Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Victoria musi tak skoczyc Ci waga, a wosy plodowe, dzidzia,wto musi wazyc! jedz na co masz ochote mam chwile bo siostra wziala Mlego na spacer! odzywajcie sie, aby topic nie umarl choc malo ale puiszcie Burek Izka,Baska Victoria ja tez chodzizlam do szkoly rodzenia i duzo suie dowidzialaam o pilegnacji dziecka szczegolnie mi pomoglo, takze polecam ale upal co.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Coś słabo Wam idzie pisanie;P U mnie w sumie nic ciekawego, nawabiłam się anginy i siedzę w domu, jutro jadę do moich rodziców, posiedze u nich do końca tyg a potem wracam szlajać się po mieście, będę miała tydzień urlopu i planuje oglądać mecze i pić piwo ze znajomymi;) Umówiłąm się ostatnio z takim jednym na kawę, bardzo chciał się spotkać a potem wystawił mnie do wiatru! Pierwszy raz w życiu zostałam tak potraktowana:O Victoria łądne imię wybraliście, wszystkie Natalki jakie znam to fajne dziewczyny:) Jablko jak Twój synuś? Uspokoił się troszkę? Izka gdzie się podziewasz? Jak Ci zumba wychodzi? Ja w domu ćwiczę pilates, razem z filmikami z youtube i bardzo mi się podoba:) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i czekam na info co u Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytyfsd
Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .Internetowy ciucholand z odzieżą dla dzieci www.lumpik24.pl . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej hej..a jakos wychodzi..stracilam 3 cm w pupie....piotrus t zywe złoto nie usiedzi na pupie nawet minutki.kochany ale daje w kosc....a ja siedze w szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka41247
Hej laseczki:) Dawno nei pisałam choc czytam na bierząco:) GRATULACJE dla szczęśliwych mam :) U nas wszystko ok:) Wszyscy zdrowi. Gabrinda kochana , wspaniała , cudowna choć rogi czasami rosną:) A ja jestem w 9 tygodniu ciąży:) Więc w styczniu nasza rodzina będzie w komplecie:) POZDRAWIAM Buziole pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Hej.jestem w szpitalu z obydwoma chłopakami.walczymy z rotawirusem...starszy juz ok..piotr ciągle kroplówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mial rota wirusa tez wrocilam wlasnie ze szpotala, tyle nerwo mnie to kosztowalo pozdrawiam wszytskich jestem wykonczpna tym szpitalem, taki maly a juz tyle sie nacierpial pozdrawiam wszyskie was, nie mam na nic czasu, tak moj szaleje, kolki, placze , mam dosyc,./... Ewka gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze dziewczyny ale sie nacierpialam w tym szpitalu z malym, musze chyba skonczuc z karmieniem naturalnym, przy rota tak czasem jest, masakra u mnie. zero spacerow, tylko placz, kolki... pozdrawiam Victorie, Izke, Gucci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej kobietki...moje dzieci doszly do siebie po chorobie nie bylo lekko..ale teraz juz nigdy nikomu nie bede sie zalic ze mij synek to takie zywe złoto...juz wole patrzec jak broi na parapetach stołach niz lezy jak polprzytomny...jutro dzien ojca zrobilism niespodzianke dla mojego meza z dziecmi..poszlism spac wczoraj o polnocyale efekt koncowy super!!! nawet piotrus narysowal dla taty po swojemu rysunek...przy okazje pomalowal pol siebie ale nie mialam sily go wczoraj kompac...zrobilam wielki border na torym napisalismy jestes tata juz 2326 dni ....odbilismy raczki chlopakow ...starszy narysowal co lubi robic z tata...ja naszkicowalam auto meza syn je pokolorowal wyglada jak jego nawet kolor pasuje...wierszyki, laurki -w ksztalcie marynarki spod ktorej wystaje koszula bialaz krawatem znalazlam gdzies w goglach ..super! wiazana na sznurek marynarka ...znalazlam jakies piankowe literki jeszcze jak starszy sie iedys alfabetu uczyl..i jutro jeszcze kupie zamiast bukietu kwiatow wisnie w likierze pakowane w papierkach i przypne do galazek zamiast glowek roz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
oj cos sie nie odzywacie...odgrylam jakas maszyne jurina 8000 zna ktos jakies opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja caly czas na pelnych obrotach maly juz tez doszedl do siebie, ale bylo ostro teraz karmie juz swoim mleikiem i przybiera na wadze Izka ciesze sie ze u was tez juz dobrze, naprawde o Was mysle, ale mam tak malo czasu, Maly jest marudny i w nocy kiepsko spi, wiec w dzien musze spac, nie wiem co z praca, z kim takie malenstwo zostawic po macierzynskim? a u was jak to bylo? nie widzialam nawet kawalka meczu zadnego, taka jesrtem zaniegana, a gdzie tu obiad zrobic? cal;uje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki!!! Wiem wiem...nie pisałam całe wieki....ale miałam strasznie ciężki okres w życiu, że nawet nie miałam ochoty komukolwiek cokolwiek mówić na ten temat. Ale już jest dobrze i to najważniejsze....stabilność powróciła a wraz z nią JA na forum:):):)Może Wam kiedyś opowiem co się wydarzyło na razie nie pytajcie ok? Widzę że tutaj wielkie zmiany....dzieciaczki rosną kochane nasze...Jabłuszko wróciło!!!!!!!!Serdecznie gratuluje upragnionego Bobasa!!!! Ewka z kolejnym Bobaskiem w ciąży:) GRATULUJĘ!!!!!!!!! Victoria też w oczekiwaniu:) Basiulek jak zwykle pędziwiatr:)Kochana.... Izunia zumba? jestem na tak...wytrwałości!!!:) Bureczek Mamuśkuje na całego a jeszcze niedawno w ciąży była...:) Gucci całuję!!!! heh.....jak dobrze tu wrócić:) ....jak dobrze wiedzieć że nadal topik istnieje i JESTEŚCIE!!!!! Muszę nadrobić zaległości w czytaniu.....ale teraz juz będę i nigdzie się nie wybieram:):):) Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki!!!!!!!!! Tak dawno nie pisałam że nie pamiętałam hasła, musiałam założyć nowy pseudonim ale żebyście mnie rozpoznały dodałam tylko kreseczkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajPaula!!!! jak sie ciesze ze wrocilas!!!!!!!!!!!!!! ale super!!!! Moj szkrabik zasnal i mam chwile spokoju@!!! i dlatego moge pisac! ale naprawde malo mam tego spokoju, choc juz zauwazylam ze jak 3 miesiace minely, to coraz lepiej sie poznajemy i jest naprawde latwiej!! dzis idziemy do Kosciola, zalatwic chrzest Malucha! ( nie podam imienia przepraszam bo moj Maly ma bardzo oryginalne imie i nie chce zeby ktos mnie poznal z miasta, pisalam o moich poronianiach itd) Paula muslam ostatnio o Tobie!!! dobrze ze jestes, jak bedziesz chciala to opowiesz o zawirowaniach, ...ja wiem czasem tak bywa ze chce sie byc samemu tylko u mnie jakos leci, maluszek daje mi cala radosc zycia, ale mam klopoty wpracy,zwolnili mnie, nei mam macierzynskiego, masakra, musimy jakos dac rade z mezem, pomaga mi bardzo z Maluszkiem jestesmy mega szczeslimi ze Go mamy musze leciec pozdrawiam wszytskie caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabłuszko Kochane tak czytałam co przeszłaś.....i naprawdę Cię podziwiam....tyle odwagi i siły w Tobie!!!! Ale istnieją szczęśliwe zakończenia i doczekałaś się swojego cudownego Maluszka:) A że daje w kość to już nie istotne, wszystko się przeżyje.... Ta moja Piczuszka też ostatnio coś się rozkręciła:P Śmieje się że to po szczepieniu na Heinego-Medina, które miała jakiś czas temu, bo od niego się zaczęło:) Nie ogarniam jej po prostu....Z Dzaidkami siedzi cały dzień i granice które ja wytyczyłam gdzieś się zagubiły. Młoda po prostu szaleje!!!! Tzw pierdolca dostała....:)hehe teraz mam 2 tyg urlopu więc ją trochę utemperuje....bynajmniej taki mam plan, bo to co ona wyprawia to przerasta ludzkie pojęcie, podmienili mi dziecko w przychodni albo coś jej wstrzykneli zamiast tej szczepionki:):):) Odzywajcie się laseczki!!!! Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
wpadam tu codzien ale nikt nie pisze...jestem meldujemy sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem:P znajde chwile czasu to napisze moje dziecie od urodzenia przesypialo nocki a teraz mam jazde a o 4.30 musze wstawac:P napisze obiecuje ide spac bo o 1 mohe miec pobodke do rana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Paula dobrze że jesteś:):):) Victoria ale zleciało, zaraz rodzisz! U mnie to w sumie nic ciekawego, pracuje, pracuje, biegam ostatnio codziennie po 5-6 km, do ludzi mało wychodzę bo kasy ciągle brak, wspólokatorki mam fajne i z nimi urzęduje, sporo ciast piekę i lepie pierogi. Dobrze że w końcu ciepło się zrobiło, humor od razu lepszy:) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dobrze ze sie odzywacie Laski pozdrawiam mocno!! aa pytanie mam, szczepilysci dzieciaki przeciw pneumo i meningo...ja sie boje strasznie tych bakterii, ale nie wiem czy szczepic Izka co slychac??chlopaki zdrowi?jakies wakacje Paula a TWouje Malutka ile ma lat?? Baska a Twoja Sandra ile ma juz? Victoria Ty lada dzien!!!!!!!powodzenia, jaks ie czujesz? duzy masz brzuch?? Gucci ja tez brak kasy , masakra w tej pracy juz b6yles zreszta, niew iem co amm poczac, musze cos szukac,a tak chce byc Malym... Paula nie ma co podziwiac mnie, kazdy ma swoje klopoty,a zreszta jak na czlowieka sie wali to nie ma innego wyjscia tylko to przezyc ale ja tak naprawde tych dwoch straconych ciaz nie przezylam dobrze, ciagle to we mnie siedzi, gadalam z psychologiem na ten temat tak sie boje o malego...przez to wszytsko, ze jego tez strace... pozdrawiam piszczcie laski caluje Moj Maly juz krzyczy musze leciec papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Hej...dzieci zdrowe na szczescie.ja nie szczepilam na te różne ..ciesze się ze się odzywacie...w szczecinie siedzę...maz nad morzem...pogoda wkoncu się robi ...skonczylam 28 lat jemu ja mam wrażenie ze zatrzymalam się gdzieś koło 22 ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam juz 32 i czuje sie na swoj wiek o dziwo zmeczona zyciem wykonczona:)) Maly usnal, maz na zakupach, a ja na kompa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze jak ja nie chce do p[racY!! Chce byc z dzieckiem ale chyba musze szukac masakra ten nasz kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka a ile ma Twoj Mlodszy Chlopiec ,? pamietam jak nam oznajmilas ze jestyes w ciazy, ile to juz minelo? pozdra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Piotrus ma jakies 20 miesiecy....a starszy juz 6 lat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie że piszecie:) Ja czuje się całkiem dobrze. W upalne dni prawie wcale nie wychodzę z domu, najwyżej po godz 19 jak się już trochę ochłodzi. Nogi mam strasznie spuchnięte. Wczoraj byłam u lekarza. Moja córcia ma już ponad 2,5 kg. Nie wiem kiedy ona tak urosła i kiedy w ogóle ten czas zleciał. Przytyłam już chyba z 16 kg a jeszcze na pewno trochę mi przybędzie. Mam już wózek, łóżeczko, zamierzam w najbliższym czasie poprać ubranka. Już bym chciała mieć ją przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny rozumiem Cie Viktoria, ze chcialabys miec Dzidzie juz przy sobie ja tez tak mialam, opuchniete nogi strasznie i nagle zeszlo wszytsko, i zaczelam rodzic za pare godzin zycze powodzenia bo rodzisz lada dzien Izka pozdrawiam ajk ten czas leci, pamietam jak nam oznajmilas ze bedziesz miala dziecko caluje lece bo moj maly chce pic piszczie babki a jakies wkacje Izka??? byliscie gdzie? z takimi dziecmi duzymi juz mozna bo moj za maly caluje przepraszam ze chaotycznie ale sie spiesze do Malego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
a ja w domu cos mnie na porzadki naszlo....zlecilam wypranie wypoczynku foteli dywanow i t d bo po dzieciach to strach juz siedziec bylo...zla jestem bo kupilam zabawke na allegro potęzny samochod na akumulator i przyszedl zepsuty bo melodie w kierownicy nie dzialaja a teraz musze niby oplacic wysylke zwrotna a to okolo 60 zl wyjdzie,....musze powalczyc nie odpuszcze 600 zl juz w nia zainwestowalam...masakra jakas .poki co siedze w szczecinie moze we wrzesniu gdzies pojade a pod koniec sierpnia na pogorzelice chyba na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×