Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

no jesteście!!! Bo juz myslałam że nikt nie chce ze mną gadać:( Basiul wczoraj 12dc i ćwiczenia dzis 13dc i rozrywa mnie w środku, bo owulka....zobaczymy może się uda poprawić...jak nie to jutro:P Bp kuruj się żebyś mogła ćwiczyć bo zaraz owulka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiul Paula jeszcze nie śpi ale już jej niewiele zostało...bielizna już czeka bo dziś sobie zakupiłam seksi koszulkę:P a co!!!! Tylko jeszcze mojego M nie widać:) ale niebawem będzie to go zgwałcę:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo sie juz zgubie w lozku w tej stercie chusteczek heh, sie nabijal moj ze jestem bardzo pociagajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula to masz taka sama sytuacje jak ja w cyklu owocnym hehe uda sie:) napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie daje jeszcze czadu bo muszę starszaka spac położyć:) A jak sie zbliża czas spania to oczywiście sie nagle głodny robi pic mu się chce nie ma siły się wykapać no ewentualnie moze sie wykąpać ale zębów to juz nie da rady umyć:) heh więc zaczynamy z M dopiero gdzies za pół godziny jak młody uśnie:) trzymajcie kciuki!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula extra podejście!!!! tak trzymac:) ja spadam owocnych staranek zycze a Tobie BP duzo zdrowia kuruj sie bo zaraz u Ciebie sie staranka zaczną:) mam nadzieje że wlecicie na ranna kawke:) dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O!Dziś ja pierwsza :) Paula,a nuż bliźniaki...:):):):):) Mam nadzieję,że w tym cyklu się Wam uda!!! Bp, kuruj się, bo tu maj i trzeba działać :) Odnośnie tej pomarańczowej wypowiedzi,to też uważam,że zżyłyśmy się tu na swój sposób. Nie wnikam kto to napisał,ale byłoby to zrozumiałe gdyby napisała to kobieta,która nas nie czyta w ogóle,tylko przypadkiem tu trafiła... Basiula, który tydzień Ci wychodzi z daty ostatniej @????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki melduje sie na kawce mam nadzieje ze nie będe jej pic sama:) ELixx 5tydz i 2 dni z ostatniej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki!!! Ja też na kawce:) Zaprowadziłam Pauliśka do żłobka i ogarniam mieszkanie bo masakra!!! Wczoraj z ćwiczeń lipa:(Chęci może i były ale bolało mnie wszystko w środku...ledwie siedziałam , a co tu mówić o przytulankach:( Ale dzisiaj to już koniecznie!!!! Od rana zażyłam no-spe i pod wieczór też wezmę, żeby już nic nam nie zakłóciło!!! Koszulki mój M jescze nie widział, więc mam go czym dziś zaskoczyć:P hehe....wariatka ze mnie...no ale po tylu miesiącach starań trzeba sobie konkretnie urozmaicać seksik, żeby się z niego linia produkcyjna nie zrobiła:)hehe... Basiulek 5 tydz i 2 dni...jestem z Ciebie dumna że się trzymasz bez fajeczek...:)wiem jak Ci ciężko i doskonale rozumiem....są chwile że pewnie masz ochotę? Tak jeszcze będzie przez jakiś czas. Bo to taki głupi nałóg że w niektórych sytuacjach nie wiadomo co z rękoma zrobić...wspieram Cię całym sercem:) Elixx jaki Ty masz już słodziasty brzusio:):):) Widziałam na nk!!! Po prostu kwitniesz nam tu Kobietko!!!:):):) Dużo zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do bliźniaków to proszę się nie nabijać:)hehe....miałabym niezły sajgon w domu:P może się wchłonie to drugie jajko?:) Za pierwszym razem to bardzo chętnie, ale za drugim to już nie jest takie zabawne:P Co będzie to będzie...ubranek starczy na dwoje:) Grunt żeby się udało!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Paula rozumiem Cie z tym bólem bo ja tez nie miałam wcale ochoty ostatnio a widzisz udało sie hehehe:P nie tylko zachodzi sie w ciaze jak jest owu przed owu tez hehe czasami mnie bierze a w szczególności jak sie zdenerwuje miałam dwa razy kryzys ryczałam przez chyba dwie godziny i nie mogłam sie uspokoic poryczałam poryczałam i mi jakos przeszło ehhehehe:P trzeba dac rade wiedziałam co mnie czeka jak zajde w ciążę ale jak czuje dym fajek to bym ją zjadła:P ale mój mąż wychodzi daleko na podwórko:P żeby zapalić i nawet nie czuje za dużo obiecał że rzuci ale to jest narazie bezterminowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a ja czytałam o tym clo i zdarzały sie blizniaki heheh mój tata zawsze powtarza szescioro dzieci zdrowych niz jedno chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiul dużo pomaga widok dzidziusia na monitorze usg...ja wtedy miałam największy przełom....pomijając że za chwilę leżałam już w łóżku na duphastonie, więc fajki poszły w zapomnienie...Dasz rade!!! Każdego dnia będzie coraz lepiej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Basieńko za słowa otuchy:) ja już wiem co znaczy opieka nad jednym noworodkiem a co dopiero nad dwójką + moja Pauliśka....i znikąd pomocy....heh... Ale Twój Tato ma rację lepiej sześcioro zdrowych niż jedno chore...więc niech się dzieje wola nieba:Pheheh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula a Ciebie tez czeka jak by co w przyszłym miesiącu porzucenie nałogu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to będziemy sie wspierac nawzajem:) myslałam że będzie gorzej że będe rzucała fochami na cały świat ale nie jest tragicznie mam nadzieje że z dnia na dzień ochotta na fajke przejdzie chciałabym mieć wstręt do fajek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek jeśli u mnie się uda....bo wiesz...różnie bywa, świadczy już o tym kilkanaście miesięcy staranek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam do pracy... a jeszcze sie uszykować muszę:P no nie zdąże ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłej pracy:)i dnia:) Paula kiedys musi sie udać bądz dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu jest grane? Nikt już nie zagląda na forum? Ostatnie wpisy z rana i nic poza tym? No ładnie...ja tu z pracy wracam, zaglądam bo pewnie dużo do nadrobienia a tu lipa....cisza i pustka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Paula ja też jestem na clo, dziś 14dc i nie mogę wyrobić z bólu :-( wszystko mnie boli tam na dole. Mam nadzieję, ze te leki pomogą, bo w tym cyklu ciężko znoszę owulację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oriananana a miałaś monitoring? No właśnie mnie strasznie tam wszystko rozsadza...ale już kilka razy tak mi się zdarzyło nawet jak clo nie brałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...i ja mam 14 dc...to jesteśmy już trzy w tym samym miejscu...bo ewka idzie też z nami równo:) Fajnie!!! Będziemy razem testować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he fajnie, nie mogę się już doczekać :-) tak bym chciała zeby się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek idę ponownie do gin podejrzeć jak tam wszystko funkcjonuje bo mam 2 pęcherzyki jeden w środę miał 26mm a drugi 16mm hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym cyklu nie mam monitoringu. W pierwszym cyklu z clo pęcherzyk był i pękł i lekarz stwierdził, że clo dobrze działa i już teraz monitoring nie potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam monitoring od września...co cykl...a bierzesz luteinę? Bo ja od 16dc mam brać luteinkę przez 10 dni, ale u mnie to standard, bo mam niedomogę ciałka żółtego i biorę w zasadzie już 1,5 roku inaczej potrafię krwawić nawet 2 razy w m-cu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×