. Fajno nie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie napewno zarobisz...spędziłem w barach więcej czasu niż w szkole...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu szkockiej polac
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rambo - nie przesadzaj. Mam pod bokiem dwudziestokilkuletni przypadek pięknego adhd i... ekhem, no też myślę, że dałoby się na takim zarobić... Tylko co by to musiało być... Wino z tequilą? :D Kontynuując, może z samym życiem różnie, ale za to jest molto utalentowanym przypadkiem. Co zepsuje, to zaraz naprawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od szkockiej otwierają mi sie rany postrzałowe na pachwinie...ale polska gorzka żołądkowa moze byc.......To ten twój też nadpobudliwy jest czy o kogo innego sie rozchodzi? Zreszta nie pytam...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z twym bratem albo bym sie dogadał albo pobił tak to już mamy...krwawa mary?....ale zaprawiana sokiem pomidorowym;) czy krwią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to, żeby wam nie odmawiac bom grzeczny człek jak wiadomo...to poprosze tą krwawą ale bez alkoholu jednak...tak serio to 2 lata nie pije wogóle....z jedną 3tygodniwą wtopom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups...Przecież widzieliście na filmach co odwalam jak se łykne nie? Nie obrazajcie sie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu szkockiej polac
a ja pije....hip! az sie zapije.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wypijcie moje zdrowie najwyżej. Niechcielibyscie widziec mnie pijanego...oj niechcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×