Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
czesc dziewczyny...piotrus ma juz 4 a nawet 6 zabkow...smiesznie bo ma przerwe miedzy zabkami przy jedynkach gornych ..wyglada jak ten aktor Karolak hee hee..ja wlasnie zakonczylam zakupy prezentow swiatecznych i sama sie nimi nawet pobawiłam...jak dzieci wyszly hee hee ...ja zawsze robie zbiorke rodzinna i kupuje jedna konkretna rzecz...kupilam campera dla lalek barbie jest ogromny, chodzacego konia z barbie ,krzesełko uczydełko ,domek barbie plecaczek i warsztacik fisher price a najbardziej zadowolony jest Piotrus bo dostał auto ktore nie zdazyłam schowac i jak sie na nie rzucił jak je skrecalam to juz nie bylo sensu zabierac...maly jest nie zrozumie ze mikolaj za kilka dni...zamiast wozka bede go zabierac w tym aucie na wiosne little tikes do pchania z raczka http://allegro.pl/little-tikes-wozek-samochod-mobile-2-kolory-auto-i1958179958.html a najstarszemu kupilam gre zły pies i pekajaca swinka i jakiegs rekina co zjada rybki na planszy...nie mam dla niego pomysłu konkretnego...nie ma zadnych marzen.... tak sobie mysle ze zawsze kupowalam wszystko na wyrost nawet nie zdazyl o czyms pomarzyc bo juz to mial i zabilam w ten sposob jego marzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
Hej :) Jestem juz w 37 tygodniu i od 2-3 dni czuje mocny nacisk na pecherz i brzuch wtedy robi mi sie twardy to nornalne?? a tak pozatym czuje sie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
tak mysle ze to normalne...nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek _2006
hej dziewczyny chyba musze was wywołac...superburku basiula hej hej... Paula gucci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem. Zagladam caly czas ale nikt nic nie pisze. Bylam wczoraj u gina bo @ nadal nie mam. Dostalam luteine na wywolanie, zrobila mi usg, wszystko w porzadku niby. Ciazy nie wykluczyla, mam czekac, juz mnie meczy te czekanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie bez zmian. Stymuluję się ostatni raz. Liczę na prezent świąteczny. Jak się nie uda to robię przerwę. Już miałam od tego cyklu robić przerwę ale daję sobie ostatnią szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny motypu chlebek z msaslem serek grani ja mala nie chce jesc mleka nie mam pojecia co robic daje jeść coś innego ale przychodzi wieczor a ona pluje mlekiem ;-( wszystko je oprócz mleka , no i kaszke zacela troche jesc ale taka na lyzeczce ..wogóle jest taka płaczliwa niewiem moze kolejne zęby ida maskara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
basiulka wyslalam ci kilka linkow na nk...moze cos ci sie spodoba..ale jest taki wybor ze moze cos ladniejszego znajdziesz... piotrus przeziebiony troszke w dziec super wszystko je smieje sie a wnocy wstaje co 20 minut i kaszle brzydko ale ...daje reade...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski Nie odzywam sie bo pracuje na dwie zmiany i weekendy Czasami zastanwiam się jak mamy dają rade pracować zajmować się dzieckiem i zająć się domem mnie to średnio wychodzi czasami chce mi sie wyć do księżyca. Izunia dziękuje za linki w weekend je obejrze:) dziękuje bardzo:* naszym dzieciaczkom długo nie chciały wyjść ząbki a teraz prosze jeden po drugim pierniczuś ma 8 ząbków.Widziałam przed chwilą zdjęcia na nk Piotruś jest przesłodki normalnie bym go zjadła:):):) Ewcia cieszę się bardzo że wszystko się udało:)życzę Wam na nowej drodze życia wszystkiego co najlepsze:* Victoria powodzenia trzymam mocno mocno kciuki:* Gucci i co tam przyszedł okres?? ja ostatnio zraziłam sie do tabletek anty teraz przestałam je brać miałam okropne zatrucie nie brałam wogóle anty bo bym je zwróciła od razu po połknięciu i kurcze wróciła mi taka ochota na sex mąż już nie aje rady ze mna:P zawsze sie tłumaczyłam że nie chce bo jestem zmeczona a co sie okazało tabletki strasznie obniżały moje lipido teraz wszystko wrcóciło do normy od stycznia będę mieć spirale mam nadzieję że lipido mi znowu nie opadnie:P napisz kochana czy dostałaś okres bureczku jak Tymuś jak przygotowania do chrzcin?? Monis moze butelka drażni w dziąsełka i nie chce pić ale nie martw się u mnie teraz jest odwrotnie zawsze mała wszystko chętnie jadła a teraz piła by tylko mleczko jadła obiadek hehehe owoce wyrzuca czasami zje deserek ale lekarka powiedziała że jej sie odemieni i wszystko sie ureguluje kiedys uwielbiała moje obiadki a teraz jak jest w domu to woli słoiczki nie przejmuj sie kochana ja przybiera ładnie na wadze to jest ok nie dajmy sie zwariować najażniejsze że jest zdrowa a jak tam u Ciebie w pracy?? u mnie troche zawirowania wiecie co sie okazało moja Sandra ma pneumokoki mimo szczepienia ale...... szczepienie uchroniło ją przd tymi wszystkimi okropnymi chorobami zapalenie opon mózgowych sepsa zapalenie płuc wywołane przez pneumokoki co sie okazało mała mnie zaraziła a nie ja ją jamiałam pojedyńcze kolonie a ona bardzo liczne nie pokoił mnie ciągle zielony katar kaszel chodziłam do lekarza conajmniej raz w tygodniu i zawsze słyszałam ze to na ząbki brak słów ale poprosiłam o wymaz i wyszło co wyszło dziękuje Bogu że ją zaszczepiłam bo lekarz powiedział że mogło być kiepsko;/ bierze etraz antybiotyk i mam nadzieje że będzie wszystko dobrze:) w żłobku wszystko dobrze ale teraz ma małą przerwe dopóki nie wyleczy pneumokoków gdyby nie ten wymaz do dzis bym nie wiedziała co z nia jest bo ona wogóle nie wygląda na chorą nie miała gorączki nic a nic tylko ten kaszel i katar ale już ustępuje Przepraszam ze pisze tak chaotycznie ale musze leciec piszcie co u Was i waszych dzieciaczków a Tobie Victoria zycze dwóch kreseczek ściskam Was mocno:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
Cześc Kobiety:) wczoraj wróciłam właśnie ze szpiatal w sobote ok 2 w nocy miałam skurcze pojechałam do szpitala dostałam tabletki jakies i skurcze mineły i puscili mnie do domu a juz myślałam ze bede rodzic ze wkoncu Mojego Kacperka uściskam zobacze Go wkoncu a tu dupa:-( ale praktycznie cały czas czuje ze brzuch mam twardy tak miałam jak mnie skurcze brały ale to bolało i szło w krzyze wszystko a teraz tylko twardnieje mi brzuszek:-) a do terminu jeszcze 2 tygodnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej w pracy jak to w pracy do dupy;-( teraz bylam kilka dni na chorobowym maskara tak mnie zawaliło i mala tez zarazilam ;-( jeszcze trochę i kasiu bedziesz tulić swojego synka ;-) pozdrawiam i uciekam wszystkie prezenty kupilam jedynie zgapilam sie i kupilam malej garnuszek w j.ang.ale cóż . nauczy sie ang. troche ;-) hihiihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Wczoraj dostalam w koncu @, narazie odpuszczam sobie tabletki anty. A tak poza tym to nic ciekawego u mnie, zmeczona jestem juz strasznie praca, ludzie mnie wykanczaja, kazdy chcialby kupic cos za 10zl na prezent i jeszcze namarudza sie przy tym z godzine:O Tesknie strasznie za D i to coraz bardziej kazdego dnia. Jestesmy caly czas w kontakcie ale co mi po tym jak wracam do pustego domu i nie mam do kogo sie przytulic:( Świeta wcale mnie nie ciesza, co roku mysle sobie za rok to juz bede miala wlasna rodzine a tu du*pa sama jak palec jestem. Chyba jakas jesienna depresja mnie lapie bo tylko smuce caly czas... Basiulka jak tam Twoja nowa praca? Pochwalisz sie co robisz? Victoria daj znac jak ze stymulacja poszlo? Mam nadzieje ze beda w koncu 2 kreski na tescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu jak tam zdrowko? Jak maluszek bedzie gotowy to wyjdzie, pewnie jeszcze przed swietami urodzisz:) lekkiego porodu Ci zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guci współczuję Ci tej tęsknoty. Trzymam kciuki żeby było Wam dane wracać razem do wspólnego domu. Ja wczoraj byłam u lekarza, był pęcherzyk 20mm. Dzisiaj dostałam zastrzyk. Trzymajcie kciuki. Jak się nie uda to będę brała tabletki anty, mam już nawet recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
Chciałabym bardzo przed:-) czuje sie dobrze Mały tez:-) cały czas prkatycznie wchodzi mi nożkami pod żebra boli troszke:-) i napina mi sie brzuch i po chwili przestaje i tak kilka razy dziennie boli troche ale da sie wytrzymac te kilka sek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* ja znowu na chwilke pierniczuś ostatnio mi chorowała bardzo jak wam wczesniej pisałam miała pneumokoki dostała antybiotyk na 10 dni i było ok ale po kilku dniach dostała gorączki ponad 39 stopni biedulka lała sie przez ręcę lekarz powiedział że organizm sie broni i jest wszystko ok byłam z nią na kontroli po antybiotyku troche ma katarek jutro idzie do żłoba po 3-tygodniowej przerwe a we wtorek ma gwiazdora i nagrywanie w żłobku rośnie mi pierniczuś w oczach już jesttak duża zaczyna pokazywać charakterek 12 grudnia skończyła11 miesięcy. Treaz ma nowe przezwisko ADHD:) energia ją rozpiera lata po całym domu nie idzie nadążyć. Dzisiaj mam wolne i jedziemy z mężem na zakupy świąteczne nie stety nie mam czasu zrobić pierników umyć okien a szczerze uwielbiam to robić przed świetami czuje ten nastrój dzis ubierzemy choinke. Dziewczynki czy wy dawałyście rade ze wszystkim dom praca dziecko?? bo ja czasami mam chwile że siadam i rycze z bezsilności i zmęczenia bo nie nadążam ze wszystkim;/:(:( jeszcze mnie przeziębioenie złapało:( Kasiu jak tam tulisz Kacperka Victoria nawet nie wiesz jak mocno trzymam kciuki czekamy na wieści laseczki piszcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
Basiu niestety jeszcze nieee :(:(:( jutro jade na ktg i mam nadzieje ze mnie juz zostawią czuje sie coraz gorzej szczerze mówiąć a tydzien do terminu jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek _2006
czesc dziewczyny...ja własnie udekorowałam cały dom...choinke kupiłam stoi na balkonie moze w srode ubiore...w tym roku po raz pierwszy spedze wigilie z moja mama siostra i dziecmi z mojej rodziny..od 9 lat byłam z tesciowa i meza rodzina...i wiecie co po raz 1 czuje sie naprwde szczesliwa...mam jeszcze jedna paskudna ceche..jestem niecierpliwa..kupiłam z poł miesiaca temu juz prezenty i nie wytrzymalam dałam je dzieciom...tak bardzo byłam ciekawa ich miny...warto było...usssssmiech bezcenny..najlepsze ze moj syn 6 lat ma bawi sie kamperem dla barbie...bo mieszka z namicorka siostry od 3 tygodni wiec barbie mam w całym domu...dobrze ze swieta juz blisko..bylam z piotrem u fryzjera ma 14 miesiecy...włoski miał juz takie długe.specjalnie go uspiłam a on obudził sie przy 1 cieciu...tak sie wiercił ze ms wiecej schodow na głowie...nawet nie wziełaodemnie pieniedzy bo wstyd jej było za efekt koncowy..dobrze ze sknczyłam szkołe fryzjerska podrownałam go juz w domku jak usnał i wyglada naprawde inaczej...zupełnie inne dziecko..wrzuce pozniej foty na nk...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Zdrowych wesołych pełnych miłości Swiąt dla Was i maluszków:* życzę Wam samychh radosnych chwil i duuuuuuuuuużo zdrówka:* Kasiu tulisz już Kacperka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKp
hej:) tak tule tule:):):) sory ze wczesnie nie napisałam ale zapomniałam taka szcześliwa jestem a uroziłam 20.12.2011 o godz 15.20 :) wazył 3400 i 54 cm:) i oczywiscie urodziałam siłami natury:) bardzo bolesne ale jak zoabczyłam to Malenstwo to zapomniałam o bólu piekny widok :):) Teraz jestem Szcześliwa Mama:):) pozdrawiam Was Wszystkie i zycze Spokojnych i Wesołych Swiąt i oczywiscie Szczęsliwego Nowego Roku:):) życzy Kasia z Meżusiem i Kapcerkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu serdeczne gratulacje!!!! niech maluszek sie zdrowo chowa ale macie piekny prezent na Swieta:) u nas swieta mijają cudnie tak bardzo potrzebowałam wolnych dni dla mężą i pierniczusia chciałabym żeby ta bajka trwała wiecznie:P marzenia hehehe:P Co robicie laseczki w sylwestra bo my z mężem wychodzimy na impreze!!!!! po 2 latach:D ale sie odchamie masakra już sie nie moge doczekać:) hehe kupiłam sobie kiecke w rozmiarze 38 ale byłam dumna:P co taka cisza piszcie ja napisze więcej po swietach jak mała zaeragowała na choinke i przenty a teraz lecę do mężulka i delektujemy sie chwilami tylko dla nas Wesołych Swiąt!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już święta się kończą ale WESOŁYCH ŚWIĄT Zdrowia szczęścia i pomyślności. Kasiu GRATULACJE! Ja wczoraj zrobiłam test i wyszła bardzo blada druga kreska. Taka blada, że prawie niewidoczna, ale jednak była. Jutro powtórzę test. Narobiłam już sobie nadziei. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoria nie wierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no szok !!!!!!!!!!!!!! gratuluje! co za piękna wiadomość ja byłam pewna że zajdziesz teraz w ciąże no masakra;) daj jutro znać:) życzę tłustej drugiej krechy:) trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu to bardzo miłe, że się tak cieszysz, ale z gratulacjami się wstrzymaj kochana. Nawet jeśli juto wyjdzie wyraźna druga kreska, nawet jak zrobię betę i wyjdzie ładny wynik, to i tak nie będę się cieszyć dopóki nie zobaczę na usg. Boję się, że to znów może być ciąża pozamaciczna. Na szczęście teraz nie mam plamień tak jak wtedy, ani żadnych innych niepokojących objawów, ale wolę się sama nie wkręcać. No więc na razie kobietki nie gratulować tylko mocno trzymać kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek2006
super miła wiadomosc... zawsze to cos innego...przeczytac w koncu o kreskach...bedzie dobrze..pamietam o mojej bladej kresce..ledwo ja widziałam..a dzis ma 14 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek2006
super miła wiadomosc... zawsze to cos innego...przeczytac w koncu o kreskach...bedzie dobrze..pamietam o mojej bladej kresce..ledwo ja widziałam..a dzis ma 14 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×