Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Julka wymyśliła imiona: będzie Jakub albo Marta :) Jeszcze nic nuie widać na usg, więc się nie nastawiam, choć wiem, że mąż po cichu marzy o synku... Mężczyźni są próżni... Chodzi im o tzw. "przedłużenie" rodu, nazwiska... Ale ostatnio sam zaczął mówić, że nieważna jest płeć, ważne, żeby maleństwo było zdrowe, bo teraz tyle chorych dzieci się rodzi, takie są uroki cywilizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) widze że sama będe pic kawke:( no ale trudno napewno każda z Was wyjechała miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja jestem:) my dziś plażujemy;) 31dc, @ nie ma. Bureczku mam nadzieję że masz dla mnie jakieś dobre wieści i napiszesz zanim ja wyjade:) Miłego dzionka!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;-) wpadłam na chwilkę dziś mam grilla u siebie jutro u bratowej , a w poniedziałek u rodziców ;-)0 masakra znów przytyje ;-( nikt już o mnie nie pamięta na topiku ... Gucci mam nadzieje ze ty też za chwileczkę powiesz nam nowinę wspaniałą , trzymam kciuki ..Basiulka jak ja ci zazdroszczę ...ale ciesze się bardzo ze Ci się udało;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia pamiętamy o Tobie cały czas tylko Ty mało piszesz:) Ja bym schrupała jakąś kiełbaskę z grilla z miłą chęcią ale pod blokiem nie dam rady rozpalić grilla bo mnie zgarnie policja;) Jak będę miała jakieś wieści to oczywiście dam znać ale kiedy to będzie? I czy wogóle dobre wieści? Nie wiem , czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. jak ja wam zazdroszcze tych wyjazdów. ja dzis w domu mój misiek w robocie od 18 do 6 rano :( a ja sama :( tyle co jutro ma wolne a w poniedzialek znow praca :( i nic nie moglismy planowac. u mnie 3 dc. @ ciagle trwa tyle ze slabsza niz zwykle. troche podłamana jestem ale przejdzie mi. znalazłam swietna terapie heh kupi sobie cos z bizuterii i mi humor sie poprawi choc troszku . pozdorwionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci, trzymam mocno kciuki za Ciebie, wierzę że ten cykl był dla Ciebie szczęśliwy:) zasługujesz na to by w końcu zobaczyć na teście dwie kreseczki:) życzę Ci tego z całego serca:) u mnie dziś 26 dc, czekam więc na @, potem jeszcze jeden cykl bez staranek, potem wczasy i działam, juz nie mogę się doczekać:) staram się dobrze nastawić bo to bardzo ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dzięki Loltka, mam nadzieję że coś wyjdzie z tych kciuków które wszystkie trzymacie:) Rypnęłam się w obliczeniach i dziś mam 33dc a nie 32. Jestem już z deka podłamana bo jutro wyjerzdzam a tu @ nie ma a test dalej negatywny:( Nie wiem już co mam robić. We wtorek kolejna dawka dostinexu... B. już mnie podpytuje jak się czuję i cieszy się że @ nie ma a ja boję się że znów będę musiała go rozczarowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:* u mnie pogoda okropna ale mam nadzieje że świetnie sie bawicie w ten wolny czas:) gucci przykro mi bardzo:( a czemu okres nie przyszedł?? co Ty bierzesz za tabletki?? przepraszam ale juz nie pamietam;/ każda z Was cos bierze i ciężko zapamietac zycze Ci super wyjazdu żebyś nie myślała za duużo i odpoczeła sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Basiula:* Dostinex biorę na obniżenie prolaktyny. A czemu okres nie przyszedł to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na obniżenie prolaktyny biorę bromergon a po nim sie czuję fatalnie ;-( nawet w piątek się zwolniłam z pracy bo nie mogłam przez nie wytrzymać , masakra a ty jak się czujesz po swoich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ja po dostinexie czuję się bardzo dobrze, biorę na noc i jak wstaje rano jest ok. Na początku trochę mnie mdliło ale to mogłam sobie wkręcić;) Dostinex jest droższy ale z tego co słyszałam o niebo lepszy bo działa długo w organiźmie i powoli się uwalnia a po bromku prl skacze strasznie. Ja biorę 1/4 tabletki na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) 34dc, @ brak test negatywny:( Kupiłam jeden test na zapas żeby ze sobą wziąć i jutro go zrobić przed dostinexem. Więcej już nie robię, nie ma sensu. Od wczoraj boli mnie żołądek i w gardle mam gula takiego i mi strasznie niedobrze, mam nadzieję że na nikogo nie zwymiotuję w samolocie:P Basiula i Bureczku widziałam na nk że macie nr tel podane, mam nadzieję że się nie obrazicie jak napiszę do Was smska jak będę miała jakąś wiadomość? Trzymajcie się wszystkie i starajcie się ładnie:) Mam nadzieję że będą czekały na mnie same dobre wieści:* wracam w pn za tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczek nie ma nr podanego więc jednak nie napiszę do niej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* gucci ni ma sprawy zapisz sobie i pisz smski co tam u Ciebie;) my dzisiaj mamy imprezke bo mój chłop urodzinki ma:) wiec dokańczam kawke i spadam do kuchni mam nadzieje że od jutra nasz topik ruszy:) i będą dobre wiadomości od bureczka bo o ile dobrze pamietam to żadna narazie nie testuje wiec dziewczyny korzystajcie z weekendu i nie liczcie dni że to juz teraz a zdziała to cuda:) ja sie czuje świetnie:) oby tak zawsze:P miłego dnia;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na naszym topiku cisza i dobrze! tzn, że wszystkie odpoczywają :) Gucci trzymam kciuki za Ciebie :) może się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) koniec dobrego jutro trzeba wstać o 5 ;-( niestety i 6-00 praca Gucci ja biorę tabletki 2 razy dziennie mam brać narazie przez miesiąc ale codziennie lepiej mi po nich , chyba organizm się przyzwyczaja ;-)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia!musze Cie zmartwic,bo od wczoraj zalewa mnie @! Gucci>jak chcesz napisze Ci swoj numer na nk! dobrej nocy dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:* mam nadzieje że zaraz ktoś sie zjawi i wypije ze mna kawke ide własnie sobie zrobic bo od rana to pije wode z cytryna i czekam bo mam problemy:P jem sniadanko nie mam wcale apetytu ale musze cos zjesc halo halo jest ktos??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Basiulek Kawkę juz dawno wypiłam:) Dziś Paula już do żłobka poszła, to musiałyśmy wstać wcześnie...myślałam że będzie rozpaczać, bo 3 tyg nie chodziła, ale badzo się cieszyła że idzie do dzieci, że będą się bawić, tylko przed drzwiami troszkę się opierała, bo zawstydziła się cioci:P Ja też dziś do pracki:( Po takim dłuuuuugim czasie ( bo w sumie miałam 10 dni wolnych) to mi się okropnie nie chce:( Już myślę o kolejnym urlopie...hehe... Pogoda taka zryta, zimno jak cholera!!!! I to ma być maj?!?! Dziś mam 11dc czas rozpocząć ćwiczenia:) Jutro idę do gin, zobaczyć jak wielkie jajko wysiedziałam:P mam nadzieje że wszystko się dobrze ułoży w tym miesiącu.... Bureczku jak to Cię @ zalewa? Mnie już szlag trafia jak słyszę takie info, a zwłaszcza od Ciebie!!! Tak bardzo Ci życzę tego Bąbelka!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula teraz dawaj czadu powodzenia u lekarza:) halo laski co tam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u mnie zle wiesci:w piatek na wizycie u bio,cos sie nie podobalo pani B. w lewym jajniku,dzis lekarz to potwierdzil:cysta,ktora podczas stymulacji i przygotowania do iui moze rosnac,ktora trzeba usunac laparoskopia,bo jest na lewym,droznym jajniku,ktory moze za bardzo obciazyc co moze doprowadzic do koniecznosci usuniecia tego jajnika!najgorsze jest to,ze prywatnie taka impreza to koszt 5tys.,a w panstwowym szpitalu termin konsultacji lekarskiej dopiero we wrzesniu!jestem zalamana i nie wiem jak to rozwiazac,przyspieszyc?! ech!pieprzone zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku skąd ta cysta?????? Pieprzone gówno się przypałętało!!!! Jeśli możesz to idź prywatnie, koszt jest ogromny....ale sama wiesz że pieniądze szczęścia nie dają...przykro mi strasznie...:(:(:( Trzymaj się dzielnie, choć wiem że to nie łatwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nic się nie dzieje....staranek też brak, bo mój M się wykręca coś dziasiaj:( Jutro do gin zobaczymy co tam słychać...wiem że jeszcze mam chwile, bo jajnik mnie ledwo ledwo boli, taki napięty czuję...zobaczymy jutro u gin co tam wysiedziałam:) Wg mnie owulka będzie za jakieś 2-3 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest laski? Nikt się nie odzywa????? Basiulek melduj mi się tu szybciutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza jak makiem zasiał...czy ja w ogóle trafiłam na dobrą stronkę??? Bo już zaczynam mieć wątpliwości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) A Gucci gdzies wyjechała tak?? bo sie pogubiłam już... Ciekawe jakie wieści będzie miała:) U mnie 13dc:) Starania na wszelki wypadek zaczęte:) Bo ja juz nie wiem kiedy ja mam owu :) Suchoty takie jak jeszcze nigdy nie miałam poprzestawiało sie wszystko:) No ale na razie bez spinki to dopiero drugi cykl jak terez nie wyjdzie to ide do gina temperaturke bedę mierzyć sprawdzac jakie jajeczko urosło :) a poza tym synek mi sie rozchorował chyba ma angine tak mi to wygląda przynajmniej.Do lekarza sie nie mozna dodzwonic bo ciagle zajęte wysłałam Miśka wczoraj osobiście do tej przychodni ale mu powiedziały ze rejestracja tylko telefoniczna ze wszyscy choruja po majówce i trzeba trafic w wolna linie:/ Jak w konkursie na tvn-ie:/ Dziecko chore oddychać nie może a ona mi każe w wolna linie trafić:/ No ale cóż taki mamy system zdrowia:) Ide spić kawę i posprzątać troche puki młody śpi:) Pozdrawiam dziewczynki i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×