Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

brałam wczesniej przez 2 cykle, ale zmieniłam lekarza i ten stwierdzil, że u mnie nie ma takiej potrzeby bo okres był w miarę regularny. a co do bliźniaków- ja bym się cieszyła gdybym miała, ale gdyby to nie była moja pierwsza ciąza to już gorzej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby tak, ale czasami jest mi tak smutno z powodu tych problemów z zajściem w ciążę... ech szoda gadać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) NO faktycznie idziemy łeb w łeb ja też 14dc. A co do bliźniaków to ja bym sie też cieszyła:) i tak chcę mieć piatke dzieci więc co mi tam.... jedno juz jest według planu teraz drugie za 1,5 roku znowu ciąża i koło trzydziestki jeszcze dwójeczka:) więc bliźniaki mogą być :) Tylko zanim tę piąteczke będę juz mieć to musze dobudóweczkę zrobić bo na razie miejsca na trójkę tylko jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewka :-) fajnie, że masz taki plan. teraz to przeważnie każdy chce maksymalnie dwójkę dzieci :-) sama chcę mieć dwójkę, może trójkę. Mam nadzieję, że uda mi się spełnić marzenie i będę mieć choć jedno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oriananana mnie też dopadają doły...już staram się tak długo, ale zawsze jakoś się podnoszę i idę dalej pełna nadzieji, że może w końcu tym razem...Uda nam się zobaczysz:) Ewka piątka!!!! Super plan!!! Ja chciałabym dwójkę, chyba że teraz machnę dwójkę za jednym zamachem....heheh....się okaże....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co laski? teraz nasza kolej? Muszę moje dziecię do łóżeczka już kłaść bo przecież bocian mi Bobasa nie przyniesie:P Laski ale tak mnie wszystko boli że masakra!!! Wzięłam przed chwilą tabletkę, bo normalnie nie mogę:( Oczywiście przed M dobra mina do złej gry, bo inaczej nic by dziś z tego nie było gdyby wiedział że tak mnie boli wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. chciałam aktualizować tabelkę ale nie mogę jej znaleźć, trudno poszukam jutro. Zaczynam kolejny, czternasty już cykl. @ niestety przylazła... wprawdzie zrobiłam wcześniej test i wiedziałam, że w tym miesiącu znów nie wyszło ale i tak było mi trochę przykro. na szczęście obeszło się bez większego załamania. chociaż muszę się przyznać, że z miesiąca na miesiąc jest mi coraz ciężej (na szczęście do pomarańczowej jeszcze mi sporo brakuje :p trudno, jak to mówią, nowy cykl - nowe szanse :-) w tym miesiącu znów monitoring, mąż rusza na badania a jak wszystko wyjdzie ok to za miesiąc czeka mnie hsg czy coś takiego. już się boję. dziewczyny miałyście to robione,strasznie było bo ja panikuję pomału... póki co łykam grzecznie wiesiołek i witaminy. zobaczymy, może coś pomoże. ostatnio na wizycie lekarz stwierdził, że z moim śluzem jest naprawdę kiepsko więc trzeba to jakoś poprawić. pobierzemy, zobaczymy... a nóż się uda. Trzymajcie się cieplutko, zwłaszcza że pogoda ostatnio kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o dzieci, to marzy mi się trójeczka :-) ale najpierw trzeba nad jednym popracować. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja też doły łapię, ale ogólnie wierzę jeszcze w to, że się uda :-) Też wszystko mnie boli, ale z tego wszystkiego zrobiłam sobie drinka i trochę mnie znieczulił :-) aga ton wybieram się na badanie hsg ale jak mój M zrobi badanie nasienia. Myślę, że poczekam z tym do września. Co do śluzu, wydaje mi się, że u mnie też kiepsko, ale lekarz na to w ogóle nie zwrócił uwagi :-( ech szkoda gadać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabelkę znalazłam, więc wklejam, żeby być na bieżąco. mam tylko nadzieję, że dobrą wybrałam :-) NICK....................WIEK.........CS.........KIEDY @....SKĄD satyna18.................21...........???...........11.04 .2010.... wlkp. Paula_27..................27...........16?17?.........21.05. 2010.... wlkp oOomadalenaoO.........20...........2..........28.02.2010. .. . zach.pom Gucci24...................24...........22........29.04. 2010....... pom. B.P.2300..................23...........10..........05.05 .2010...w arm.mazur) basiula3...................24............4...........28. 04.2010 ........lubuskie Różowa chmurka........25............4...........08.03.2010... lolitka......................25......4 i przerwa....03. 04.2 010.....małopol. oriananana...............25............9..........22.05.2 0 10..... wlkp. monia2152................28............4............ ...08.05.2010 wlkp. jutka1975...............35.............3........14.04.201 0...śląskie ewka4127...............24............1..........19.05.201 0..zachpom aga_ton.................25............14.......05.06.2010 ...mazowieckie ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana, mi lekarz zwrócił na to uwagę podczas badania na samolociku :p to był środek cyklu więc powinno już coś być a tu lipa. zapisał mi więc Oeparol i witaminę B6. może spróbuj, na pewno nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, bez recepty. za 60 kapsułek zapłaciłam ok. 23 złotych. mam brać po jednej tabletce trzy razy dziennie (podczas posiłku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana, ja zanim znalazłam mojego obecnego ginekologa trafiłam niestety na kilku konowałów. i chociaż muszę dojeżdżać do niego 40 km nie zamienię go na innego (bylebym tylko nie zapeszyła) jednen z tych nich powiedział mi, że powinnam działać zamiast latać po lekarzach (a ja wtedy okłamałam go i powiedziałam, że staramy się już ponad dwa lata... myślałam, że potraktuje mnie poważnie a on nawet się nie przejął, tylko kazał czekać) wyszłam szybciej niż weszłam. druga z kolei wmówiła mi nadżerkę i chciała ją usunąć, oczywiście prywatnie... ale ja nie miałam jakoś do niej zaufania i poszłam do innego lekarza. a tam niespodzianka, po nadżerce ani śladu. jakimś cudem zniknęła sama po tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ton ja niestety też nie miałam szczęścia do lekarzy ginekologów. Mam nadzieję, że na tym lekarzu się nie zawiodę, bo nawet mi odpowiada to jak wyglądają wizyty. Zobaczymy co będzie dalej... może akurat teraz się uda? bardzo bym chciała i Tobie też tego życzę :-) ucieka spać :-) do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz na kawce :) Paula dzisiaj wstała o 6:( Dziś to już mnie tak wszystko boli że chyba oszaleje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc Kochani... wlasnie wrocilam z usg bo mialam jakies male plamienia z krwia chyba i jakis skrzep... na szczescie z dzieckiem wszystko dobrze.... chyba bedzie syn....bylam pewna ze córka....ale... lekarz mowi ze te widoczne w miejscu przyrodzenia wielkie cos to moze byc wyrostek ktory zaginie i wtedy bedzie corka...ale...ja mu nie wierze pociesza mnie...bo wie ze marzylam o corce...syna juz mam...ale co tam wazne ze zdrowe... dziewczyny ciezarne...czy w 16 tygodniu ciazy na usg nie widac jeszcze plci? czy mozliwe ze to jakis wyrostek a nie penisek? wygladal jak na 1000% chlopczyk bo akurat nozki rozkraczył....czy mozliwe ze jeszcze to zaginie? czytam w google ze juz plec widoczna a lekarz twierdzi ze to za szybko...ma 10 cm od glowki do pupy + nozki to jakies 15 bedzie cm...podrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek jeśli pięknie nóżki rozłożył to widać płeć... U mnie juz było widać tzw."ziarenko kawy" czyli kobitka... Więc wygląda na to że będzie syn...plustego taki że masz już "instrukcję obsługi":) Zawsze możesz próbować po raz trzeci:)hehe....grunt żeby zdrowe było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie witajcie:) Długo mnie nie było bo się uropowałam... Okres w końcu dostałam:) Dziss mam 9 dzien cyklu....Nie wiem kiedy sie starac bo ze mna to wiecie same jak jest:) W srodę dzwonie do lekarza zeby sie umowic na pon a tu niespodzianka:( brak miejsc,na srode..tez brak miejsc....Potem lekarz na urlop jedzie ..Udało mi sie dopiero umowic na 31 maja...wiec cykl chyba stracony bez pomocy lekarza... Chyba ze jakims cudem sie mi uda ale wątpię....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izaulek oczywiście że może byc dziewczynka:) To nawet bardzo częste :) Dziewczynki które maja bardzo duże wargi sromowe bardzo długo oceniane sa przez lekarzy jako chłopcy:) Pisałam juz wczesniej o mojej kuzynce której lekarz mówił ze dziewczynka potem ze na 100% chłopak a 2 tygodnie przed porodem jak juz miała wszytsko dla chłopaka kupione wypalił ze jednak dziewczynka:) więc wiesz w 16 tygodniu to sa bardziej przypuszczenia niż fakt na 1000%:) moja ciocia i wujek sa ginekologami i twierdza że bardzo często sie tak zdaża:) Druga kuzynka która ma termin na wrzesień też myslała że dziewczynka bo lekarz powiedział że jest pewny na 100 % a ostatnio była u gina i powiedział że juz nie jest pewiem czy chłopak czy dziewczyna więc może jeszcze bedziesz miała córcie:) ale najważniejsze żeby było zdrowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzahikoor
proponuje juz wybierac przedszkole, mnie sie na szczescie udalo, mieszkam w wawie i posylam do prywatnego (Skarb Malucha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki wchodze a tu tyle do czytania!!! cieszę sie bardzo ale macie fajnie wszystkie naraz będziecie testować i wszystkie pozytywnie napewno!! jestem pełna nadzieji trzymam kciuki za Was bardzo mocno !!! mnie też ostatnio owulacja strasznie bolała jak nigdy nie mogłam chodzić dziewczyny to dobry znak;) aga ton Tobie się też uda:) nowy cykl nowa nadzieja:) izulek najważniejsze że wszystko w porządku a czy chłopczyk czy dziewczynka to najmniej ważne chłopak z chłopakiem sie lepiej dogada:) ja mam kontakt z chorymi małymi dziećmi i wiecie co?? nawet mi przez głowe nie przechodzi myśl że muszę miec dziewczynke czy chłopca oby było zdrowe może być nawet dwójka hihi:) naraz:P też sie wychowa:) ale rozumiem że każda ma marzenia co do płci i oby się spełniły;) odezwe się dopiero w poniedziałek na rannej kawce bo chwilowo mnie nie ma w domu i wróce jutro wieczorem:) piszę to bo odzywam się codziennie a jak bym sie dwa dni nie odzywała to by było podejrzane hehehe:P bureczku gdzie jestes?? martwie sie że nic do nas nie piszesz;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutka nareszcie ta cholera przyszła!!!!! jak sie ciesze:) teraz wiesz na czym stoisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku kochany witaj!!!! Tak tu pusto bez Ciebie:( Czy już coś postanowiłaś? Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja moge postanowic Paula? zycie mi sie pier... i tyle...nawet do in vitro z taka cysta podejsc nie moge,nie mowiac o iui,a i nikt nie da mi gwarancji,ze nie usuna mi jajnika podczas operacji!(dodam,ze ta cysta jest na lewym jajniku,po droznej stronie) 7.06 mam wizyte u jakiegos profesora-ordynatora jednego z warszawskich szpitali i zobaczymy co on powie... moze bede jezdzic do bioenergoterapeutki co tydzien 400km nie wiem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa Bureczku!!!! Jakie to niesprawiedliwe!!! Mam nadzieje że jednak się wszystko jakoś ułoży...trzeba wierzyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz w nic nie wierze Paula... rzygac mi sie chce od tego wszystkiego,a najgorsze jest to,ze wczoraj byla u nas siostra mojego m. i nie moglam zniesc widoku jak on cudnie zajmuje sie jej dziecmi...mialam lzy w oczach,serce rozdarte... czemu ja nie moge dac NAM/JEMU dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×