Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jazkadstam

czy warto nie odzywać się do kolesia?

Polecane posty

Gość jazkadstam

już od paru dni nie rozmawiamy, wcześniej po 2 dniach zawsze wysyłał smsa gdzie jestem ale przeważnie rozmawiamy na gg i chcę z tym skończyć i zmusić go do określenia się czy będizemy ze sobą czy nie-znamy się pół roku:/.Pomyślałam że jeśli znowu będzie się będzie interesował to znaczy że mu może zależy. Czy to dobry sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkadstam
spotkaliśmy się pare razy-on proponował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mu po prostu powiedz, ze chcesz sie z nim widywac czesciej w realu a nie tylko na gg:D Nie mow mu otwarcie ze chcesz z nim byc tylko daj mu to do zrozumienia:D Uwierz mi...:D faceci lubia jak kobieta wychodzi z lekka inicjatywa. Jesli nie wypali to olej goscia:D Widocznie nie jest wart twojego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkadstam
chciałabym zeby to on zrobil ten krok, czesto specjalnie do niego pisze zeby wlasnie wszedl nawet na to gg głupie wiec daje mu do zrozumienia ze che z nim rozmawiać i mi go brakuje dlatego się zastanawiam czy mogłby starac się bardizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie sie pol roku... A powiedz mi gdzie sie poznaliscie i jaka jest roznica wieku? Jak czesto sie widujecie i jak czesto rozmawiacie na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkadstam
mamy po tyle samo lat, razem studiowaliśmy ale poznaliśmy się dopiero po studiach- on własciwie się do mnie odezwał pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazkadstam
a rozamwiamy na gg co kilka dni, czasami codziennie, czasem tydzień go na gg nie widzę...różnie z tym bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×