Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość izulek_2006
czesc dziewczyny....mam bardzo zły dzień jeden z gorszych chyba w moim zyciu ale nie chce mi sie juz o tym nawet myslec.mam ochote uciec gdzies ale przed tym nie ma ucieczki wiec tkwie w tym punkcie i nie wiem co juz zrobic ze sobą....piszcie co u was.....jak dozyje przeczytam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka co tam,? ja mam ciagle fatalne dni, czasem az placze z rozpaczy, nie widze rozwiazania, z mezem czasem nie moge sie w ogole dogadac Victoria ciesze sie! Burek powodzenia w pracy! ja tez b6ym chciala dostac po macierzynskime, ale kiepsko to widze, wiesz jak dzis z praca Izka lepiej juz? takie posr....zycie, ciagle cos na glowie, nie ma spokoju ... u mnie nic sie nie dzieje, czasem boli mnie jak na @, twardnieje, ale Zaraz przestaje bopla nog itd.. caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
tak juz lepiej...pogodzilam sie z mezem..nie bylo łatwo..ale zycie toczy sie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byloa juz tak podbramkowo? wiesz o co chodzi? ja tez czasem mam mysli czy dobrze wybralam, czy nie rozwiedziemy sie kiedys? naprawde.... tak sie kochamy, a niekiedy mysl o rozwodzie, bezsensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Martuś biega już po całym domu oczywiście siniaków i guzów nie da się pominąć w domu to nie ale jak idzie do kolegi to tam nie patrzy co robi ciągle silniki . roczek robię skromny ze względu na tatę którego pochowaliśmy w poniedziałek .... niestety przegrał walkę z rakiem . boże nadal nie mogę uwierzyć że go już nie zobaczę .. przepraszam ze tak tu wam sie żale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
monia po to jestesmy zeby sie zalic..wspolczuje ci.ja tez stracilam ojca tylko ze byl zdrowy silny po prostu uderzyl sie w glowe...mial 44 lata...do dzis w to nie wierze....ze go wlasnie nie zobacze juz nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wzsytski zzycze milego dnia ja caly czas jescze we dwoje, tzn nie urodzilam, 4 kwietnia do szpitala pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
cos sie dlugo nie odzywacie...co u was? ja wlasnie po 6 urodzinach syna...swietowalo z nami okolo 50 osob...cale przedszkole z rodzicami przyszlo a w swieta robie dla rodziny kolejne 20 osob hee hee ...ciekawe co bedzie na 18.... czy dalej w dwupaku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urodzilam silami natury bez znieczulenia MOJEGO PIEKNEGO SYNKA, KTORY DOSTAL 10 PKT!!!!!!!!!!!!!!!! JESTEM PRZESZCZSLIWA I PLACZE ZE SZCZESCIA jestesmy juz w domu poczatki trudne\, ale JEST PIEKNIE porod do przezycia, dobra polozna i lekarz mi pomagali SYNEK PRZECUDOWNY NIGDY NIE BYLAM szcesliwsza razem z mezem POZDRAWIAM WAS mocno wszytskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
gratulacje kochana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jablko serdecznie gartuluje!!!! jesteś wielka:) napisz coś więcej o synusiu ile ważył jak ma naimie;) duzo zdrówka Wam życzę i pieknych chwil:* moja mała dziś kończy 15 miesięcy hehe napisze Wam więcej pozniej nie mam czasu żeby sie rozpisac;/ piszcie co u was buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Hej..ja jestem w Chojnicach na dwa tygodnie..zapisalam się na zumbe hhe hhe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a co to jest zumba? Izka ja jestem za[pracowana po pachy Malutki ciagle potrzebuje mojej uwagi jak sie urodzil mial 3200, a Victoria czujesz juz ruchy?? Pozdrawiam Was mocno, mysle o was, ale nie mam kiedy usiasc do kompa, Wy mnie rozumiecie Burek, Victoria, Baska, Izka caluje pozdrawiam was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
zumba to taki afrykanski taniec kojarzy mi sie z tym plemieniem co tanczylo w filmie ksiaze w nowym jorku...trzesienie posladkami itd...jestem w chojnicach zapisalam sie na silownie pilates i wkoncu sie opalilam...mam 2 tygodnie wakacji ale z 2 dzieci to w sumie maraton...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruchy czuję już od dawna. Mniej więcej od 17 tygodnia. Co tam słychać dziewczyny? Jak tam Wasze dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:) Nie odzywam się bo brak mi czasu czasami weny do pisania ale widze że nasze forum mało aktywne:( Victoria to już połowa?? szok będzie dziewczynka???:) super gratuluje jak się czujesz?? Jabłuszko jak synus napewno świetnie sobie radzisz jesteś super mamą mam nadzieje że twoje lęki już mineły:) bureczku jak tam w pracy i synuś?? pewnie brak czasu jak u mnie;/ odezwij sie jak bedziesz miała chwilke;) wszystkie dziewczyny wywołuje :):)!!!!!!!!! piszcie:) u mnie w sumie ok Sandra lada dzień skończy 16 miesięcy i jest przecudownym dzieckiem w sumie nie mam żadnych z nią problemów anioł:P wiem każda mama pisze tak o swoich dzieciach:) zobaczymy co będzie dalej kiedyś Wam pisałam że chce ją nauczyc korzystać z nocniczka ale stwierdziłam że to za wcześnie przyjdzie czas nie ma co się spieszyć moje koleżanki sadzają dzieci 6 miesięczne żeby sie przyzwyczaiło nie wiem czy dobrze robią ale ja zadecydowałam że poczekam ma jeszcze dziecko czas ale..... od jakiegoś miesiąca zauważyłam że Sandra wszystko rozumie co do niej mówie jak jej mówie że idziemy zmienić piluche to idzie po pieluche i chusteczki jak mówie że zaraz bedziemy jeść obiad idzie po śliniak i ustawia krzesło jak mówie że idziemy sie kąpac zaczyna sie rozbierać i leci do łazienki jak jej mówie Sandra pobaw sie sama mama idzie siku to wybiega przedemna i mi otwiera klape:P no więc chyba czas na nocnik co?? boje się tego że coś zle zrobie i sie zrazi na dniach chce kupic nocnik ale jaki najzwyklejszy czy ten kibelek czy nocik fisher price podpowiedzcie cos :) Izunia a jak twoje dzieci??Piotruś korzysta z nocnika?? uczysz go??? pomóżcie:) Sandra ostatnio mi choruje na początku kwietnia miała gardło chore a teraz zapalenie oskrzeli i ma zastrzyki biedna;/ W żłobku wszystko dobrze dobra laski ja lece szykowac obiad mi mi Sandra usneła wieczorem jak wróce z pracy mam nadzieje że forum będzie aktywne:) sprawdze:) pozdrawiam Was gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu ja myślę, że to już pora na naukę korzystania z nocniczka:) Mądrą masz córeczkę, na pewno się szybko nauczy. Ja czuję się bardzo dobrze. Szybciej się męczę, czasem boli mnie kręgosłup, ale ogólnie jest ok. Mała często się kręci, daje mi znać o sobie , a i mąż już bez problemu wyczuje ruchy jak przyłoży rękę. Już się nie mogę doczekać kiedy ją przytulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiawlkp
hej laski sory ze tak długo sie nie odzywałam!!!!!!!!!!!! ale brak neta niestey!! Moj KAcper ma 20 maja juz 5 miesiacy jest śliczny za tata oczywiscie:) jest nieznośny jak mam go oduczyc noszenia na rekach i co nagorsze od kilku dni nie chce we wózku byc płacze wyje aż masakra!!! a nie mowilam Wam bo okazji nie było jak Kapi miał 2 tygodnie Odszedł odmnie Moj Facet:( ciezko mi samej bardzo ale jestem dumna z siebie ze najgorsze te 3 miesiace dałam rade sama bez pomocy :) jesli chcecie zoabczyc mojego Aniołka zapraszam na Fejsa:) Kasia Kacper Meyer:) pozdrawiam i gratulacje Nowym Mamuśka Buziaczki Dla was Wszystkich i dla Waszych pociech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Sliczny ten twoj Kacperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny Kaska milo poznac my sie chyba nie znamy jescze.. ja zapracowana, Maly na chwile usnal, w ogole nie chce spac beze mnie, tylko na moich cyckach:))) troche na spacer ide, na pare dni na chwile wlacze kompa Izka ile ma Twoj Piotrek>? a pierwze Twoje dziecko to tez chlopak?? Victoria masz juz imie? pracuhesz jescze?? Baska moje leki nie minely i dlugo nie mina, sprawdzam czy Maly oddycha i takie tam ucz juz na nocnkik Toja San aka adra to sie sybko nauczy mam pytanie dotyczace smoczka? czy aze diecisie uspokajaly ze smoczkiem? czy pomiekrzywe zeby? pozdrawiam Izka a gdzie na wakacje jedziecie? jak zezem, bo mowilas razm, ze sie poklociliscie, mam nadzije, ze kryzys zazegnany, ale wiem jak czasem terudno caluje Was mocno, mysle czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodnik12345
Witam. Chciałabym się poradzić. Moje cykle są krótkie, ok 20-22 dni. Dzisiaj jest 13 dzien cyklu. Zauważyłam śluz z domieszką krwi. Czy może to oznaczaj plamienie implantacyjne? któraś z was miała coś podobnego? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Tak ja mam 2 synow starszy ma 6 lat a Piotr 18 miesiecy.uwielbia smocZki zeby ma proste...na nocnik zaczne go uczyc od jutra...nie wiem jak sie do tego zabrac.na wakacje to nie wiem jeszcze mode na mazury jakas agroturystyka...a w sobote na Cho jnice do siostry znow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja już od dzisiaj oficjalnie jestem na zwolnieniu:) Prawie cały kwiecień i tak nie pracowałam bo byłam na urlopie. Mam umowę do czasu porodu więc wykorzystałam cały urlop. Nasza dziewczynka będzie nosiła imię Natalia. Jabłko a jak się nazywa Twój synek? Bo chyba nie pisałaś... albo ja przegapiłam tą informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaWLKP
jablko miło równiez poznac:) Izunia dziekuje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Dawno nie pisałam ale czytam na bieżąco... Ciekawa jestem co tam u Was wszystkich słychać bo u mnie to w sumie nic się nie zmieniło, jestem sama w dalszym ciągu, pracuje, na nic nie mam czasu ani pieniędzy. Kasiu bardzo mi przykro że w tak ważnym momencie jakim są narodziny dziecka musiałaś przechodzi przez rozstanie:( Widać że silna z Ciebie kobietka i dajesz sobie radę, oby tak dalej:) A Twój synuś jest przesłodki! Pozdrawiam Was wszystkie gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mysle o was ciagle ale nie mam na nic czasu Maly daje mi tak popalic Gucci dawno sie nie odfzywalas!!! przykro mi ze sama jestes, ale wiesz wszytsko sie zmienia z dnia na dzienn, ani sie nie obejt=rzysz.... Victoria ja mialam umowe w trakcie cizy przerwana, nie przedluzyli mi, wiec nie mialam prawa do macierzynskiego, Ty bedziesz miala Izka to masz urwanie glowy z 2 chlopakami Burek, Baska!! co tam?? pozdrawiam piszczie jka Wsaez pociechy te na swiecie i te w brzuchu ktory tydzien victoria masz teraz??? caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jabłuszko! Cześć dziewczyny! U mnie 25 tydzień. Mała wierci się i kręci, już ma tyle siły, że budzi mnie nad ranem i czasem w nocy. Zaczęłam chodzić na szkołę rodzenia. Waga strasznie mi skoczyła, mam już 10 kg na plusie. Zastanawiam się, czy nie powinnam się inaczej odżywiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×