Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hej laseczki co tam u Was?? nic sie nie odzywacie;/ Paula?? jak sie czujesz?? nie będę wywoływać każdej z Was:) bo bym sie pewnie pogubiła więc wzywam Was:)WSZYSTKIE!:) W czwartek byłam u lekarza wdl ostatnie miesiaczki mam 10tc4d a wdl usg 11tc6d dzidzia duża ale wcześniej pisałam że owulacje musiałam mieć w sumie od razu po okresie i to by sie zgadzało bo wtedy byl ten.....:) a tak ogólnie to wszystko dobrze czuje się świetnie i tyje;/ mam 3kg na plusie w zwiazku z tym poszłam do dietetyczki po porade no więc powinnam jeszcze przytyć 10kg babka bardzo fajna napisze mi dietę dla kobiet ciężarnych i będę sie stosować żeby nie wyglądać jak słoń jestem na etapie wyboru dobrego wozka dla mnie dobry wozek to taki który nie waży 20kg jezdzi sie fajnie po nie równych chodnikach dobrze sie prowadzi i bez problemu sie go złoży do auta dla Sandry miałam taki najzwyklejszy jak tako te stare nie będę go komentować bo szkoda nerwów heheh no więc dziewczynki czekam na propozycje od doświadczonych mam chciałabym sie zmieścic do 1tys używany czy nowy nie ważne wygląd absolutnie nie ma dla mnie znaczenia Izunia Ty jestes ekspertką we wózkach:) pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Cześć! Basiu ja mam wózek tutek grander i jestem z niego zadowolona. Całkiem możliwe że teraz będę musiała sobie kupić wózek dla dwójki dzieci. A ja mam cukrzycę ciążową. Nie wiem skąd to cholerstwo się wzięło, bo przy Natalce tego nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej victoria tez nie wiem skąd to sie bierze musisz byc na diecie??bo ja jestem na diecie od dietetyczki zebym za duzo nie przytyła bo z sandra 35kg przytylam mam 15tydzien nic nie przytyłam co mnie cieszy wczoraj dowiedzialam ze bede mieć chłopczyka:) basiula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Oooo gratuluję, będzie parka :D Myśleliście już nad imieniem? Moja dieta polega na tym, że mam nie jeść tłustego i słodkiego i jeść 5 mniejszych posiłków a nie 3 duże. Fajnie, że u Ciebie dieta działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
victoria od początku miał być Hubert i tak zostanie już jak z Sandrunia byłam w ciąży miał byc Hubert i zdania nie zmieniłam jakoś nie podobaja mi sie inne imiona męskie z córeczka był by problem bo narazie żadne mi sie nie podoba hihih problem z głowy hormony chyba działają mi na mózg bo zaczełam w jeden dzień płakać że jak będzie dziewczynka to nie będzie miała imienia hihihhihi a Wy już wybraliście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Ładnie Hubert :) U nas bedzie Milena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjoperwghergr
ale Wiesci!!!!!!!!!!!!!! to ja jablko! nie umiem sie tu logowac!!!! gratulacje, Paula, Victoria Basiula ja juz na finiszu!!!! moj Maly szaleje, ma rok i 8 miesiecy a ja za miesiec kolejnego faceta rodze!!!!!!!!! bardzo sie cieszymy, bardzo sie boimy i bardzo mi ciezko szkczegolnie jak maz w pracy, a ja mojego lobuza podniesc nie moge juz od 9 miesiecy ja juz w 35 tygodniu jestem szok!!!!!! Burek jak sobie radzisz??? caly czas roboty nie mam, jak cos znalazlam to okazalo sie ze nzow ciaza, bardzo sie cieszymy, ale boimy wiecie jak jest ale damy rade!!! Basiula super ze wpadlas:"!!!!!!!!!!!!!! Paula rowniez:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Victoria ale sie ciesze tak rzadko w ogole odpalam kompa, nie mam na nic czasu, Maly taki absorbujacy ptrzytylam 10 kg, ledwo chodze pozdrawiam Was mocno wszytskie jak tylko bedzie maz w domu i bede miala chwile to odpisze a jak swieta planujecie??? ALE SIE CIESZE TYLE CIAZ SIE POSYPALO SUPER!!!!!!! MOWILAM JUZ ZE BEDZIE DRUGI FACET?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jablko
no co u Was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Jablko już niedługo będziesz miała drugiego synka przy sobie! Wybraliście już imię? A jak ma na imię Twój pierwszy synek bo nie pamiętam. Jak przygotowania do świąt? Ja jeszcze nie posprzątałam, ciężko mi z wielkim brzuchem i z Natalką to ogarnąć. Dziewczyny zaglądacie tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski:) ja własnie biore sie za porządki zrobiłam sie mega leniuchem mimo że zawsze miałam życie na pełnych obrotach i spałam 4-5h na dobe to teraz prawie nic nie robie tylko co muszę szok:( odkąd jestem na l4 leniuch ze mnie straszny aż wstyd moja córa miała wczoraj w żłobku gwiazdora przyjechała taka szczęśliwa bo dostała paczke i była bardzooooo grzeczna i ma zdjecia z gwiazdorem starsznie to przeżywała mówiła pokolei jakie dzieci sie bała i że je pocieszała że gwiazdor jest kochany i ma wory prezentów hehe taka przepiórka z mojej panny miesiąc temu był film nagrywany co robia dzieciaki w żłobku my już trzecia płyte mamy ryczałam cały film strasznie mnie wzruszał żałuje że miesiące w żłobku są policzone bo od września pojdzie do przedszkola a ja nie chce ;( mała chyba też to bardzo przeżyje oby mniej niz ja hihi no nic lece i biore sie za robote a mam troche wczoraj zrobiłam z mama pierogi uszka i krokiety poł dnia nam to zajeło ale warto było bo są pyszne:)mimo mojej diety skusiłam sie na kilka:)basiula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja jablko Victoria a Ty kiedy masz termin? ile miedzie dziecmi bedzie roznicyu wieku? u mnie rowno 21 miesiecy! rozwno w roczek pierwszego powstal drugi dzieciaczek:) czekam juz mocno, ale torby jedszcze nie mam spakowanej, choc juz 36 tydzien sie zaczl na swiet au rodzicow ja juz nie mam sily a TY Basiula jak sie czujesz? kied\y masz termin>? meeldujcie sie laski choc pare slow napiszczecie papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Hej! Ja mam termin na 22 lutego, różnica będzie 17 miesięcy między dziećmi. Jabłko to czas już szykować torbę. Ja jakoś też nie mam weny na przygotowania, ale w styczniu już trzeba będzie zacząć prać ubranka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jablko jestem\ u mnie bedzie miedzy dziecmi 21 miesiecy\ u Ciebie jescze mniej szok!!ale fajnie ja nic nie mam spakowane, tylko szukam po piwnicach male ubranka do szpitala:)) boje sie mocno kazdty pyta w rodzinie kiedy czy to juz? pozdrawiam a jak sobie radzisz z tym ze nie mozesz podniesc Malej? czy podmnosisz normalnie? bo mnie przed tym tak lekarz ostrzgal pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Jablko ja normalnie podnoszę córcię, jak mąż jest w domu to on to robi, ale zwykle jesteśmy same. Mała ciągle jeszcze nie chodzi sama, jedynie za ręce i przy meblach. Chyba jednak będę zmuszona kupić wózek dla dwójki, bo inaczej się z domu nie ruszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Jabłko jesteś? Może już urodziłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki to ja Paula :) U nas będzie druga dziewczynka !!! :) :) :) Bardzo się cieszymy !!! od początku na zwolnieniu jestem i wreszcie mam czas dla córeczki :) wreszcie czuje się lepiej i mam zamiar to wykorzystać :) muszę zobaczyć czego mi brakuje a co mam po starszej córce, jednym słowem czeka mnie buszowanie w piwnicy :) poza tym czeka mnie remont pokoju córki (malowanie, podłoga, meble) musimy tam trochę pozmieniać bo od wrzesnia szkola a jak sie mala urodzi to juz w ogole nic nie zrobimy...nie mam nawet pomysłu na ten pokój, chce tam jakis kącik wygospodarować dla mamluszka (choćby na zabawki bo łóżeczko przez pierwszy rok w naszej sypialni bedzie ) ale pokoik nie za duży więc muszę usiąść i pomyśleć jak to wszystko powciskać żeby miejsce było :) Victoria , Jabłko wy juz na koncówce...pewnie się doczekać nie możecie...u mnie termin na 3 czerwca to jeszcze ho ho ho...chociaż mam wrażenie że z Paulą mi się ciąża bardziej ciągnęła a teraz to czasem zapominam w którym tyg jestem :P jest co robić...odzywajcie się dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem jablko hej, ja pakuje wlasnie torbe, chlopakow odstawilam na spacer, termin mam na 20 stycznia, ale juz mialam z 2 akcje ze takich skurczy dostalam, ze juz sie ubieralam do szpitala ja mam drugiego faceta!!!! czekam bardzo na porod, ale bardzo bardzo sie boje jakby bardziej niz wtedy jestem zmeczona, ale bardzo szczesliwa Victoria Ty masz mala roznice wieku mieszy dziecmi, beda sie super bawic, moi zreszta tez 21 miesiecy roznicy wszytskie z nas w ciazy ale super Paula,Basiula, Victoria, ja, ale sie zlozylo wszytskim zycze szczesliwego rozwiazania i zdrowych dzieciaczkow chyba pol na pol co Burek 2 chlopakow Izka 2 chlopakow Basiula dziewczynka i chlopak Victoria 2 dziewczynki Ja 2 facetow ominelam kogos to przepraszam pozdrawiam mocno mysle o Was piszczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula 2 dziewczynki!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Paula u Ciebie też dwie dziewczynki. Mój mąż bardzo chciał chłopca, ale mu nie wyszło, może jeszcze kiedyś mu się uda :D Jablko już bliziutko do końca, trzymam kciuki za lekki poród. Basiu a co u Ciebie, jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
No właśnie, tylko u Basiuli będzie parka, a tak to po dwóch chłopaków albo po 2 dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki szczerze to marzyłam o drugiej córci mój maz tez ale.... już wiemy że bedzie chłopak i do tej mysli sie przyzwyczaiłam i ciesze sie bardzo mam nadzieje że lekarz sie nie pomylił i bedzie chłopak mam na usg ptaszka wiec chyba jest:) te hormony w tej ciazy robia ze mna co chcą hehe nastroje i humorki mam różne odezwe sie w tygodniu pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Basiu jak widziałaś ptaszka na usg to już na pewno lekarz sie nie pomylił. Ja już piorę i prasuję ubranka. Podobno moje dziecko jest duże, już ma 3kg więc całkiem możliwe że do porodu urośnie do 4kg, ciekawe jak urodzę takiego kluska. Jablko jak tam u Ciebie? Paula odzywaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria mój lekarz powiedział ze jak nie ma 100% pewnosci to nie mówi ale jaderka i ptaszka ładnie było widać hihihi ja 21 tydzień zaczynam chyba bo mi sie juz pmyliło wszystko nie pamietam dokładnie Paula może podpowiesz:) brzuszek już mam pokazny i 6kg na plusie:)czuje sie ok Ale duża baba będzie:) skoro teraz 3kg waży to pewnie do 4kg dorosnie ja miałam cesarke może też zrobią Tobie i nie będą Cię męczyć. Jabłko odezwij się pewnie już na porodówce śmigasz trzymam kciuki i mysle o Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Basiula a Ty miałaś cesarkę ze względu na wagę Sandry, czy z jakiegoś innego powodu? Ja bym wolała jednak rodzić naturalnie, tylko oby nie ważyła aż 4kg Natalka się urodziła z wagą 3680 i dałam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria w dniu terminu zgłosiłam się do szpitala gdzie miałam rodzić na ktg lekarz który mnie badał powiedział mi że mała może ważyć 4,5kg i nie widzi tu porodu naturalnego i powiedział że w przeciagu tygodnia mam się zgłosic do szpitala no więc pojechałam a mała nie weszła mi w kanał rodny lekarz w szpitalu powiedział że rano spróbujemy naturalnie w nocy juz mi się skurcze zaczeły rano poszłam na porodówke przebili mi pęcherz kazali na skurczu skakć na piłce ale nie zeszła w kanał rodny kiedy miałam 7cm rozwarcia wzieli mnie na cesarke lekarz stwierdził że nie ma co cudować z naturalnym porodem.Nie bój się cesarki ja bym na porodówce dała się pokroić żeby już mnie wzieli na cc bardzo szybko doszłam do siebie leżałam z 3 dziewczynami na sali po naturalnym porodzie i ja lepiej śmigałam od nich na nastepny dzień rwała i bolała mnie rana ale z dnia na dzień było lepiej po 4 dobie wyszłam ze szpitala i śmigałam po schodach w domu aż moja mama się spytała czy ja napewno miałam cc hihihi teraz chodze do innego lekarza i bede w innym szpitalu rodzić lekarz powiedział że jak waga dziecka bedzie powyżej 3700g to umówimy sie na cesarke mam nadzieje że tak będzie bo tych bóli krzyzowych nie chce więcej przechodzić no ale psychicznie jestem na wszystko przygotowana najważniejsze żeby mały był zdrowy a Ty już tuż tuż...... też juz bym chciała urodzić nie chce juz mi sie chodzić w ciąży:P znowu mam takie strasznie zaparcia dzień w dzień z nimi walcze czopki glicerynowe śliwki i inne cuda nie działaja wyczytałam w necie o syropie jakimś cudzie i jutro polece do apteki kupić bo już mnie wszystko boli:( i ogólnie czuje się już strasznie ciężka a to dopiero połowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz dokształcam wiedze o karmieniu piersią przeczytałam już chyba wszystko mam nadzieje że tym razem mi się uda bo z Sandrunia byłam zielona nie wiedziałam że karmienie jest tak trudne nikt mi nie pomógł i nie uświadomił myślałam że przystawiasz dziecko i pije sobie:) hihi zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
basiula3 ja mam za sobą dwie laparoskopie i niezbyt dobrze wspominam powrót do formy, niby to tylko 3 dziurki w brzuchu ale i tak nie było fajnie. W sumie w czasie porodu byłam nacinana więc też były potem szwy i nie było tak lekko. Co ma być to będzie, jak się będzie dało to urodzę naturalnie, jak nie to nie. Z zaparciami nie pomogę bo nie mam aż takiego z tym problemu. O karmieniu piersią sporo słyszałam na szkole rodzenia przed urodzeniem Natalki, ale i tak nie było łatwo, na szczęście nam się udało, mam nadzieję że tym razem u Was też będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria no jasne bedzie co bedzie:) na szkole rodzenia połozna mówiła o karmieniu piersia jakie to cudowne ale o tych najgorszych dolegliwościach nie wspomniała może się uda a jak nie nie będę płakać własnie poszłam posypać piaskiem przed chałupa i sie wywaliłam tak ślisko ale bezpiecznie upadłam nie wychodze dzis z domu mam gdzies wszystko nawet nie wsiadam w auto musze jechać dzis do innej miejscowości bo tam są babcie i mam wizyte dziś u dentysty z Sandrunia pierwszy raz zobaczymy co to będzie:) ale to tatuś po mnie przyjedzie bo akurat pracuje w miejscowości co ja mieszkam:) Dzis mały w nocy ale dał mi popalić kopał północy musiał dużo urosnąć bo kopniaczki czułam na dole brzucha a od wczoraj czuje pod piersiami duża chłopina 30 stycznia mam wizyte bedzie to chyba 22tc ciekawe co tam u jablka moze juz urodziła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiula 22 tydzień, to już połowę masz za sobą! Ja też się zastanawiam co u Jablka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
To byłam ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×