Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość fertrtgrgrg
hej dziewczyny to ja jablko nie umiem sie tu teraz zalogowac pamietacie mnie jescze? moj Maly ma 14 miesiecy a ja chyba w ciazy jestem....przerazilam sie ....Burek odezwij sie u Ciebie jesdt podobnie co? pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jabłko, a to już pewne? Jeśli tak to gratuluję, wierzę że sobie poradzisz i wszystko się ułoży. też się nie umiem zalogować... wyświetla mi, że hasło jest nieprawidłowe :/ victoria0424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
victoria0424-mam pytanko? jak poradziłaś sobie z karmieniem córeczki? Mam podobny problem, moja malutka nie chce pić z butelki a ja zwijam się z bólu przy każdym karmieniu:( Jak mnie ugryzie to wkładam jej palec do buzi, żeby wiedziała, że ma tak nie robić. Kończy się za każdym razem złością, czasem płaczem. Karmienie to ostatnio udręka...próbowałam zciągać pokarm laktatorem i karmić butlą, ale ona mieli tylko języczkiem i się denerwuje:( Co gorsza nie za bardzo chce jeść stałe posiłki, pluje wszystkim. Zazwyczaj kończy się tak, że zjada może 1/4 tego co jej daje.Często domaga się piersi. Czy u Ciebie problem się rozwiązał?nauczyłaś córeczkę pić z butelki?Bardzo proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja victoria0424, Jeszcze nie udało mi się odstawić małej od piersi, ale ograniczam jej ilość karmień, codziennie podaję jej butelkę - na razie pije głównie wodę i herbatkę, mleka nie chce, daję jej łyżeczką kaszkę. Dziewczyny odzywajcie się! Bureczku, jak tam? Jabłuszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Część Kobietki.to ja.jablko gratulacje.ale szok.odezwijcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Dziewczyny się nie odzywają to teraz ja się melduję w ciąży! Niespodziewanie wyszło ale bardzo się cieszę :) To niesamowite, że tyle się starałam o pierwsze dziecko a teraz ot tak się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski to ja basiula:) nie odzywam sie bo nie mam czasu zagoniona ciagle jestem superburek gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!! victoria!!!!:):):) jablko jak ja wam zazdroszcze jak ja marze wpasc ale nie umiem raz marze o drugim dziecku wybieram wozek a raz mowie ze sandra bedzie jedynaczka i jest mi z tym dobrze;/ moja mala ma 2,5 roczku jest kochaniutka i grzeczniutka laski odezwijcie sie napiszcie co u waszych pociech jak sie czujecie w ciazy i ogolnie rockrecmy temat tak jak było to 3 lata temu kiedy prawie wszystkie staralysmy sie o pierwsze dziecko drugie trzecie i napiszcie mi jak wpadłyście bo ja jakoś nie umiem;) pozdrawiam was goraco:***** odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Basiulka ale mnie rozbawiłaś:D jak to nie umiesz wpaść:D My się właściwie nie zabezpieczaliśmy tz. stosunek przerywany :) Oczywiście mieliśmy świadomość, że tak to się może skończyć. Chcieliśmy mieć drugie dziecko, ale czekaliśmy aż będę miała pracę. Niestety jestem teraz bezrobotna, ale damy radę utrzymać się z zarobków męża. Wiadomo, że byłoby łatwiej gdyby były dwa źródła dochodu, ale pieniądze to nie wszystko. Teraz zaciśniemy pasa a jak trochę mi dzieciaki podrosną to pójdę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
victoria no po porostu jak mam dni plodne lub sie zblizaja to jest guma ;/ no i co??:P mozna mozna:p moze raz sie nie uda i bedzie buuumm:):P na kiedy masz termin?? jak sie czujesz?? jak natalka co u niej?? laseczki czekam na Was:) u mnie w sumie bez wiekszych zmian praca dom praca dom praca nie stety wiecej mojego czasu poswieca wiec kazdy dzien wolny spedzony w gronie mojej rodziny traktuje jak święto nie ważne czy to niedziela czy poniedzialek moja sandra skonczyła 2,5roczku jest bardzo pogodnym dzieckiem nie mam z nia problemow tfu tfu chodzi juz do najstarszej grupy w żłobku i jest gwiazda razem z przyjaciołką Polą:) zaraz mi sie bateria w laptopie rozladuje wiec spadam do mezusia:P odezwe sie i czekam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu a mąż nadal nie chce się zdecydować na drugie dziecko? Może czas skończyć z tymi gumami;) Ja czuję się hmmm... jak to w ciąży, zmęczona i mam mdłości. Termin mam na koniec lutego. Natalka ma już 10 miesięcy, rośnie jak na drożdżach. Jeszcze nie próbuje chodzić, na razie przesuwa się na pupie na siedząco;) Może niedługo zacznie raczkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja, victoria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja jablko nie umiem sie tu zalogowac a wiec ja nie mam czasu sie uczesac, moj Maly ma rok i 4 miesiace a ja w ciazy jak wiecie nieplanowane, szok, jak szybko zaszlam..., rowno jak moj Maly skonczyl rok Wiem ze Burek urodzila drugiego synka i wszystko dobrze u niej ja jestem taka zalatana, nie mam pracy, maz musi ogarnac i na nas zarobic:))) cieszymy sie bardzo i boimy, termin mam na styczen pozdrawiam was mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Viktoria gratulacje!!! Twoja Mala tez jest Mala jescze co? ile ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jabłko ja jestem w podobnej sytuacji, też bez pracy. Moja mała we wrześniu kończy rok. Jak drugie się urodzi to będzie miała niecałe półtora roku. victoria0424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bureczku w takim razie gratuluję drugiego maleństwa, niech zdrowo rośnie! victoria0424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski to ja Basia:) bureczku gratuluje!!!!! ale sie ciesze victoria jablko jak Wam zazdroszcze i bardzo gratuluje cieszcie sie dacie rade:) dziecko to skarb a kasa....... hm.... byłam bez pracy jak Sandra sie urodziła ale dalismy rade fakt zapieprzam czasami że nie starcza już mi sił dziecko w żłobku ale jesteśmy szczęśliwi teraz mamy urlop 2 tygodnie nie pojechalismy nigdzie spędzamy wspólne chwile i sie cieszymy sobą Sandra dziś mi sie spytała mamo a ja chce do dzieci jechac na chwilke ok?? hahahahha rozwaliła mnie tym tekstem tzn sie że chce jechać do żłobka hhehe a tak to u mnie po staremu chce drugie dziecko a mąż nie sandra jest fajna dziewczynka martwi mnie troche jej waga bo jako 2,5 latka wazy 17kg dbam o jej diete od samego początku bo wiem jak to jest być dzieckiem grubym:( nie chce żeby moje dziecko przez to przechodziło:( ale mimo to.....podobno nie dziedziczy sie otyłosci tylko to wina rodziców że dziecko jest pulpecikiem ale co ja mam jeszcze robic?? prawie nie je słodyczy pije wode nic jej nie słodze do dzis gotuje jej oddzielnie bo ona akurat lubi rzeczy co z mezem nie jemy je zdrowo jest ciągle w ruchu i co?? tyje już nie wiem co mam robic bo dzieci w jej wieku waża 14kg to max co słyszałam i ciągle słysze ale grubiutka ta twoja mała:( macie może jakieś doświadczenia w tej sprawie?? ile ważą wasze dzieciaczki?? odzywajcie sie laseczki ide do mężusia relaksować sie urlopem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc dziewczyny.to ja izulek_2006 .moja rodzina tez sie powiekszyła :-) ale nie nie nie jestem w ciazy i nie bylam.kupilam sobie psa ! maltanczyk jest tak slodki ze calymi dniami go przytulam. moj piotrus idzie do przedszkola od poniedzialku ma w pazdzierniku 3 latka .a moj starszy idzie do 1 klasy. dalej nie pracuje ale na szczescie mam męża ktory dba o mnie juz 10 lat poza tym jakos leci.myslalam ze sie nikt nie odzywa bo nie dostawalam meili na skrzynke weszlam przypadkiem a tu takie woiesci GRATULUJE WAM !!! wszystkim drogie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
odzywajcie sie chce znow poczuc ze warto wlaczyc komputer :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Cześć dziewczyny! Co u Was? Ja będę miała drugą dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki widze ze forum padło:( nikt sie nie odzywa:( ale i ja sie pochwale że jestem w ciąży:) pojęcia nie mam kiedy w nią zaszłam:) 2 dni po okresie hehehe tak bardzo chyba chciałam że sie udało:) termin 9 czerwca ale z usg o tydzień jest starszy maluszek wiec owulacje musiałam mieć od razu po okresie szok hehehe ciesze sie ogromnie czuje sie świetnie pracuje i już sie nie moge doczekać co tam u Was ciężarne i nie ciężarne odezwijcie sie może znowu forum sie rozkręci. Moja Sandra w styczniu skończy 3 latka chodzi jeszcze do żłobka na całe szczęście nie choruje jak kiedyś w sumie wcale nie choruje co mnie bardzo cieszy bo jak Wam pisałam ona wiecznie była chora nie wiadomo czy chorowała ze względu na zęby co ząb to infekcja jak skończyły wychodzić przestała chorować czy tak abrdzo jej pomógł syrop immulina odp***ościowy polecam bardzo bo od roku moje dziecko jest zdrowe nie ma kataru kaszlu gorączki nic nawet w okresie jesienno-zimowym mimo chorób w domu i naokoło ona jest zdrowa jak Wam dzieciaczki chorują polecam z czystym sumieniem poczytajcie sobie o nim. dziewczyny ciężarne macie imiona dla maluszków??bo ja dla chłopca mam ale dla dziewczynki nie żadne mi sie nie podoba mój mąż mówi żeby dać Basia po mnie pfff....nie zgodze sie nigdy hehe wiem że to za wczesnie jeszcze hehe dobra lece do pracy trzymajcie sie i odzywajcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Basia gratulacje! Ale fajnie! A mąż jak zareagował, bo wcześniej pisałaś, że nie chciał zdecydować się na drugie dziecko. My jeszcze nie mamy imienia. Ciągle dyskutujemy na ten temat i nie możemy podjąć wspólnej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoria bardzo sie ucieszył szczerze wam powiem że przez tydzien mu nie powiedzialam ale powiedział że podejrzewał bo kupiłam tampony a ich nie rozpoczełam hehehe a jak sie czujesz?? na kiedy masz termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny :) Tu Paula_27 !!!Pamiętacie mnie jeszcze? Ale tu się dzieje !!! Ile dziewczyn w ciąży :) BUreczku gratuluję !!! Weszłam teraz przez przypadek, ciekawa byłam czy jeszcze ktoś tu jest...i jaka niespodzianka :) Basiulek, Victoria, Jablko gratulacje !!! Też mam się Wam czym pochwalić...!!!! Po latach nam też się udało !!! Cud normalnie cud :) Mam termin na 3 czerwca więc Basiulek jesteśmy na podobnym etapie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula!!!!!! kochana gratuluje!!! łezka szczęścia sie pokazała tak bardzo się cieszę!! już nie raz chciałam pisać do Ciebie na fc ale jakoś nie napisałam to faktycznie bedziemy razem rodzić ja termin mam na 9 czerwca:)teraz lece spać odezwe sie piszcie laski dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Paula super! Gratulacje! Basia no to fajnie, że mąż się ucieszył. Jak się czujecie dziewczyny? Ja mam termin na 22 lutego. Czuję się bardzo dobrze, tylko brzuch już coraz większy i ciężko się córeczką zajmować, tz nosić i ganiać za nią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :)tu Paula Victoria, czuję się różnie, są dni że zapominam że w ciąży jestem, a czasami to tak daje o sobie znać że ledwo żyje...migreny, mdłości, wymioty...jestem już na l4, bo biorę leki na podtrzymanie... myślę że tak w grudniu powinno być już ok (mam na myśli turbulencje żołądkowe i migreny), więc jakoś muszę wytrzymać...ale przeżyje wszystko :) tyle czekałam na tego bąbla że zastanawiam się czy zaraz po porodzie (tak parę m-cy po) nie przystąpić do ataku na trzecie dzieciątko :P heheeee...a byście widziały minę mojego męża jak mu powiedziałam o moim planie :P ahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula Ty jesteś nie możliwa:) już widzę minę męża hihihihi ja chciałam nagrać minę mojego jak mu powiedziałam o ciąży ale on sie strasznie ucieszył :) i powiedział że domyślał sie bo kupiłam tampony i leżały nie otwarte a on wie kiedy mam okres. Współczuje migren i dolegliwości żołądkowych;( ale pewnie jeszcze troche i będzie po wszystkim.Napisz co tam u córci twojej z tego co pamietam jak pisałyśmy wczesniej to chodziła do żłobka a teraz pewnie do zerówki lub szkoły Ja jutro ide ostatni dzień do pracy szefowa juz mnie wywaliła na l4 i tak sie zastanawiam co ja bęe w domu robić Sandra bedzie do końca chodzić do żłobka chciałam ją odpisać od nowego roku ale po dłuższym zastanowieniu się stwiedziliśmy z mężem że nie możemy jej odbierać koleżanek i zabaw z dziećmi które uwielbia a ja jej tego w domu nie zapewnie aż się boję co będzie jak pójdzie do przedszkola bo ona kocha żłobek i powiedziała że ona do innych dzieci i cioć nie idzie hehe piszcie laski co tam u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Paula nieźle :D Ciekawe, czy jak Ci maluszek da popalić to nadal będziesz miała ochotę na kolejne dziecko. :D Ja Wam powiem, że się trochę boję tego jak to będzie z dwójką małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria szczerze Ci powiem że ja też sie bardzo boje mimo że Sandra bedzie miała 3,5 roczku i nie jest absorbującym dzieckiem ale damy rade mieszkasz z rodzicami?? bo ja 20 km od rodziców ale mam to szczęście że moja mama jest na emeryturze i mi napewno pomoże.Chciałabym bardzo karmić piersią mam nadzieje że teraz mi sie uda dziś byłam ostatni dzień w pracy i mam wolne:) jutro mieliśmy jechać do mojego brata do Wawy ale moja chrzesnica ma angine:(więc wyjazd przełożony na za 2 tyg :( Paula pamiętam że paliłaś kiedyś rzuciłaś już?? bo ja ze Sandra od razu a teraz sie przyznam bez bicia że zapale sobie głupio mi strasznie ale tak mi fajki smakują mogłabym je jeść:( żałosne;( 2-3fajki dziennie wiem że to dużo ale nie umiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Basiula moja mama mieszka niedaleko mnie, jakieś 15 minut drogi na piechotkę, wiadomo że ma swoje obowiązki, ale jak ma czas to zawsze mogę na nią liczyć. Co do papierosów to się nie wypowiem, bo nigdy nie paliłam, więc nie wiem jak to jest się odzwyczajać. Trzymam kciuki żeby się udało rzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×