Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnGotujący

Naleśniki

Polecane posty

Gość OnGotujący

Mam tak: 2 szklanki mąki 1,5 szklanek mleka i wody mineralnej 1 Łyżeczka proszku do pieczenia i cukru waniliowego I teraz jajka... 4 powinny być, ale czy same żółtka czy całe jajka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona81....
Całe jaja, na ta ilość to chyba z 2 wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnGotujący
Tylko 2? O.K. Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ups
Ja daję na tą ijość 1 jajko całe i jeszcze trochę soli i cuku. Po co aż cztery? Tyle jaj to nie zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ups
Sorry ale proszku do pieczenia nie daje do naleśników. U ciebie chemia na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnGotujący
Zdrowo, zdrowo... Lekarz zalecił te jajka, ale mogą być i dwa całe :) - łyżeczka cukru waniliowego wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnGotujący
Czytam tylko to, co lekarz zalecił na dietkę, skoro ma być proszek i cukier waniliowy + przynajmniej 4 jajka muszę to jakoś zrobić, więc wymyśliłem naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtka.debenhams
no ale jeszcze cukier powinienies dodac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...ups
Co to za dieta?, albo co to za lekarz, co zaleca proszek do pieczenia do naleśników? Może jeszcze za mało wiem. Starczy łyżeczka, może ciut więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daje się żadnego cukru do naleśników ,bez różnicy czy będą na słodko czy na słono daje się tylko sól i szczyptę proszku do pieczenia ew.jak masz wodę mineralną zamiast zwykłej to ją dodaj, ona nada puszystości naleśnikom wtedy proszek niepotrzebny . Cukier waniliowy lub zwykły to do farszu z sera się dodaje 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajka nie szkodzą
Ja nalesniki robię tylko z jajek i słodkiej smietanki z dodatkiem szczypty soli. Jestem na diecie niskowęglowodanowej. Na 4 jajka 1/3 szklanki śmietany 18 albo 30 % (te tłuściejsze sa bardzie kruche). Ubić trzepaczką i smazyć jak "zwykłe" naleśniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Proszek do pieczenia.A po co proszek do naleśnikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rozgniatam biały ser w misce, daję cukier, trochę śmietany. Nakładam to na naleśniki , zawijam w trójkąt, smażę na rozgrzanym oleju, robią się żółte i smaczne. Robię też z mrożonymi truskawkami, miksuję je z jedną łyżką cukru, polewam wierzch naleśników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cha cha cha
czy ty zawsze musisz pisać aby pisać? i jak zwykle nie na temat i te twoje denne topiki zaśmiecające kafe...żenuła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×