Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velka86

Bynajmniej to nie przynajmniej!

Polecane posty

Słowo “bynajmniej” ma zupełnie inne znaczenie niż słowo “przynajmniej” więc jeśli używasz ich zamiennie, to jesteś imbecylem. Tak. Jesteś. http://rdir.pl/32p03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowita prowokacja
bynajmniej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bynajmniej ma znaczenie ujemne przynajmniej dodatnie te znaczenie się wykluczają i czasami rzeczywiście ludzie używają w śmieszny sposób przecząc sobie samym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvhbjnk
alez to odkrywcze, bynajmniej ty nie ejstes imbecylem , nie ? wez idz sobie pobiegaj, madralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfsdfd
bynajmniej chuj ci w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła jak zawsze
Przynajmniej się stuknij w czólko bynajniej nie sądzę aby ci to pomogło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
tak samo jak mylenie CHODŹ z CHOĆ!!! przeciez te slowa maja calkowicie inne znaczenie, a w co drugim poście można przeczytać: "poszłam na imprezę, chodź byłam zmęczona...." wrrrr!!! kolejną rzeczą, która non stop jest mylona to WZIĄĆ pisane jako WZIĄŚĆ! moglabym jeszcze sporo rzeczy wymienic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejn
kolejnym sztandarowym błędem jest brak rozróżnienia słowa TAKŻE (które jest synonimem słów TEŻ, RÓWNIEŻ), od kombinacji słów TAK, ŻE... nie wiem czy ktoś z was zwrócił na to uwagę, ale mnie to wkurza strasznie.... przykład: "krzyknal głośno, TAKŻE ona bardzo się przestraszyła" "kupiłam juz wszystko, TAKŻE możemy iść do domu" czy słowo TAKŻE możemy zamienić w tych zdaniach na też/również i znaczenie będzie takie samo??? wątpię :O nauczcie się pisać po polsku ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×