Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

no ja ostatnio dzien porzed okresem mialam 36.8 chyba albo mniej:) slyszalyscie o tragedii z prezydentem i jego zona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Satyna u Ciebie to dobry znak a czujesz sie jak przed okresem?? no własnie oglądam tragedia jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiula daj znać czy Ci coś pomogły te specyfiki na śluz, bo jak mi się teraz nie uda to może też sobie kupię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orianana ale ja dopiero je zaczne brac w nastepnym cyklu dzis mam 11dc wiec jeszcze troche czasu chcialam brac ten wiesiołek juz wczesniej ale dostałam wczesniej okres o 4 dni i nie zaopatrzyłam sie a ten wiesiolek od 1dc cykle sie bierze do 14dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej . co za tragedia dziś z tym samolotem ;-( A mi dziś tempa spadła do 36,4 ale tak szczerze mówiąc dziwny dostałam okres , taka ciemna mazia zero krwi , boje się ze może ten lekarz coś naruszył bo to mój 27 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Juz raz do was kobietki napisałam...takie tam wątpliwości czy wogle była szansa zajścia w ciąże...Kilka dziewczyn odpisało :) ze mam sobie policzyc dni płodne itp... Wiem ,ze najprościej jest jak się wszystko da wyliczyć :) jednak nie zawsze jest to takie proste. Zresztą Wy same wiecie. Zawziełam się i przeczytałam Wasze forum od 1 strony..... Ubolewam nad jabłuszkiem :( Macie jakieś wieści od Niej? Teraz kilka słow o mnie. jestem juz dośc stara jak na dziecko ale widzać instynkt dopada nas bez względu na wiek mam 35 lat i 14 letnia córkę ( co juz pyskuje ze hej ) Probuje zajsc od grudnia...bez skutku.... Ostatni okres miałam 3.03.2010 ale wczesniejszy cykl trwał az 42 dni( mam niereguralnie bardzo)od tygodnia bola mnie jajniki i brzuch jak na okres:( W wielki piatek robiłam test:( negatywny.... Pozdrawiam i mam nadzieję ,że teraz pozwolicie diłączyc do Was....Ja wiele juz o Was wiem...poznałam czytajac forum przez pare dni w kazdej wolnej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja "mała" jest dzisiaj bardzo ciasn nawet ciezko bylo sie nam kochac dzis ale dobry koń nawet w błocie uciągnie:D i juz jutro sie dowiem co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak myslicie mam jakies szanse na ciąże? kiedy powinnam zrobic test? Skoro jeden mi nie wyszedłto robic nadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki zadnej nie ma cos ostatnio ja pierwsza jestem:D u mnie @ jeszcze nie ma i brzuch mnie nie boli tez jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* jutka witamy serdecznie zrobiłam wielkie oczy jak napisałaś że przeczytałas nas od pierwszej strony oczywiście że możesz sie do nas dołączyć i nie ważzne że masz 34 lata czy 20 lat;) i nie jesteś stara moja mama mnie urodziła jak miała 36 lat:) twoja córa juz duża i wkracza w wiek dojrzewania i będzie pyskować ja ten okres też ciężko przeżywałam czasami jest mi wstyd jak sobie wspomne ile przykrości rodzicom dałam pyskowaniem i moim zachowaniem ale to mija:) mi mineło jak skończyłam 18 lat;:) ale dla nastolatki to ciężki okres hormony buzują myślą że są dorosłe i wielkie panie co zawojują światem ja też taka byłam:P. Jeżeli chodzi o twój cykl to naprawde masz długi i jak Ci wyszedł test negatywny to myśle że się nie udało przejdz sie do ginekologa i spytaj o przyczyne takich cykli i że planujesz dzidziusia:)napewno Ci pomoże może zleci jakieś badania i wszystko będzie ok;)jest taki lek ziołowy bez recepty castangus reguluje cykle i zmniejsza pms laski pisały że pozachodziły w ciąże. Jabłuszko najprawdopodobniej straciła swoje dziecko ale nie napisała tego wprost kazała wypisać sie z tabelki i że stało się najgorsze mam nadzieje że nie długo do nas powróci;) Satyna jedz dzis szybko po test i rób może sie udało jak nie masz żadnych objawów @ a dzis jej termin może sie udało??:) trzymam kciuki Paula co się z Toba dzieje??:( mam nadzieje że sie intensywanie starasz i nie masz czasu wejsc:) Superburek jak piesio?? u mnie dzis 12dc temp 37.1 ale ja wczoaj piwo wypiłam i tak strasznie wzrasta po jednym piwie?? co juz sobie piwa nie mozna wypic??:P jak zwykle susza u mmnie zero objawów owulacji jedyne to szyjke mam wysokoooo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka napisz ktory cykl sie starasz z jakiego wojewodztwa jestes i date przewidywanej @ to Cie wpisze do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Basiula zawsze czujna i o wszystkich pamięta:) Ja mam jeszcze gości ale śpią sobie w najlepsze to ja sobie buszuję:P U mnie bedzie owulka we wtorek jakoś więc będziemy działać... Powiem Wam że po tym Dostinexie który biorę dziwacznie się czuję i ciężko obserwować organizm. Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc basiu:) no dzisiaj moze i kupie test a jak wyjdzie negatywy bo @ jutro moze przyjdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci ja teoretycznie też we wtorek powinnam miec w 14dc ale co będzie to sie okaże:) napewno znowu nie będe wiedziała co i jak:P ale ja daje czadu i nie mysle:P musi sie udac gucci:) u mnie mąż też śpi. Satyna to ty juz powinnas sama wiedzic kiedy okres powinnas dostac a jeżeli chodzi o "ciasność" to ja mam przed okresem ale dziewczyny pisały że też taka w ciąży jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja dzisiaj powinnam dostac okres ale wiadomo czasami cos sie poprzestawia jak sie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna co do objawów ciąży to jest różnie większości sa takie same jak przed okresem a czy boli brzuch to nie wiem nie byłam w ciąży więc nie wiem objawów jest tyle co kobiet starajacych sie każda ma inne a niektóre wogóle nie maja:P zrób test i będziesz wiedziała jak masz dzis termin @ to możesz popołudniu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki Witam w ten deszczowy dzień. Dziękuje za miłe przyjęcie:) staram sie 3 cykl i nie mam pojecia kiedy powinnam dostac okres basiu.Jesli zakładac ze bedzie tak samo dlugi cykl jak miesiac temu to chyba 14 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×