Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hej dziewczęta :-) różowa chmurko-gratulacje! izulek przykro mi z powodu kuzynki... to takie przykre... pytałaś Gucci o postępy w leczeniu... a więc brałam 4 cykle clo i nic z tego nie wyszło ;-( chciałam brać jeszcz dwa cykle ale lekarz odradził-stwierdził że jak do tej pory się nie udało to znaczy, że przyczyna najprawdopodobniej jest gdzie indziej. Sugeruje żeby wysłać męża na badanie nasienia, ale dajemy sobie czas do końca września. .. albo troszkę dłużej. Podobno clo ma działanie długoterminowe i ma wpływ też po zaprzestaniu brania. Zobaczymy. Dziś mam 26dc i pewnie jutro @ przyjdzie, bo ostatnio miałam cykle 26 dniowe właśnie. Byłoby super gdyby nie, ale już przestaje się łudzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ..... WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........25...............19 . 08. 2010....... pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz...27.05 .2010...warm.mazur) lolitka......................25............7..........31. 08.2010.....małopol. oriananana..............25.............12...........04 . 08. 2010..... wlkp. monia2152..............28............ 6.............01.07 . 2010 wlkp. jutka1975................35............5.............02. 06. 2010...śląskie aga_ton...................25...........14............05.0 6.2010 .mazow. amnezja6................32.............1............10.04 .2010...dolnośląsk Brunetka................28............21............29.05 .2010.....śląśkie alutka13...................29..........4.......31.07.2010 . .. .... .mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .....POROD........MIASTO elixx ...............22............2...............19.09.2010 ................Bielsko-B aniamaja....... 29............3...............11.10.2010 ............... zach.pom marika30 ....... 32.......... 3.............. 12.10.2010.... ............pomorskie izulek_2006 .... 25 .........2 ..............25.10.2010 ................zach.pom oOomadlenaoOo.......20....?...............11.01.2011.... ..stargard basiula3 .......24... .........4...............7.01.2011.............lubuskie Loonah.......21............2..........26-02-2011......... podkarpackie ewka4127......24........3............27.02.2011.......... .zachpom różowa chmurka.......................marzec......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki..zagladam i czytam Was codziennie ale nie mam co pisac..czekam na kolejna @,która na dniach dzis juz 26 dc...wiec pewnie lada dzien,trudno..bywa. Pozdrawiam was serdecznie i sciskam mocno rózowa chmurko...gratulacje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Marlenka>przed Toba nic sie nie ukryje;)oczywiscie czytuje Was zza krzakow,ale tak jakos jeszcze wakacyjna jestem :) jestem spalona na maxa z 4 opryszczkami na gebie,ale szczesliwa,bo wypoczelam i wybawilam sie jak nigdy :) okres dostalam wczoraj po 3 tygodniach,juz mialam umowiona wizyte u lekarza,bo martwilam sie,ze tak dlugo musze czekac,a tu wizyte musialam odmowic,bo @ przyszla sobie wlasnie wczoraj,dzien po urlopie :) pozdrowienia dla wszystkich rozowa chmurka>gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:) Izulek przykro mi z powodu kuzynki:( To okropne co się stało!!! Nie wyobrażam sobie nawet.... różowa chmurko, cieszę się że sprawy zdrowotne się poukładały:) No i na dodatek ciąża:) Wszystko pięknie się układa!!! Kiedy idziesz do lekarza? A może już byłaś? oriananana jak u Ciebie? Mam nadzieję że @ nie przyszła!!! Mój M poszedł dziś do pracy, ale jutro ma już wolne...trochę się pokłóciliśmy rano przed jego wyjściem...może "pokłóciliśmy" to zbyt duże słowo...powiedziałam mu pare słów prawdy i wyszedł z wielkim fochem:Phehe...no niestety...bywa i tak...niech się pofochuje-nic mu nie będzie!!! Wiecie jaki numer? policzyłam sobie dni cyklu (wiem miałam tego nie robić ale nie mogłam się powstrzymać) i dziś mam 18 dc, czyli mój M wrócił między 14 a 15 dc i wtedy rozpoczeliśmy "witanie":P Nie wiem czy coś z tego wyjdzie, ale prawdopodobieństwo duże...:P Trzymajcie kciuki...i doradźcie czy zacząć brać luteinę? Bo boję się że że zacznę plamić...i dupa z tego wyjdzie. Wiem że luteinę bierze się od 16dc, ale przecież jak wezmę od 18dc i przez 8 dni (zamiast 10) to nie powinno się nic stać prawda? Poradźcie...!!! Bo z ta moją niedomogą to lipa i nic więcej...swoją drogą zaskoczył mnie ten cykl!!! Nawet się nie spodziewałam że na takim etapie jesteśmy:Pheheheeeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* izulek przykro mi z powodu kuzynki jakie to smutne brak słów;( oriannana i juteczka trzymam mocno kciuki:* gucci uwielbiam twoją siłe walki uda sie:) trzymam kciuki:* Paula:) super:)to napewno nie był zbieg okoliczności:) cos z tego będzie:) tylko nie wiem co z luteina bo nigdy nie mialam z nia doczynienia a masz nr do swojego lekarza?? a jak sie nie dodzwonisz to z drugiej strony mozesz chyba brac nie zaszkodzi to nie?? trzymam kciuki:) Bureczku dobrze że juz dostałaś okres:) czyli wszystko wraca do normy mam nadzieje że wpiszesz sie do nas do tabelki:) i szybko spadniesz na sam dół:*:* dziewczyny czuje że na koniec lata posypią sie ciąże:) wierzę w Was wszystkie i trzymam kciuki:* Ja czuje się bardzo dobrze dzis zaczynam 18 tydzien od kilku dni czułam jakies delkatne kopniaczki ale wczoraj mój dzidziulek odzywał sie kilka razy dziennie czuje tak jak by przewracał sie z jednego boku na drugi świetne uczucie. miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek moja gin jest na urlopie...ale chyba zacznę brać tąluteinę na własną rekę...to że mam niedomogę to więcej niż pewne, a luteina nie zaszkodzi a może pomóc, więc idę zaaplikować:) No i widzisz? już się nakręciłam:P CHOLERA!!! a miało być na luzie:P to nie, musiałam sobie policzyć te pieprzone dni cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą Basieńko fajnie czuć maluszka co? 18 tc ale zleciało, a niedawno byłaś starającą się kobitką...za moment będziesz mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Witam dziewczyny. U lekarza jeszcze nie byłam. Wybieram się w przyszłym tygodniu. Chciałam poczekać, żeby było już widać serduszko. Basia zazdroszczę Ci 18 tygodnia. Niedługo pewnie poznasz płeć. Jak myślisz co nosisz w brzuszku? Paula to faktycznie duże szanse w tych dniach cyklu. Ja bym brała tą luteinę bo ona może tylko pomóc. superburek fajnie, że wczasy się udały. Jutka może już @ się nie pojawi? Oriana ja brałam clostil kilka lat temu i udało się wtedy w pierwszym cyklu z tym lekiem więc może faktycznie przyczyn trzeba poszukać gdzie indziej i zrobić te badania. Nie wiem jaki teraz jest ich koszt. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko do dziewczyn co maja dzieci no więc kupuje powoli pieluszki i inne takie pierdołki na początek i jak to jest z pieluszkami 2-5kg?? bo kupiłam 2 paczuszki i nastepne jak bede kupować to jakie?? te malutkie czy te drugie 3-6kg jaka to jest ogólna różnica?? :) i poleccie jakis fajny płyn do kąpieli dla dzidzi chusteczki i czy oliwka jest niezbędna?? bo nie lubie oliwek jest sens wogóle smarowania dziecka oliwka?? co jeszcze kupic na początek wiadomo pieluszki chusteczki płyn do kapieli kremik i co jeszcze?? jestem zielona poratujcie mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowa chmurko, luteinkę właśnie zaaplikowałam:) Zobaczymy niebawem czy coś z tego będzie:) Basiulek tych maleńkich pieluszek już więcej nie kupuj, zobaczysz jak duże dzieciątko się urodzi. Moja Paula miała 4110 i ledwie zużyłyśmy tą jedną paczkę bo przymałe były. Zapasów na pieluchy nie rób zbyt dużych, bo dziecko rośnie z dnia na dzień:P Ani się obejrzałam a Paula już nosiła pampersy 3... Basiul a po co Ci płyn do kąpieli? Na początek wystarczy mydełko dla dzieci, umyjesz nim całego Bąbelka z włoskami włącznie...jak skończy miesiąc to zakupisz szamponik i żel do mycia:) Oliwka? nie musisz koniecznie jak nie lubisz. W aptece jest całe mnóstwo łagodnych emulsji dla noworodków. co jeszcze? spirytus do pępka, gaziki jałowe, patyczki, pieluchy tetrowe,roztwór soli fizjologicznej.... To tak w skrócie...Jak mi się przypomni to napisze więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula kochana to bierz luteine nie zastanawiaj się u Ciebie już jest jak by co po wszystkim hihihi najważniejsze że staranka były bez stresu i liczenia dni to jest ważne:) to nie były zwykłe staranka z kalendarzem i termometrem w ręku tylko sex kochających wytęsknonych ludzi pełne namiętności i pożądania :) prawda??:) trzymam kciuki i juz sie nie moge doczekać kiedy okres będzie Ci sie spózniał:) chmureczko może za tydzień sie dowiem co mam w brzuchu ostatnio nic nie było widac bo dzidzius stał na głowie i miał skrzyzowane nózki hihihi ja mam przeczucie że będzie chłopczyk zobaczymy nie zależy mi na konkretnej płci ważne żeby dzidzius był zdrowy a ja będe szczęśliwa:) w niedziele mamy z męzusiem pierwszą rocznice ślubu a w sobote imprezke dla rodzinki więc od dzisiaj zaczynam przygotowania na spokojnie żeby się nie spieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiul już ci tłumaczę jaki jest sens smarowania dziecka oliwką...maleństwu będzie strasznie się skórka łuszczyć, trzeba ją natłuszczać, stąd ta oliwka...ja używałam na początku, ale Paula miała łojotokowe zapalenie skóry i po miesiącu przerzuciłyśmy się na emulsję przepisaną przez dermatologa. Mimo to główkę nadal smarowałam oliwką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dziękuje zapisałam sobie jak czegoś nie będe wiedziała będe pisać napewno jak będe kupować ubranka to sie Was poradze ale to dopiero jak będe wiedziała płeć taka jest prawde że jedne dzieci rodzą sie malutkie a drugie tak jak twoja córa 4kg :) jak będe kupowac pieluszki to kupie jedno opakowanie rozmiar większe i koniec bo masz racje każde dziecko rośnie indywidualnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulek tylko nie szalej za ostro w kuchni i ze sprzątaniem:) Ale to będzie miła rocznica:) My we wrześniu mamy piątą:) To chyba drewniana się nazywa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 35 dzień cyklu i nadal nie mam okresu ;-=))) Ale test robię dopiero w piątek nie chce za szybko bo mogę dostać i się rozczaruje;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to ja trzymam kciuki:):P:) Tfu tfu...przez lewe ramię żeby nie zapeszyć!!! I tak podziwiam że Cię jeszcze nie pokusiło na teścik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle juz tych testów zrobiłam że po prostu się boje kolejnego rozczarowania ...choć wyjdzie to tylko przez przypadek ;-) tym razem w ogóle nie myślałam o dziecku tylko o remoncie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia widzę że poszłaś na żywioł jak i ja...i dobrze!!! O to chodzi!!! Gdy mój M wrócił to nawet nie wiedziałam który to dzień cyklu, po prostu cieszyliśmy się sobą:P Mam nadzieję że to zaowocuje już niebawem!!! Ale masz już 35 dc...więc na co czekać? Ja bym już robiła...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, kurcze, udało sie na pewno:) już się cieszę, myślałąm często o Tobie bo my w podobne dni mialyśmy termin @ tyle ze u mnie przyszła;( pisz zaraz rano jak wynik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera ale wiadomość:) tfu tfu przez lewe ramie;) monia ja w cyklu co zaszłam myslałam o tym skad wytrzaskac 1200zl na naprawe samochodu męża którego z własnej głupoty rozwaliłam pisałam o tym wczesniej tyle mnie to nerwów kosztowało że wogóle nie myślałam o ciązy potem miałam wyjazd i nawet staranek nie było :P ehhehe więc takie momenty w życiu są najlepsze:) no stress:) rób test bo my nie wytrzymamy:) Paula dziekuję że mi to wszystko wytłumaczyłaś to z kosmetyków kupie mydełko oliwke sudocream i narazie starczy potem zobacze co tam jeszcze do kąpieli sie przyda:) a jakies konkretne firmy polecacie? pamiętam jak kiedys moja bratowa przewijała swoją córe to miała oliwke bambino i chusteczki bambino strasznie mi smierdziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambino zostawia żółte plamy na ubranku (nie chcą się na dodatek spierać:(), kup bezbarwną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia a czemu ty czekasz do jutra dawaj dzisiaj:P co tam :) ja tez nie robiłam z pierwszego moczu i to jeszcze 2 dni przed @ i dwie krechy były:) basiula ja bede smarowac zwykłą oliwą z oliwek taką kuchenną jest najlepsza przynajmniej według moich znajomych pediatrów. wszyscy znajomi teraz tak robią i chwalą bardzo że dzieciaczki nie dostaja uczulenia od żadnych świństw które są w niektórych oliwkach niby to dla dzieci specjalnie. mi to sie trochę na poczatku wydawało dziwne bo ja leję oliwkę tylko do sałatek no ale zobaczyłam jak to wygląda i pewnie się zdecyduję na takie rozwiązanie. Koleżanka ma teraz do czyszczenia noska takie urządzonko bardzo fajne nie wiem jak sie nazywa ale to taki rodzaj gruszki nietradycyjne ma taka rurke która sie wkłada do ust drugą stronę do noska i się ciągnie bardzo fajna sprawa i na pewno dużo praktyczniejsza niż zwykła grucha i mały jej sie nie drze a jak próbowała gruszka czyścic nosek to dziki pisk był:) ja osobiscie pieluchy używałam przy jasiuli tylko pampersa i chusteczki tez no ewentualnie huggies. inne po prostu zawodziły , ale każdy musi na swoim groszku przetestowac bo każde dziecko jest inne. kuzynka na przykład używa huggiesów tylko do spania bo jak mały chodzi to mu sie wszystko wylewa jakieś takie płytkie sa jak na jego pupę:) nie stresuj się i nie rób zapasów bo przeciez jak urodzisz to bedziesz mogła wyjść na zakupy:) a zobaczysz że pewnie nawet będziesz chciała na te zakupy powędrować:) poza tym pamiętaj jeszcze o znajomych którzy pewnie cie odwiedza i przyniosą różne podarki:) jeszccze basiu bym ci chciała polecić program na tvp 2 o godzinie 12.10 dzisiaj lecial i jutro pt. Jak wychowac malucha. Ja ogladam i strasznie mi się podoba. Opisują tam trzy metody "wychowywania" niemowlaczków od urodzenia do 3 miesiąca zycia. Dla mnie nie jest żadna w 100% do zaakceptowania ale z każdej można cos dla siebie uszczknąć przynajmniej moim zdaniem:) I niektóre rozwiązania sa na prawdę praktyczne:) ja dopiero zaczynam 11 tc ale juz nie mogłam sie powstrzymac i znowu kupiłam jakieś łachy;D te promocje mnie wykończa:) no ale body za 6 zł spodenki mieciutkie za 9 no to jak nie kupić:d wiecej nie wchodze do centrum handlowego:D w piątek ide do gina mam nadzieje że wszystko oki będzie:) brzuch mi wywaliło w tym tygodniu ale mi się wydaję że coś chyba za wczesnie chociaż na wadze 3 kg mniej ale spodni dopiąć juz nie mogę:( łoł ale się rozpisałam:) pozdrawiam was dziewczynki i czekam na dobre wieści:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) Zmartwiłam się dziś bardzo bo rozmawiałam z siostrą, była u lekarza bo brzuch jej się opuścił i twardnieje:( może niedługo urodzić a to dopiero 32tydz. Do dziś pracowała bo głupi lekarz nie chciał dać jej zwolnienia bo miał niedawno problem z łapówkami:O dopiero dziś jak ją zbadał to jej dał i podobno sam się wystraszył trochę:O mam nadzieję że jeszcze trochę poczeka dzidziuś. Ewka pisz gdzie kupujesz te ubranka bo ja dla mojej siostry dużo kupuję i nie chcę przegapić żadnej promocji;) Monia mam nadzieję że @ już nie przyjdzie:) Bureczku:) cieszę się że się dobrze bawiliście, szkoda trochę że @ dostałaś no ale liczę na Ciebie w tym cyklu;) Basiulka ja też słyszałam że oliwa kuchenna jest bardzo dobra dla dzieci i dla mam na rozstępy;) Moja siostra dostała listę rzeczy które ma zabrać do szpitala dla siebie i dla dzidzi, napewno 2 ręczniczki, pieluszki, kaftaniki i jakieś pajace;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orianna daj znać co i jak;) mam nadziję że @ nie ma:) Paula a może się uda w tym cyklu? Dobrze że wzięłaś tą luteinę, napewno nie zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×