Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hej laseczki ale wczoraj była balanga:) super:) u mnie hmmm brzuch boli jak na okres temp rano nie mierzyłam bo po wczorajszym to by była chyba 38:P rano zmierze ale wszystkie znaki na niebo pokazuja że przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) Dawno mnie tu nie było, ja w tym miesiącu zaprzestałam starań ze względu na antybiotyk , który może zaszkodzić płodowi ..lepiej dmuchać na zimne ;-) Satynko głowa do góry , a może akurat Ci się uda teraz najważniejsze jest bym szybko pozbyła się tego zapalenia i czy nie mam zrostów.w środę idę do lekarza to się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. zrobiłam rano test bo nie mogłam sie powstrzymac. a tam jedna kreska :( zrobie jeszcze w srode tak jak ginka mówiła. ale pewnie zobacze to samo. dziewczyny jestem dzis tak zdołowana ze nie mam sil na nic. nawet juz nie tym faktem ze ta jedna kreska była na tescie ale tym ze mam te zaburzenia hormonów, przytyłam rok temu jakies 10 kg myslalam ze to od tego ze czesto były wypady na pizze, frytki itp ale to pewnie przez te hormony juz wtedy cos musiało sie z nimi dziac, mam masakryczna cere a na solarium nie moge isc jak biore teraz te tabletki, i wogole czuje sie psychicznie okropnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki!!! Ja już na kawce! I tak jak obiecałam jestem:) Właśnie dziś zaczynam clo, ale wezmę chyba dopiero wieczorem , żeby przespać większość skutków ubocznych...może któraś z Was brała to coś doradzi, bo ulotka mnie przeraziła!!!! Przez ostatnie dni chodziłam jak ćma, ale człowiek to takie zwierzę, które potrafi się przyzwyczaić do wszystkiego, zwłaszcza gdy informacje ze szpitala napływają powoli i w małych dawkach...jest źle bardzo źle....ale nadal mam nadzieje....3/4 mózgu nieczynne + krwiak...a ja nadal mam nadzieję...heh....szkoda gadać...osoba która przez wszystkie lata mojego życia była mi ciocią, babcią, mamą a jak trzeba było to i dziadkiem....która chowała mnie jak sowją córkę, od której zaznałam tyle miłości...teraz stoi na skraju życia, chociaż mogłaby jeszcze wiele lat pożyć....przewrotne życie!!!! No ale dosyc smutów!!!! Muszę Was doczytać!!!! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!hej Paula! przykro mi czytac cos takiego,ale takie jest zycie posrane niestety... musisz byc silna i wierzyc,ze wszystko bedzie ok!!! co do clo to ja bralam,ale u mnie wlasnie spowodowalo torbiel,przez ktora nie podeszlam do iui w poprzednim cyklu,ale to jak juz pisalam nie jest regula!mam nadzieje,ze jestes pod kontrola lekarza,u mnie zadnych skutkow ubocznych nie bylo,wiec bralam z rana poki pamietalam ;) ja zaraz spadam do pracy,potem mam gosci,ktorzy sie zapowiedzieli,wiec pewnie nie bede miala czasu udzielac sie dzis!!! 3majcie sie cieplo i korzystajcie ze slonca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku, będę pod kontrola lekarza, w przyszłym tyg monitoring...torbiel Ci się zrobiła bo pewnie jajeczko nie pękło? Aż się boję tego leku, ale co zrobić, łapię się już wszystkiego... Mam tyle rzeczy do zrobienia że nie wiem za co się zabrać...jeszcze o 18, jadę na szkolenie z pracy ( mimo że mam urlop to i tak muszę), nie chce mi się jak cholera:(no ale cóż....:( Miłej pracki Bureczku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspolczuje tego szkolenia!szkoda,ze sie nie wykrecilas jakims wyjazdem skoro masz urlop! co do torbieli to pojawila sie przed jajeczkowaniem juz,czyli to pewnie skutek brania clo... no ale u Ciebie moze wszystko o wiele lepiej wygladac,czego Ci zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bureczku no nie mogłam się wykręcić, termin szkolenia znałyśmy już 1,5 m-ca temu, a mój urlop wypadł tak w międzyczasie...na szczęście te szkolenia nie są takie tragiczne, zawsze obiadek ciepły i pyszny czeka , no i na koniec prezenty dostajemy...tylko trzeba swoje odsiedzieć:) hehe.... Hm....boję się tego clo już podwójnie....mam nadzieję że u mnie wyjdzie inaczej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie na zapas! jest wiele przypadkow(sama znam 2)kiedy dziewczyny w pierwszym cyklu brania clo zaszly w ciaze!zastanawiam sie tylko po co lekarka przepisala Ci clo skoro Twoje cykle byly ok!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedziała tylko tyle że tym razem spróbujemy z clo, żeby wyregulować jajeczkowanie, bo u mnie owulacja była raz tak raz tak...tzn. raz miałam w 7 dc a czasmi nawet w 20dc, duża rozbierznośc, jajniki produkowały sobie kiedy im się podobało i bez względu na czas owulacji @ miałam co 29 dni... Ufam jej, jeszcze nigdy nie przepisała mi leku lub badania które byłoby w moim przypadku całkowicie zbędne lub bezsensowne. Więc sądzę że kobitka wie co robi.... Się okaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek gdzie się podziewasz? Ja tu wytęskniona a Ciebie nie ma!!!! Muszę Ci się do czegoś przyznać....ja Ciebie doskonale rozumiem jeśli chodzi o te "strachy"...mam tą samą schizę....jak nie było jeszcze Pauli na świecie, a mój M pracował w nocy, to chodziłam do rodziców spać tak się bałam. A muszę dodać że mieszkam w bloku, więc sąsiedzi dookoła...ale wyobraźnia u mnie rozbudowana na najwyższym poziomie i po prostu dostawałam na głowe!!! :P miałam schizy że ktoś mi łazi po mieszkaniu, światła pozapalane wszędzie i tv całą noc... Teraz jak mam Paulę to już trochę lepiej...ale tylko trochę, po prostu bez względu na wszystko śpię we własnym domu. Tylko że Paula też jest taki tchórz jak ja:P W tamtym roku jak mój M wyjechał za granicę to jakoś przeżyłyśmy...ciepło było, dni dłuższe to człowiek inaczej funkcjonuje. Ale gdy zapada zmrok, Paula zasypiała, to ja miałam przed oczami wszystkie horrory jakie kiedykolwiek w życiu obejrzałam...teraz już nie oglądam bo nie mogę, ale kiedyś to namiętnie. Śmieszne to jest dla niektórych, ale dla mnie nie...i dla Ciebie Basiula widzę że też nie:) Pocieszające że nie jestem jedynym dziwadłem na świecie....hehehe:P Niedługo mój M znów wyjedzie...więc....hm...będzie ciekawie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* no w koncu sama kawki nie będę pic:) Paula przykro mi bardzo z powodu tej osoby miej nadzieje bo ona ummiera ostatnia przytulam Cie mocno:* nie mam pojecia co to clo ale jak ma skutki uboczne w stylu mdłości ból głowy mniej wiecej takie jak tabletki anty to wez sobie wieczorem prześpisz najwieksze objawy jak by co;) dzis mój 27dc a moja temp 37.1 nie spadła!!! ale brzuch mnie boli jak na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Bureczku wszystkiego najlepszego Kochana!!! Spełnienia marzeń:* Paula fajnie że jesteś:) Już nam topik umierał bez Ciebie:* Mam nadzieję że wszystko w Twoim użyciu się poukłada i będzie dobrze:) Basiulka może, może coś z tego będzie;) Trzymam kciuki Mnie brzuch też boli, wieczorem ból był kłujący w macicy a teraz taki małpowy. A w nocy koszmary straszne miałam o umarlakach i cmentarzach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie widzialam otatniego postu od Ciebie ciesze się że jestes:) już ten okropny tydzień minał i te nocki ale w piatek był najlepszy zasnełam raz dwa i sie nie obudziłam w nocy ani razu myslałam że ja jestem taka panikara ale widze że większość dziewczyn też ma te problemy ale juz po wszystkim :) trzymam kciuki żeby clo Ci pomógł za pierwszym razem:) BP przykro mi strsznie ale chyba za wczesnie zrobiłaś ten test;/ a co do dodatkowych kg to Cie rozumiem sama kiedys 30kg schudłam i wiem co to za ból człowiek czuje sie gorszy ja już byłam w takiej depresji że musiałam coś ze soba zrobić chociaż miałam kochanego chłopaka (mój mąż) wziełam się za siebie przychodzi taki dzień kiedy mówimy koniec będę piekna i szczupła zrobie sobie kolczyk w pępku (marzenie) wyjde latem w bikini i będe piekna u mnie takim dniem było kupowanie bluzki na sylwka prawie wylądowałam w sklepie dla puszystych powiedziałam dosyc tego biore się za siebie były łzy głód pot zwątpienie ale nie poddałam się i uważam że to mój najwiekszy sukces:) ale warto było teraz czuje sie piekna szczupła (nawet jak ktoś inny uważa inaczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku wszystkiego naj naj co najlepsze sto lat!!!!!!!!! oby wszystko sie spełniło o czym marzysz!!! :*:*:* gucci co tam??jak sie czujesz/?? mnie też małpowo boli brzuch i cycki mam wieksze ale nie bolą tem mi napewno spadnie w dzień okresu co Ty masz za sny:( okropieństwo trzymam kciuki gucci żeby się udało:) Tobie teraz musi!!!! ale jestem zakręcona chyba za długo spałam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Basieńka sny mam ostatnio popaprane, dziś miałam z 20 różnych historii we śnie, wczoraj też straszne. Miałam dziś testować ale nie kupiłam testu ( pewnie to nawet lepiej), dziś kupię ze 3 i jutro zaczynam świrować;) Objawów to mam 1500 ale nie będę się rozpisywać, u mnie to może być prolaktyna podwyższona w drugiej fazie cyklu i ona może symulować objawy ciążowe, głupia pinda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiula ja za Ciebie też kciukasy trzymam! A Ty na kiedy planujesz testowanko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci nie stestuj!!! ja mam test w domu ale poczekam do srody jak nie dostane w srode zrobie w czwartek po co masz sie np jutro rozczarowac bo wyjdzie negatywny a bedziesz miała nadal nadzieje bo zrobiłaś go za wczesnie i takie wkręcanie nie potrzebne:( a prawda może byc inna to jest moja metoda na bete w zyciu nie pójde bo zemdleje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode planowana @ jak w srode nie przyjdzie to w czwartek rano zrobie chociaz ja jestem nastawiona że @ przyjdzie bo sie tak czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA się spieszę z tego względu że jutro mam brać dostinex i nawet jak test będzie negatywny to z czystym sumieniem będę mogła go wziąć a jak testu nie zrobię a okaże się że zaszłam to potem wyrzuty sumienia będą i głupie myślenie że zaszkodziłam Fasolce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostinex na prolaktynę, nie dziękuję;) Zapomniałam napisać że wczoraj w pracy tak mi się w głowie zakręciło i tak słabo zrobiło że myślałam że zaraz zemdleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz siedze przy kompie przyjebana jak ruska wiertarka:P zbieram sie ale nie moge sie zebrać bo mam kilka rzeczy do zrobienia pogoda cudna w końcu jest dużo słoneczka:) a Ty lec po test i rób trzymam kciuki cały czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek Gucci to trzymam za Was mocno ręce i nogi!!!! Oby się udało!!! Bo straszny zastój się zrobił na forum.... Bureczku!!!! Wszystkiego Najlepszego!!!! SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ!!!! Sto lat !!!! Sto lat!!!! Pamiętałam wczoraj a dziś mi z głowy wyleciało!!! A przecież rozmawiałyśmy rano!!! Basiulek na ulotce z clo są wypisane takie skutki uboczne że aż mnie głowa rozbolała.... No ale czego się nie robi dla babelka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczynki...dziękuję za ciepłe słowa...ja też mam nadzieję że maj będzie duuuużo lepszy...bo kwiecień mam naprawdę ciężki, zarówno pod kątem finansowym jak i psychicznym... Oby do przodu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Dziś taka piękna pogoda, chociaż rano było bardzo zimno. Musiałam się dziś zerwać rankiem z łóżka, bo na czczo leciałam na pobranie krwi na TSH. Taka była długa kolejka, że naprawdę porządnie zgłodniałam ;/ Trzeba wykorzystać słoneczko i jakieś pranie wywiesić w ogródku, ale najpierw to muszę je wstawić hehe... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki... Wiosna sie zrobiła za oknem czas sie rozmnazac:) Te co maja robic testy to sio do sklepu bo my tu chcemy te dwie kreseczki zobaczyc...mocno trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×