Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

no jutro rano juz nie zrobie bo kupilam jeden ale jakby @ nie przyszla to chyba bedzie ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co chwile latam do toalety bo czuje jakbym miala mokro i mysle ze to juz okres przyszedl a to tylko sluz i takie uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ty mialas jako objaw ciąży biegunke nie?:) ja mam odwrotna sytuacje wczoraj wieczorem nie moglam sie zalatwic i teraz popoludniu tez nie chociaz nigdy z tym problemu nie mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna ale nie kojarz takiego czegoś z ciąża lub jej brakiem bo to nie ma sensu odpuśc sobie troche ja miałam w jedym cyklu mdłości że myslałam że zatrzymam samochód i puszcze pawia w pole:P też nigdy mi sie wcześniej takie coś nie zdarzyło zrób sobie test rano i będziesz mieć odpowiedz a najlepiej idz na bete nie popadaj w paranoje bo to zle dla twojej psychy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny:) Co tam u Was nowego? Ma ktoraś jakieś dobre wieści? Ja umowiona jestem do lekarza na poniedzziałaek.Dopiero wtedy był wolny termin. @ nadal nie ma ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię ale zawsze czekam aż Basiula coś napisze ale dziś się chyba nie doczekam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 13 idę do pracy i tak sobie marzę o L4, tak mi się nie chce pracować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Basiula jest zajeta z tego co wiem :) ja zajadam stres czym popadnie,czasem mysle,ze mam zoladek bez dna!!!jutro wizyta u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez ide do pracy na druga zmiane i tez strasznie mi sie nie chce :) Bureczku przypomnisz mi? Ty juz idziesz na to IUI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku będzie dobrze:) za jakieś 2 tyg będziesz chwaliła się dwoma kreskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci ja juz sama nie wiem czego chce! wczoraj odebralismy te wyniki mojego m.,a on mi mowi,ze jak to w tym miesiacu do iui podchodzimy?a jak zajdziesz w ciaze to za co bedziemy zyc?z jednej pensji 1500zl??? usnac nie moglam,bo pomyslalam,ze rzeczywiscie to wariacki pomysl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie masz troszke do myslenia....:( nie umiem doradzic w takiej sytuacji,musisz sama podjac ta wazna decyzje.Ale Ci nie zazdroszcze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki jutka!;) szanse pierwszej iui sa bardzo male,ale chce juz miec to za soba! chce podejsc do 3 w tym roku,potem juz in vitro pod koniec 2010 mam juz 31 lat,wiec nie chce czekac z pierwszym dzieckiem do 40!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku a może dostałabyś jakąś pracę w sklepie , w centrum handlowym, cokolwiek żeby tylko umowa była i ten 1200 to spokojnie byś dostała? Kasa jest ważna ale co z tego jak życie ucieka nam między palcami? U nas lekko nie jest ale nic do ubrania sobie nie kupić a na lekarza i badania musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci ciezko znalezc prace w sklepie nawet jesli sie nie ma doswiadczenia,ja jestem nauczycielem z wyksztalcenia i nie sadze,ze wezma mnie do sklepu...od wrzesnia bede szukac pracy w szkole,ale to az 4miesiace,nie chce tracic tyle czasu i siedziec nic nie robiac! odbije sie finansowo teraz opiekujac sie dzieckiem kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cie bureczku Sama juz ma 35 lat.Mam juz jednak dziecko.... Tobie zycze powodzenia i trzymamy kciuki jesli sie zdecydujesz to najlepiej zeby sie udalo za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do sklepu to wystarczy mieć gadane:) Firma w której ja pracuję otwierała ostatnio sklep w łodzii i przysłali nam 4 osoby na szkolenie i żadna nie miała doświadczenia w sklepie, sami pracownicy biurowi, ofiary kryzysu. Ważne aby gdzieś się załapać i mieć umowę. Pilnowanie dziecka fajna sprawa ale bez umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje jutka jeszcze ;) jutro dopiero sie okaze,czy iui dojdzie do skutku,bo owulacje musze miec po lewej,droznej stronie,w innym wypadku nie bede podchodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×