Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
hej basiula...napewno juz po wszytkim...choc cos czuje ze moze jeszcze jednak nie..jako pierworodka tez mi wody odeszly o 3 i urodzilam po 10...napewno lekko nie bylo ... a co do ostatniej wypowiedzi to nie rozumiem gdzie te wloski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie chodzi o wąsik itp., to może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jejku..... denerwuje się:) pewnie Basia się dopiero zamelduje jak wyjdzie ze szpitala:) na pewno już po i dzidzię trzyma juz na rączkach:) ale fajnie:) ja następna :D:D:D jejku teraz się dopiero denerwuje:) a do nowej koleżanki to wiadomo sex i nic więcej poradzić za bardzo nie można jak dopiero zaczynacie:) no wizyte u lekarza jedynie i łykanie kwasu foliowego:) Co do nóg w górę to ja trzymałam tak przez 2 cykle i nic z tego nie wyszło potem wizyta u lekarza a ten mi wyskoczył że mam macicę prawoskretną i jak będę trzymać nogi do góry to marne szanse żebym zaszła bo plemniki gdzieś tam spływaja gdzie nie powinny:) Kazał mi leżeć na brzuchu na płasko:) zrobiłam tak i zaszłam w tym cyklu właśnie. Więc polecam od razu wizytę u lekarza:) jejku Basia urodziła:) Dziewczyny jakoś mi tak dziwnie:) Przecież przed chwilą pisała że 2 krechy ma na teście :) I ja też :) A tu juz lato minęło, jesień i zima w pełni a my sie sypiemy po malutku :) Nie do wiary:) Czekam na reszte dziewczyny :) Na radośc z dwóch kresek i na zdjęcia bejbików:) izunia ja mam do ciebie pytanko :) bo sie na zdroje zdecydowałam i chciałam podpytac jak tam z lewatywą i piżama do porodu?? Bo byłam tam ale zapomniałam oczywiście zapytać:/ Pewnie tam jeszcze pojadę bo nie zdążyłam porodówki obejrzeć ale jakbys mi już teraz napisała to by mi po głowie juz to nie chodziło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookmooo
ale nie powinno byc przez to problemów wasik i posladki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie powinno byc problemu z owłosieniem :) Ale nie wiem o co chodzi z tym problemem?? Bo jak o to że będzie ci ciężej zajśc to nie ma zależności a jak o to czy dzidzia tez tak bedzie miała no to cóż geny:) nie przewidzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oookmooo
bo naczytałam sie i mam obawy ale jezeli nie ma problemu to dobrze cieszy mnie to bardzo hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Trochę mnie nie było, a tu tyle się dzieje :) Przede wszystkim Bureczku GRATULUJĘ Ci z całego serca :D:D:D Dbaj o siebie mocno, wszystko będzie dobrze :) Basieńka pewnie już urodziła :) Ale się zleciało, a niedawno pisała, że zaszął w ciążę :) U nas w miarę ok, piszę w miarę, bo mam ospę w domu - Julia zachorowała, zaraziła się w święta od kuzyna :( Lekarz twierdzi, że skoro ja miałam ospę i karmię Kubusia piersią, to nie powinien zachorować - okaże się niebawem czy miał rację... Julka wysypana jest totalnie, od pryszczy na stopach, aż po włosy, nawet w buźce ma :( Trzy dni gorączka prawie 40 stopni :( Teraz już lepiej, ale baaardzo powoli schodzą te pryszcze, niektóre jeszcze ma wypełnione płynem, a juz od czwartku smarujemy Pudrodermem... Nawet ząbki jej myję i ją karmię, bo tak ją boli (na dłoniach ma mnóstwo) , że nie może utrzymać szczoteczki do zębów ani widelca... Buziaczki dla Was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
w zdrojach daja ich koszule do porodu takie zielone z materialu jednorazowego bo po porodzie rozrywa sie je na piersi i kladzie dziecko.lewatywy i ciecia juz nie robia.dziecko 2 dni lezy zawiniete nagio w pampersa i kaftanik oraz w kokon z pieluchy wiec nie uzywa sie wlasnych ciuszkow.pozatym jest baaardzo cieplo wiec w spiosszkach by sie zapocilo...pozatym przed porodem organizm kobiety oczyszcza sie sam...czysta fizjologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczyszcza sie sam:D:D hmmm no mój się ostatnio nie oczyscił:D:D i chłopaki jak sprzatali samochód to nie dość że wody płodowe i śluzu pełno to jeszcze niespodzianki musieli posprzątać:) Wolałabym chyba jednak uniknąć jej tym razem w szpitalu:D:D:D Moze sama sobie kupię w aptece:) O ile dojedziemy:D Śmiejemy sie z M że może znowu w aucie urodzimy a co tam :D Już zaprawieni w bojach jesteśmy:) trochę nie wiem jak to bedzie bo my daleko mieszakmy na Bukowie przy Szosie Polskiej do Zdroji 16 km około. Nie wiadomo jaka pogoda bedzie jaka godzina hmmm nie ma się co nakręcać z reszta zobaczymy :) Nie przewidze nic teraz:) witaj marika fajnie ze sie odzywasz:) Coś ta ospa szaleje ostatnio. U mojego Janka w szkole epidemia wręcz:) On juz miał więc sie uchował ale niestety dopadła go kolejna zmora szkolna i dzień przed wigilią dostał szkarlatyny:/ więc cały okres świąteczny do sylwka siedział w domu :/ biedaczek ... a nigdy nie choruje więc był tym bardziej zły:( cały tydzień zabawy w sniegu mu przepadł. ehhh ale to tylko raz w życiu te choroby więc mała będzie juz miała z głowy ( choć ja ospę miałam 2 razy i to dwa razy ostrą włącznie z krostami na podniebieniu:/) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
supergureczku kochana, serdeczne gratulacje:) ściskam Cię mocno i ciesze się razem z Tobą. Myśmy w tym cyklu starania odpuścili, tzn w 12 dc zostały przerwane o pojawiła się u mnie jakaś infekcja krtań, oczy, gardło, suchy kaszel, jestem na antybiotykach. Basiulka melduj się nam zaraz po powrocie do domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! BASIA jeszcze nie urodziła, jutro będzie miała cesarke. To co jej odeszło to jednak nie były wody, nie wiadomo co to było, zapiera się że się nie posikała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Basia miała dziś cesarkę, więc ma Sandrusie już przy sobie:) jest obolała, do jutra musi leżeć. Odezwie się jak będzie na siłach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
hej dziewczyny dzis zaczynam pierwsze starania o dzidzie:) mam nadzieje ze uda sie w miare szybkoo :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
gratulacje Basiula.ciekawe ile wazyla naprawde Sandrusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje basiulu ;-))))) na pewno już jesteś szczęśliwa że ją masz przy sobie .Jeszcze raz gratuluje ;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ja wczoraj byłam u lekarza na badaniach .mała jest wielka ma już 1235 g w 27 tc i 4 dniach ;-)))))) po mamie tak tyje ;-)( ja oczywiście już 17 kg na plusie maskara ale cóż nie jem słodkiego nic z takich rzeczy a tyje ale mam się kontrolować tak lekarz mi powiedział;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) DOstałam wiadomość od Basiuli: "Rodziłam przez 4h naturalnie ale Mała nie chciała wejść w kanał rodny i zrobili mi cesarkę. Mała ma 4,3kg i 55cm. Całuje Was:* Basiula"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka serdeczne gratulacje kochana:) wycałuj swoją Sandrusię od całego forum:) a co u mnie, no przełom trochę, zminiłam z ginekologa i wizyt, które tak do końca nie dawały mi zadnych konkretnych stiwerdzeń na PROVITĘ- klinikę leczenia niepłodności w Katowicach. w sumie to lekarz ginek skierował mnie tam na inseminację, ale lekarz prowadzący wybrał jednak inną drogę. dziś byłam na pierwszej wizycie w PROVICIE dr. Mańka zrobił na mnie dobre wrazenie, zasugerował histeroskopię w kolejnym cyklu a póki co badanie hormonów, zdecydowałam zeby jak pojadę z wynikami z hormonów oczywiscie jak wyjdą w porządku to, że przy okazji zrobimy histeroskopię, nie mamy blisko a jak już jechać to dlaczego nie od razu. tzn jak robił mi usg to mówił ze ma jakieś wątpliwości i wydaje mu się, że jest przegroda na macicy, czyli wskazanie do histeroskopii , zgodziłam się chcemy działać, muszę tylko porobić w dniach 2-4 dzień cyklu wszystkie te chormony, do tego chlamydię i jeszcze 2 przed zabiegiem i z tymi wynikami do 12 dnia cyklu będzie wykonana histeroskopia. O ile wsyztskie chormony wyjdą mi w porządku. Moze dobrze byłoby jakby faktycznie problem tkwił w tej przegrodzie, jest do usunięcia a potem trzeba czekać, bo jest normalna szansa na ciąże, a jeżeli to badanie wyjdzie w porządku to kolejnym krokiem będzie laparoskopia, w kierunku endometriozy, ale lekarz powiedział ze raczej będzie to spowodowane tą przegrodą, bo że na usg widać jeżeli jest endometrioza, no chyba że jest ona bardzo niewielka, to wtedy jest wskazanie do inseminacji. ogólnie jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście spóźniona z gratulacjami:) Ale oczywiście GRATULUJĘ Basiu że dałaś radę i że masz mała już przy sobie:) Szkoda że cesarka bo pewnie ze szpitala wyjdziesz dopiero po tygodniu ale wazne że z małą wszystko w porządku:) lolitka przeczytałam twoją wypowiedź 3 razy i nic nie rozumiem:) Ale zakładam że wszytsko zmierza w dobrym kierunku co jest najwazniejsze:) Dobrze że się coś rusza do przodku:) Trzymam kciuki żeby się udało:) A szanse chyba dużo wieksze skoro jestes już pod opieką fachowców:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak moze chaotycznie brzmi ta moja wypowiedź ewka:) kwin esencja rozpoczęłam leczenie w PROVICIE, na początku zaczynam od badania hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
dziewczyny przypomnijcie mi kiedy nastepny termin na porod...i kto testuje nastepny? superburku jak sie czujesz? basiula co nowego u coruni? ma ktos kontsakt z basia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bije sie z myslami nie wiem co robić jeszcze 3 miesiące temu nie chciałam słyszec o dziecach i aż tu nagle coś mnie tkneło i bardzo che mieć dziecko nie przeraża mnie poród ciąża teraz myśle ze to najpiękniesze momenty w zyciu kobiety.Moj mąż też bardzo pragnie dzidziusia mamy mieszkanie oboje pracujemy a jednak mam "poważny" proble i jedynie to powstrzymuje mnie przed zajsiem w ciąze.Pracuje na naniższą krajową a zarabiam więcej ale całą wypłate oddaje na sowje kredyty i bedzie tak jeszcze przez 6 lat ,gdy pojde na zwolnienie a potem na macierzynski zostanie mi tyllko 980 zł a co miecsiąc musze miec 1500,męza nie chce obciążąc swojimi długami zreszta tez za dobrze zarabia.Tylko znowu jak nie teraz to kiedy!! za 6 lat bede miec 34 lata nie chce tyle czekać!!!!!!! Prosze wypowiedzcie sie na ten tam co byscie zrobiły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×