Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hej Dziewczyny! Dziś 27 dc i @ jeszcze nie ma. Ciągnie mnie coś w dole brzucha, trochę bolą piersi jak na miesiączkę ale obawiam się,że to że jeszcze nie ma @ wynika z tego, że w tym cyklu nie brałam clo. Z ciekawości zmierzyłam rano temperaturę i miałam 37,1 ale to już bylo po w stanu z łóżka. Paula trzymam za Ciebie kciukasy! :-) Różowa chmurko pewnie masz rację z tymi badaniami, sama nie wiem czemu to jeszcze odwlekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Hej laleczki. Mąż właśnie kąpie stworki- potworki więc mam chwile. Podniosłam moją lalę i poczułam taki skurcz, że już więcej jej nie noszę. Mąż się musi wykazać. Chciał większe stadko to niech też się pomęczy :P Basiu Ja używałam na początek Oilatum. Wiem, ze są zwolennicy i przeciwnicy, ale dla mnie to było wygodne bo wlewałam do wody i tylko obmywałam dziecko nie musiałam ani namydlać ani natłuszczać. Poza tym dzieci mam alergiczne więc to był dobry wybór. Później jak już mi kąpiel sprawniej szła to kupowałam żele do kąpieli bo łatwiej się dozują niż zwykłe mydło w kostce. Jeśli chodzi o pieluchy to zapas możesz sobie zrobić rozmiar 3 bo tych się używa dosyć długo. Na początek jedynki jedną paczkę, a później zobaczysz jaka Ci się duża dzidzi urodzi. Chusteczki na początek miałam pampersa, a potem sprawdzałam inne powolutku czy nie dostaną uczulenia, ale wszystkie były dobre. Jedyne co to nie mogłam używać kosmetyków johnsona, ale wiedziałam już w ciąży żeby nie kupować z tej firmy bo mi położna poradziła, że okropnie uczulają. Znajoma mi przyniosła żel do kąpieli no i okazało się, ze jednak uczulił, więc przekonałam się na własnej skórze. Ale nic się nie zmarnowało bo ja uwielbiam te kosmetyki szczególnie lawendowe. :) Czeka mnie jutro góra ogórków do zaprawiania. Robię w musztardzie. Jakby któraś chciała to mam taki przepis: na 2-3 kg ogórków 1 szklanka octu 1 szklanka cukru 3 niepełne łyżki soli 5 łyżek musztardy 1 litr wody wszystko zagotować i ostudzić. Ogórki pokroić na połówki albo ćwiartki zależy jak duże są. Poukładać w słoikach, zalać zalewą zimną i za pasteryzować. Można dodać koper włoski, tartą marchewkę, gorczyce, ziele angielskie, liść laurowy i pieprz, albo taką gotową suszkę do ogórków. Na prawdę są pyszne. Od kilku lat już je robię i wszystkim smakują. Uciekam bajki czytać. Słodkich snów wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę różowa chmurko że sie dopiero do ogórasów zabierasz:) ja juz narobiłam na ten rok pas:) ja robię w musztardzie curry i kiszone:) tylko takie u nas w domu schodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dziekuje za porady napewno skorzystam jutro będe oglądac ten program:) Gucci jak mi przykro;/ mam nadzieje że siostra donosi do bezpiecznego tyogdnia i wszystko będzie dobrze:) a ten lekarz to jakis nienormalny;/ chmurko fajny przepis nie robiłam takich zawsze robie mizerie do słoików i konserwowe a dzisiaj zrobiłam w kamionce małosolne ale jutro pozbieram ogóry i jak starczy mi czasu to zrobie a one w smaku są słodko kwasne??:) oriannanan trzymam kciuki jutro rano zanim wstaniesz z łózka zmierz temperature jak będzie podwyższona to nie musisz juz nawet testu ciążowego robic:):) albo tylko dla formalności;) powodzenia:* ale nie wstawaj i nie idz siku:) przed pomiarem bureczku wychodz za krzaków!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą:) Różowa chmurko szalejesz z ogórami:) Ja w tym roku nic do słoików nie kładę, jakoś nie mam weny:( oriananana Uu Ciebie też na dniach sie wyjaśni:) Trzymam kciuki żeby pozytywnie!!!! Gucci co za konował z tego lekarza!!! Żeby w 32 tc nie dac zwolnienia!? Przecież człowiek ledwo zipie!!! No chyba że ma spokojną, siedzącą pracę, ale mimo wszystko jest to już trochę męczące...oby dociągnęła do bezpiecznego terminu... A ja cały wieczór żre się z moim M...no tak mnie wkurzył że szok!!!! Teraz śpi a ja nadal piorunami rzucam, bo mnie strzela...a miałam taki spokój jak go nie było:P Rzadko się kłócimy ale widać odzwyczailiśmy się trochę od siebie...rozłąka zrobiła swoje, więc teraz gradobicie i pioruny lecą!!!! Dobranoc i całuję mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Paula nie martw sie piorunami... Najlepsze jest godzenie się :D Co do kosmetyków to ja również poelcam Oilatum - jest rewelacyjny! Wtedy żadne oliwki nie są potrzebne. Moja córka też jest alergiczką, nadal kupuję Oilatum - krem soft, roztwór do kąpieli, mydło... Fakt, że do najtańszych nie należą, ale można trafić na świetne promocje na allegro. Ewka - to coś do noska to NoseFrida, też o tym słyszałam, są na allegro. Strona producenta: http://skandprojekt.pl/frida_1_NoseFRIDA.html Produkują też coś pod nazwą kateter rektalny - działanie polega na usuwaniu gazów z brzuszka, więc zmniejsza ryzyko kolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika tak to łaśnie to:) strasznie mi się to podoba i zakupię sobie na pewno:) Ja też mam Oilatum dla Jasiuli bo tez jest czasami "suchy":) jemu pomaga ale ja niestety jak się posmarowałam i wykąpałam w tym ( mam płyn i kremów mnóstwo moja mama jest dermatologiem więc dostaje takie rzeczy za darmo:)) to niestety mnie uczuliło:) ja jestem w ogóle na dziwne rzeczy uczulona i głównie sa to właśnie środki stosowane przy produkcji kosmetyków dla alegików:) kiedys kupiłam sobie pomadke hipoalergiczną bodajrze z nautrogeny posmarowałam sie a po chwili myslałam że mi usta eksplodują :( wyglądałam jakby mi ktos wstrzyknął silikon:( także z tymi uczuleniami to tez różnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;-) ciążą ciążą i jest ciążą ;-) test wyszedł pozytywnie ;-) a najlepsze jest to że jak sobie policzyłam to 8 tydzień mi wychodzi tego samego co jak poroniłam 24 sierpnia jaki zbieg okoliczności ;- ale tak się ciesze ze masakra .Męża obudziłam ale się cieszył ;-))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo będę trzyma za was dziewczyny kciuki aby wam się udało ;-) oriananan może ty też jesteś w ciąży ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje Monia!!!! ja raczej nie jestem-test negatywny, @ brak, temperatura 37,2...ale zdążyłam wstać i 5 minut pochodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
wiedziałam...gratuluje! doskonale wiem jak cudownie sie czujesz!!!!!! od dzis bedziesz chodzila ciagle usmiechieta....i plakala z byle powodu.... witaj po naszej stronie tabelki monia!!!!! oriana nie trac nadzieji ja mierzylam temp.nawet w polodnie i pozostala wysoka test nie wyszedl najpierw..a po paru dniach..jak ma byc to bedzie....taka temp.moze tez wskazywac stan zapalny....ale ...zostalo cierpliwie czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia wstałam szybko i poleciałam na góre właczyc laptopa wiedziałam co przeczytam!!!! czułam;) serdecznie gratuluje:)!!!!! duzo zdrówka i siły zyczę:) i żeby te cholerne mdłości Cie omineły:) Paula nic sie nie martw nie zawsze jest pieknie i cudownie nie?? ale powiem Ci szczerze że ja tez nie nawidze kiedy jestem nabuzowana emocjami jak sie pożre z mezem a on idzie spać!!! grrrr życze szybkiego pogodzenia sie:) Powiem Wam że ten mój maluch szaleje no co chwile daje mi kopniaka nawet jak w nocy szłam do kibelka to mnie kopał rozrabiaka chyba będzie hehehe;) miłego dnia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia GRATULACJE!!!!!! WIEDZIAŁAM!!!!!!!!!!!! A co do aspiratora nose frida to stosuję do dziś u Pauli :0) jest rewelacyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paula:* jak tam mężuś nadal jest kosa?? moja bratowa to do noska też ma dla córy więc tez sie w to zaopatrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no z mężem już ok....:P Trochę się dąsa ale pokonam Go w ciągu godziny:Phehe Właśnie wybieramy się do zoo do Płocka:) To się Paulinka wybiega:) Napatrzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............19 . 08. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz...27.05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............7..........31. 08.2010.....małopol. oriananana..............25.............12...........04 . 08. 2010..... wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie alutka13...................29..........4.......31.07.2010 . .. .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie Loonah.......21............2..........26-02-2011......... podkarpackie ewka4127......24........3............27.02.2011.......... .zachpom różowa chmurka.......................marzec...................... monia2152..............29............ 6.............07.04 . 2011 .. wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wyszedł mi z obliczenia w necie ze termin by tak przypadł ;-))) a tak w ogóle to nic mnie nie boli , piersi trochę twardniejsze i większe ale nie bolą .trochę głowa mnie dziś boli ale może ze nie mogłam spać i obudziłam się dość wcześnie ;-) muszę jutro zrobić badanie prolaktyny czy jest ok ...Dziękuje wam dziewczyny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia serdeczne gratulacje!!! Prolaktynę powinnaś sobie darować bo w ciąży wzrasta bo to jest hormon ciążowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orianna temp dość wysoka nawet mimo tego że 5min chodziłaś, może jeszcze nic straconego? Możezrób sobie betę jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
witam Laseczki. Monia wielkie gratulacje! To będziemy miały wiosenne dzieci:) Prolaktyny chyba już nie warto robić teraz. A co do objawów to mogą być bardzo różne. Ja w każdej ciąży miałam inne. W tej nie miałam żadnych. Czasem tylko mnie dopada gorszy dzień i właśnie wtedy boli głowa, mam mdłości, a w nocy bolą piersi. Ale następnego dnia wstaje w super formie. Oriana powiem Ci, że mi też test nie wyszedł. Dopiero jak zrobiłam test z krwi to wskazał ciążę. Także nie poddawaj się. Paula zazdroszczę ZOO. Też chętnie byśmy się wybrali, ale nie ma kiedy. Mąż w pracy a popołudniami coś dłubie w domku, maluje, szpachluje i tak nam cały dzień schodzi, ale trzeba się uwinąć do września bo później to już wcale czasu nie będzie na nic jak dojdzie mu druga praca i dowóz dziecka do przedszkola. Basiu ja też mam fridę i polecam, ale jeszcze lepsze jest urządzenie do odkurzacza. Nazywa się katarek. Dla mnie jest o niebo lepsze od fridy bo mimo, że we fridzie są te gąbeczki- filtry to ja zawsze przez to odciąganie łapałam chorobę od dzieci. Jak kupiliśmy katarek to przestałam od nich wszystko podłapywać. A co do ogórasów z musztardą to są właśnie takie słodko kwaśne. Ewka czy mogłabyś dać mi przepis na te ogórki curry? Znalazłam jakiśw internecie, ale chętnie wzięłabym sprawdzony bo chyba zrobię kilka słoiczków na próbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia!!!!!!!!!!! ale się cieszę gratulacje kochana bedziesz mamą:):):) ale fajowo teraz pewnie znowu się ruszy bo my tak jakos na tym topiku tak mamy że jak nie ma ciąż to nie ma a jak są to wysyp także czekam na dobre wieści od reszty dziewczyn:) ach monia pewnie jeszcze nie wierzysz:) ja zrobiłam 3 testy:) ale to pewne - jesteś w ciąży:):):) ale fajniutko:) życze ci żeby cie ominęły wszystkie dolegliwości:) mi tego nikt nie pożyczył i miałam wszystkie możliwe włącznie z krwotokami z nosa :( więc zdrówka zdrówka zdrówka i oszczędzaj się teraz:) miłego dzionka dziewczynki:) ale numer:D napisałam tego posta godzinę temu i nie wysłałam:d teraz dopiero zobaczyłam na kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna ta frida do noska, kupię mojej siostrze, nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje:P a ten katarek to mnie nie przekonuje jakoś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ci pisze różowa chmurko przepisy na ogórasy curry posiadam dwa:) przepis numer 1 4,5 szklanki wody 1,5 szklanki cukru 1 szklanka octu 3 łyżeczki curry zagotować ogórki pokroić w grube plastry. na dno sloika: liść selera, 1 plaster gruby cebuli ( ja daje dużo bo potem ją tez wyjadam:)), ogórki , gorczyca,pieprz cały. zalać zalewą. pasteryzować 3-5 minut przepis nr 2 1,5 kg ogórków 1 litr wody 1,5 szklanki octu 1,5 szklanki cukru 1,5 łyżki soli 3 łyżki curry ogórki pokroić w grube plastry. na dno sloika: liść selera, 1 plaster gruby cebuli ( ja daje dużo bo potem ją tez wyjadam:)), ogórki , gorczyca,pieprz cały. zalać zalewą. pasteryzować 3-5 minut Mi osobiście bardziej pasuje przepis numer 2 ale to kwestia gustu. W numerze 1 nie ma soli przez co ogórki sa bardziej słodkie . ocet musi być 10% ja niestety w zeszłym roku takiego nie dostałam nigdzie i musiałasm kupić w tesco 8% i średnie wyszły. w tym roku zrobiłam trochę tych i trochę tych;) jasiul woli te słodsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście dziewczyny :-) z moim super szczęściem to pewnie się okaże, że w ciąży nie jestem... poranny test rozwiał trochę moje nadzieje...z drugiej strony to dopiero 28dc. Coś mnie kłuje jajnik i zaczynam się bać czy to czasem nie jakaś torbiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoniłam do mojego lekarza i kazał mi przyjść w przyszłym, tygodniu w czwartek na wizytę;-)) nie za wcześnie to 6 tydzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też monia byłam na pierwszej wizycie w 6 tygodniu:) wtedy dostałam skierowanie na badania krwi mocz i te bajery i badanie ginekologiczne:) Usg od 8 tygodnia bo wczesniej nic nie widać podobno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prubuje od grudnia 2009 r owulacja jet monitorowana usc wysteouje pecherzyk peka a ciazy brak nasienie meza ok moje chormony ok teraz od 16 dnia cyklu jestem na duphastonie Powoli trace nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Monia :) Szósty tydzień to nie jest za wcześnie, a nawet jak dobre usg ma Twój lekarz to już zobaczy fasolkę :) Ja własnie byłam u mojego lekarza potwierdzić ciążę będąc na etapie 5 tygodni i 2 dni, czyli w trakcie 6 tygodnia i już widział fasolkę zagnieżdżoną w macicy :) Trzymam kciuki, żeby wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×