Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Paula ta cysta byla juz w zeszlym cyklu,przez nia zrezygnowalismy z iui... najgorsze jest to,ze bioenergoterapeutka mowi by w zadnym razie nie poddawac sie tej operacji!ech! juz rzygac mi sie chce,mam dosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! bureczku bardzo współczuje. ciężka sytuacja sama nie wiedzialabym co zrobic. u mnie 7 dc. @ sie skonczyła 3 dni temu i taka jakas mizerna była w sumie. wzielam urlop do konca tygodnia bo mnie takie przeziebienie dopadlo ze ledwo daje rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie sa wszyscy?? Co tu tak pusto:( U mnie 13dc brzucho boli czyli jest owu:) Jakos tak dziwnie bo z prawego jajnika a ja zazwyczaj mam z lewego (choc powinno byc niby na zmiane:)). Juz szczerze mówiąc nie pamietam kiedy miałam z prawego:) M mnie dzis obudził o 05.30 jak wstawał do pracy:) Idę na kawke:) Pisac dziewczynki jak tam u was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Ewka faktycznie pusto jak nie wiem co!!! Wczoraj byłam u gin, po prawej stronie jajo na granicy pęknięcia 25-26mm, po lewej natomiast drugie jajo(!!!!!) 16 mm....czyli wesoło...:) mam jakieś 2 doby na staranka:) w pon kolejny monitoring:P Ewka to my łeb w łeb:) u mnie 13dc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bureczku nawet nie wiesz jak mi przykro!!! Ciągle jakieś przeciwności u Ciebie!!! To niesprawiedliwe!!!!!!!!!! Trzymaj się Kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:* nie było mnie ostatnio bo miałam duzo spraw do załatwienia i nie miałam czasu wejśc na neta. u mnie wszystko super czuje sie świetnie:) Paula o kuzwa ale super wez męża gwałć ile wlezie hihi bo piekne te pęcherzyki a ten na drugim jajniku to co?? też może pęc?? Superburek bardzo mi jest przykro ciężko mi jest cokolwiek napisac:( Ewka tez dawaj czadu z mężęm:) jest ktos?? na kawce??:) ja dzisiaj siedze w domu nigdzie sie nie ruszam bo leje i zimno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej dziewczyny...ja wlasnie spijam kawke...INKE... czytam was codziennie ale nie pisalam za duzo bo malo wiem o waszych problemach..nawet nie wiedzialam ze takie moga byc problemy...u mnie jak narazie wszystko super...mam 17 tydzien ciazy prawie...dzis w nocy chyba po raz pierwszy poczulam ruchy dziecka choc nie jestem pewna nigdy na 100% czy to juz to...mimo iz juz jestem mama...pogoda paskudna...padazimno w szczecinie... Basiunia jak tam wynik bety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc izulek brzuszek masz juz duzy???:) nie byłam na becie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam na becie bo czytałam w necie że wyniki są zróżnicowane np w 5 tygodniu ciąży jest norma od....do... i laski wypisują że mają tą mniejsza norme i sie boją że ciąża sie zle rozwija czytałam rowniez że jak sa wymioty mdłośći to ciąza rozwija sie świetnie a jak nie to może być róznie postanowiłam przestać czytac te wszystkie głupoty żeby nie zwariować jestem pozytywnie nastawiona będzie co będzie ide do lekarza za połtora tygodnia to sie wszystkiego dowiem tak samo denerwuje mnie kiedy laski pisza że do 3 miesiąca nie mówi się o ciąży nikomu bo można zapeszyc brak słów ręce opadaja co ma być to będzie za 1,5 tyg sie wszystkiego dowiem:) muszę się Wam dziewczyny pochwalić że nie pale co uważam za wielki sukces było mi ciężko ale dałam rade na tym sie najwiecej skupiłam:) kto palił i przestał napewno najbardziej mnie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! basiulka masz racje lepiej nie czytac tyle na temat ciazy jak sie zaszlo zeby sie nie stresowac .u mnie 8dc ochota na przytulanie duza ale ledwo zyje heh, takie przeziebienie mnie zlapalo ze nie wychodze z lozka. mam nadzieje ze mi przejdzie do soboty bo wieczorem jestesmy zaproszeni na impreze. izulek ale fajnie juz 17 tydzien to brzuszek juz pewnie ladnie widac. oj zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Basiu, tak jak piszesz, niektórzy ukrywają ciążę aż do 3 m-ca, ale przecież co ma być to i tak będzie - czy ogłosi się światu czy nie. U nas było inaczej, jak tylko test zrobiłam, mój mąż obwieścił to już z samego rana rodzinie, chyba taki był z siebie dumny, że zasiał fasolkę :P Przy Julce było identycznie - też zaraz po teście rozkrzyczał nowinę. A co do wymiotów i złego samopoczucia, to ja nie miałąm ani w pierwszej ani w drugiej ciąży, to po prostu urok organizmu, a nie znak, że coś złego się z ciążą dzieje... Więc też przestałam już czytać te wieści ciążowe w internecie, bo od tego czytania, to dopiero można w głowę dostać... Bureczku strasznie mi przykro z powodu cysty, aż się wierzyć nie chce w tą służbę zdrowia, żeby z czymś takim czekać do września - to jest chore! Normalnie chyba lepiej żyć w krajach trzeciego świata, niż u nas :( A wiadomo, aż nie każdego stać na prywatny zabieg. Mnie już na pewno nie byłoby stać, obrzydliwe czasy nastały, bieda kwitnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!!! Bureczku,przykro mi ;( mam nadzieję,że szybko wytępisz tą cystę,życzę dużo siły i zdrówka! :* Ja się czuję dość dobrze,brzuszek rośnie (w końcu 20tydzień),a masz syneczek ostro już kopie :) wczoraj późnym wieczorem mąż trzymał rękę na brzuchu i strasznie się ucieszył,jak jego potomek 2razy kopnął :D W sb czeka nas ślub szwagra.Na szczęście znalazłam sukienkę,a bałam się,że będę wyglądała jak pokraka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Elix :) To sie wybawicie na weselisku :) My mamy zaproszenie na 18 września, a w dodatku jeszcze mamy potwierdzić przybycie do 31 lipca... No i bądź tu mądry i pisz wiersze, jak to 3 tygodnie przed porodem, a skąd ja mam wiedzieć w lipcu jak będę się czuła we wrześniu i czy lekarz mi w ogóle pozwoli jechać na to wesele (60 km). Więc chyba sobie odpuścimy, ja nawet nie żałuję, bo to wesele ze strony męża, a nie z mojej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elixx wygladasz ślicznie:) napewno piękne uczucie kiedy maluch kopie:) ja mam od lipca do wrzesnia 3 wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Basiu :) To okropne co napiszę,ale jak pomyślę o tym weselu,to tylko się cieszę ze względu na jedzenie :D:D:D:D:D:D:D Ja mam termin na 19 wrzesień,a moja siostra planuje ślub na 11 lub 18 września :D także nie nastawiamy się. W każdym bądź razie chcą we wrześniu,a którego to zależy od wolnego terminu pastora.Wiadomo też,że różnie może być-mogę urodzić 2 tyg przed terminem lub 2 po,albo leżeć wcześniej w szpitalu. My chyba odpuścimy wakacje w sierpniu :( mieliśmy jechać z przyjaciółmi,ale to aż nad morze (Międzywodzie),a wiadomo droga daleka,upał i nie chciałabym byśmy wracali z dzieckiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahhahaha elix jestes nie mozliwa:) oby tylko było dobre jedzonko:) kiedys byłam na takim weselu to wyszłam głodna:P obiad był wyporcjowany na talerzu i to co jeszcze nie lubie a ogólnie lubie wszystko ale szpinaku w kurczaku nie nawidze fujjj ziemniaki smazone na starym oleju i surówka nie doporawiona hehe. Teraz wogóle nie miałam apetytu wszystko na siłe wpychałam ale teraz nawet głodna sie zrobiłam huhu i lece obiadek zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh,Basiula, ja od 7 tyh do 12tyg nie jadłam prawie nic :D chleb mi zbrzydł,czarna herbata,wszelakie półprodukty.Jadłam herbatniki,krakersy(na które nie mogę już patrzeć :D) i piłam wodę,a od czasu do czasu zjadłam obiad-jakąś zupę albo ziemniaki czy mięso. Mój mąż gotował-ja nie byłam w stanie.Gotowałam tylko zupy,ale to nie było łatwe,bo każde otwarcie lodówki było wyzwaniem :D:D:D:D Za to teraz apetyt dopisuje,ale jeszcze od czasu do czasu mi niedobrze. Na majówce postraszyłam dzieci znajomych,bo mnie zaczęło naciągać i już tak kaszlałam :D biegiem do toalety,a tam z 7dziweczyn się szykowało,a ja do kibelka z ordynarnym kaszlem :D:D:D:D:D:D podobno było mnie słychać na korytarzu.Tyle dobrze,że byliśmy sami swoi-jakieś 30 osób,ale sami znajomi :D A kopniaki maleństwa, to naprawdę coś wspaniałego! Jeszcze jak widziałam jak to ucieszyło mojego mężusia!!! :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx i inne brzuchatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx i inne brzuchatki...
znajdźcie sobie inny topik, w który będziecie się ekscytować ruchami dziecka. to nie jest na miejscu, my sie tu staramy, opłakujemy każde przyjście okresu a wy dodatkowo nas dołujecie. ja też bym chciała zobaczyć taką radość męża ale niestety nie jest mi to dane, a wasze radości dodatkowo mnie dołują. pełno jest tematów dla zaciążonych, poszukajcie tam swojego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam pozostawic to bez komentarza ale napisze szanowna koleżanko jak byś poczytała topik od pierwszej strony to bys wiedziała o co chodzi u Ciebie jest pełno jadu i zawiści i Ty sie starasz o dziecko?? z takim podejściem?? brak mi po prostu słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że to napisała jakas laska z naszego forum i nie miała odwagi napisac pod swoim nickiem w co mi sie wierzyć nie chce no ale różnie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki wypowiedzi pt elix i inne brzuchatki. skoro przeszkadza ci obecnosc dziewczyn ktorym sie udalo moze ty znajdziesz sobie inne forum? jesli zdecydowalas sie na ten topik ktory ma tytul chce miec dziecko 2010 to powinnas wiedziec ze nie tylko ty starasz sie o ciaze , nie tylko ty wylewasz lzy gdy przychodzi @. cieszymy sie jak ktorejs z nas sie uda, a ty plujesz swoim jadem i zawiscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE to jakas prowokacja nie wierze że sa tacy ludzie co na prawde tak myslą i by napisali takie bzdury jak elixxx i inne brzuchatki olać to:) brzuch mnie boli i to jak prawdy jajnik daje w tym miesiącu czadu i to nieźle... a ja oczywiście oglądam wózki ... :) już nawet sobie wybrałam który chce choć pewnie i tak go nie kupię bo jest drogi a poza tym to mam wszytsko po Jasiuli :) tylko ja tak mam czy wy tez ciagle przegladacie stronki z rzeczami dla maluszka?? Izulka faktycznie u NAS w szcecinie dziś nie za ładna pogooda:) Podobno ma tak byc do konca maja ale ja tam nie wierze w takie przepowiednie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elllo:) ewka dawaj codziennie czadu a cos z tego wyjdzie:) BP jak sie czujesz?? juz lepiej?? ja czasami oglądałam na allegro wózki ubranka ale to było kiedys teraz wogóle:P jeszcze sie chyba nie oswoiłam z myślą że mnie to czeka u mnie dzis pogoda okropna cały dzień leje i zimno brrr Paula mam nadzieje ze zajełaś sie odpowiednio mężem:) :D Bureczku co u Ciebie?? postanowiłaś cos?? ja często myśle o Tobie mam nadzieje że uda sie wykombinować tak wielką kase ja wierzę że rodzina Ci pomoże trzymam kciuki jutka Ty gdzie sie podziałas?? mam nadzieje że dostałaś w końcu normalny okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobitki!!!! Zajęłam się odpowiednio Basiulek i dziś też mam zamiar tylko nie wiem czy dam radę, bo mnie tak brzuch boli:(chyba mam owulkę bo normalnie ledwo chodzę, miałam tak parę razy w poprzednich cyklach...co do drugiego jajka...moja gin twierdzi że to mniejsze raczej się wchłonie, okaże się w pon...no bo chyba nie machnę bliźniaków!!!!:Phehe.... U mnie Basiul też zimno dziś i leje...normalnie październik!!!! Czy ta wiosna-lato w ogóle będzie w tym roku???? Izulek, marika, elixx jak ja Wam zazdroszczę tych Brzuszków!!! Tych ruchów bobaska w środku...malutkich ubranek...:):):)Dużo zdrówka dla Was i Dzidziulków!!!!Buziaczki:) Pogłaskajcie brzusie od cioci Pauli:P Basiul u Ciebie tez niebawem wyrośnie:) Fajnie że dobrze się czujesz... Hej ktoś nam zakłóca spokój!!! Co jest? Wchodzi sobie byle kto i psioczy bezsensu...temat jest chyba zrozumiały chce mieć dziecko 2010, wynika z tego że to my starające jesteśmy nie w temacie....bo na 2010 to już sie nie załapiemy:P Ktoś się czepia nie wiaomo o co....mam dziwne przeczucie że to ktoś z tabeleczki pod pomarańczą dla niepoznaki się butnie wypowiada...jak nie pasuje to do widzenia...My tu nawiązałyśmy przyjaźnie i nie wyobrażam sobie odejść z forum gdy mi się uda zafasolkować:) Ewka i jak tam u Ciebie? staranka w toku? My to chyba nawet razem testować będziemy, oby pozytywnie:) Bureczku daj znać jak u Ciebie? Trzymasz się jakoś? myślami jestem z Tobą:) Mam nadzieję że wszystko się ułoży i nie będziesz musiała czekać do września!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na forum i nikogo nie ma:( co jest grane? nikt nie chce ze mną pogadać? Buuuuuuuuuuuuuuuuuu......:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj basiulka raczej gorzej! :( męczy mnie strasznie to przeziębienie, oddychac nie moge wogóle, a jeszcze w moim przypadku to nie moge sie zbytnio przeziębiac bo jako małolata miałam astme i slugo jechalam na lekach, ale teraz od 3 lat mam spokój, zero ataków, tylko czasem jakies uczulenia mnie lapia bo uczulona jestem na wiele rzeczy :( hej paula. ja jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja jestem:) ale super ty szybko bierz sie za męża:P ja Cie rozumiem że boli cholernie i nie ma ochoty i siły na zabawy:P ja miałam to samo w ostatnim cyklu ledwo chodziłam 13dc miałam taki straszny ból a 12dc sie kochalismy ostatni raz ale okazalo sie owocnie hehe może Paula blizniaki faktycznie jak jestes na dopalaczu ale jazda hehehe trzymam mocno kciuki żeby sie udało popraw jeszcze dzisiaj :P z mężusiem chociaż wiem że boli;/ no ale może akurat:) ja wierze że sie uda:) Bp leć do łóżka i sie kuruj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula córa śpi?? jak tak to drineczek sexy bielizna i jazda:) nie ma co tracic czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka ale ja leze w łózku z laptopem i buszuje po allegro. moj misiu na pocieszenie ze bylo mi smutno bo dostalam @ powiedzial ze mam sobie jakas fajna bizuterie zakupic na poprawe natroju :) wiec znalazlam i zakupiłam tylko czekam na dostawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×