Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

hej też jestem ciekawa pewnie w szpitalu jest bo nic się nie odzywa połowa już za mną a ja czuję sie jak miesiąc przed porodem wiem nażekam ale to moja cecha tej ciąży nic mi nie pasuje hehehhe:) Wczoraj byłam u dentysty z małą na fotel nie usiadła ale dała sobie sprawdzić ząbki ma zdrowe i jak to pani dentystka powiedziała ładnie wyczyszczone pilnuje tego i co się dowiedziałam osttatnia piątka jej się wyżyna oby się biedna nie rozchorowała bo każdy nowy jej ząb kosztował ją chorobe:( między jedynkami robi jej się przebarwienie ale to nie jest próchnica za 3-4 miesiące mam przyjsc to jej zapędzluje czymś Rano stoczyłam bój ze niegiem odśnieżyłam przed domem posypałam solą i teraz mnie napieprza kość ogonowa grrr pozdrawiam i odezwijscie się dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Basiula podziwiam Cię za to odśnieżanie, ja mieszkam w bloku więc nie mam takiego problemu. Ale zazdroszczę własnego podwórka, bo latem na pewno miło jest wyjść przed dom i poodpoczywać. Ciekawe czy Jablko tuli już swoje maleństwo? U mnie bez zmian, nie zapowiada się jak na razie na wcześniejszy poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jablko melduje sie Kochane jestescie ze u mnie pytacie nie wiem czy pisalam o porodzie, jestem taka zmeczona.. ale pojechalam 5 dni wczesniej, na luz, myslalam ze urodze wieczorem 1 cm rozwarcia, kazdy kazal mi lezec a ja zaczelam nagle rodzic bardzo szybko, prawie nic nie bolalo, maz nie zdazyl przyjechac, polozne sie dziwily co tak szybko, pelne rozwarcie chyba w pol godz sie zrobilo mowie Wam szybsze sa te 2 porody teraz mam, cyrk w domu,jeden biega, drugi placze, ale jest ok jakos ogarniam ciezko mi bardzo ale synek cudowny pozdfrawiam Was mocno powodzenia Baska Victoria!!! Paula trzymajcie sie ktory tdfzien macie?? victoruia ja mialam 1 laparo..cze mu Ty az 3??? caluje was mocno papappa powoedzenia z ciazami:))) byle dotrwac do konca dobrze ze zima lekka papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla Ciebie Viktoria duzo sil Twoja Natlka jescze malutka jest... moj ma 21 miesiecy straszy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny tu Paula_27 Jabłuszko gratuluje !!! Poszło Ci naprawdę ekspresowo!!!! Bardzo to pocieszające :) Fajnie mieć juz maleństwo w ramionach.... Ja na razie o porodzie nie myślę, mam koleżankę 8 tyg wyżej ode mnie i tak sobie myslałam ostatnio że jak ona już urodzi to wtedy zacznę się bać :P nie powiem że nie myślę...bo bym skłamała, ale na razie spokojnie czekam... Brzuchol rośnie, jak ktoś się domyslał to teraz już nie ma wątpliwości :P Córka oszalała i też się już doczekać nie może...ciekawe jak później będzie hehehe... Planuje mini remoncik na wiosnę, tzn sypialnia malowanie i przemeblowanie, no i pokój starszej bo od wrzesnia do szkoły, to i malowanie i podłoga i jakieś "doroślejsze" meble by się przydały...i tak siedzę i oglądam, a to meble a to kolory żeby już coś wybrać, bo ja teraz strasznie niezdecydowana :P 25 tydz robi się coraz ciężej :) Victoria to teraz Twoja kolej !!! WOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Jablko gratulacje! Fajnie że miałaś lekki poród. Ja już też jestem po, urodziłam 11 lutego 3250 i 54cm Też miałam lżejszy poród od pierwszego. Mąż był ze mną przy porodzie. Od wczoraj jestem w domu i nie ogarniam. Jest bardzo ciężko, ale mam nadzieję że z każdym dniem będzie lepiej. Starsza córcia się buntuje i jest zazdrosna. Maleńka je i śpi. Muszę dokarmiać bo jeszcze mam mało pokarmu. Jablko ja miałam 2 laparoskopie, torbiel i ciąża pozamaciczna Paula a Ty już połowę masz za sobą, szybko czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Victoria gratulacje to ja jablkp ja tez nie ogarniam aLE JAKOS LKECI i tez czekam na kzdy kolejny dzien!!! byle do przodu!! Paula powodzenia musze lexeic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Victoria Jablko serdeczne gratulacje macie już skarby przy sobie:) pewnie Wam teraz ciężkoale z dnia na dzień będzie lepiej ale się cieszę:):) super że miałyście fajne porody jabłko najlepiej nAPIsałas ze nie zdążyło zaboleća mały był na świecie jak nazwałaś swojego synka jabłko ?? bo Viktoria ma Milenke tak?? u mnie 25tydzień brzuch mam wielki ciezko mi buty ściągnąć i wogóle narzekam bo już mi sie nie chce chodzić w ciąży chce urodzić:) hihihi pozdrawiam Was gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja jablko zawszre jak mam chwile to napisze do Was ale cyrk w domu straszny jeden wariuje drugi szaleje, nie chce spac nie jest latwo go uspic tego mlodszego.. Basiula teraz zleci szybko, byle do przodu,... ja ledwo ogarniam Victoria jak dajesz rade?? mi ciezko, nawet nie usiade w ciagu dnia jak maz w pracy to makabra... teraz spacery juz trzeba zaczac, o matko jak ja tego nie lubie w zimie takie ubieranie.. pozdrawiam was mopcno Paula trzymaj sie?? a Ty kiedy teramin masz>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Basia zleci szybko, nim się obejrzysz a już będziesz tuliła maluszka. Ja sobie jak na razie radzę, bo mąż jest w domu, ale już w poniedziałek idzie do pracy, więc pewnie też cyrk będę miała. Młodsza na szczęście tylko je, śpi i się rozgląda, rzadko płacze, ale tą starszą trzeba się dużo zajmować, potrafi czasem pokazać różki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja jablko ale u mnie ciezko jak dajesz rade Victoria? Mlodszy placez chyba ma kolki starszy szaleje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Jablko wspolczuje. Najgorzej jak maleństwo płacze i nie wiadomo jak mu pomóc. Ja daje rade bo mala jest spokojna. Do tego pomaga mi mama, czesto jakis obiadek ugotuje albo posiedzi ze starsza corcią. No ale nie powiem, czasem jest ciężko jak jestem sama, szczególnie jak dwie na raz czegoś chcą i płaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczymny to a jablko jak sobie radzicie? u nas sajgon caly czas ledwo zyje straszy 2 lata i miesiac mlodszy 4 miesiace masakra tyle roboty odezwijcie sie!!! Basiula Paula Victoria?!! ktore urodzila?? Viktoria ile maja dokladnie Twoje dziewczynki i jak sie nazywaja jesli mozna wiedziec? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Cześć Jablko My jakoś dajemy radę. Kupiłam wózek dla dzieci rok po roku i przynajmniej mogę wyjść normalnie z domu na spacer i na zakupy. Teraz jak już jest ciepło to jest lżej, starsza potrafi pół dnia przesiedzieć w piaskownicy a młodsza wtedy sobie śpi na świeżym powietrzu. Natalka ma rok i osiem miesięcy a Milenka 3 miesiące. Gorzej jak pogoda słaba to ciężko wytrzymać jak jestem z nimi sama cały dzień w domu. Ciekawe czy Basia już urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja jablko u mnie to samo jak ladna pogoda starszy szaleje na piachu, ma 2 lata i miesiac\ a mlodszy spi ma 4 miesiace u Ciebie mala roznica wieku tez chcialam kupic taki wozek o jakim mowisz, ale chybe nie kupie,bo starrszy juz nie chce tak jezdic jak oni obaij spia to tak rzafko, wtedy siadam na kompa Paula Basia, ciekawe czy urodzily? a Ty skad jestes? ja z torunia pozdrawiam i powodzenia pomagaja Ci rodzice czy ktos? dzielna jestes takie maluchy ogarnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Hej! Basia już pewnie urodziła. Jabłko ja jestem z lubelskiego. Rodzice trochę mi pomagają. Zaczyna się robić ciężko, młodszej już rosną zęby a starsza jest zazdrosna, szczególnie o zabawki. Jabłko obie nie mamy łatwo, ale przetrwamy a potem będzie lżej. Już nie mogę się doczekac kiedy dziewczyny będą się razem bawić,kiedy zajmą się wreszcie sobą a ja będę mogła usiąść i chociaż przez chwilę nic nie robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laski to ja basiula urodzilam Huberta 27 maja mialam cesarke mial 3550 i 56cm moja córa nie jest zazdrosna bardzo mi pomaga a ja jakos sie ograniam Paula jutro idzie do szpitala bo juz jest po terminie trzymajcie za nia kciuki:) pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Basia gratulacje! Super Paula trzymamy kciuki, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. To ja Paula. Urodziłam 9 dni po terminie,12.06 cudowną córeczkę Karolinkę 3880g i 58 cm :-) Miałam mieć wywołany poród 13.06 ale rozbujało się wcześniej:-) Nareszcie jesteśmy w komplecie:-) pozdrawiam Was dziewczyny! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paula super, gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
czesc Kobietki...to ja izulek_2006 Kochane zapomniałam już o forum ale dziś kiedy dowiedziałam się o ciąży nagle o Was sobie pomyslalam :-) będę mama po raz 3 ;-) jestem w wielkim szoku !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Kochane zrobcie jakas tabelke podsumowujaca bo nie ogarniam jestem w 6 tygodniu ciąży ;-) terminu jeszcze nie znam gdyż do ginekologa pojde za 2 tygodnie.zrobilam wynik krwi i wiem ze to 6 tydzień... ma 2 synkow w wieku 4 latek i 8,5 prawie ;-) marze o corce wiadomo kocha się wszystkie dzieci ...tej ciąży nie planowałam wiec jedyne co mnie uspokoi ze corka będzie...mimo iż 2 porod trwal 45 minut mam w sobie taki lek ze nie spie znow po nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja jablko Izulek gratulecje GRATULACJE DLA WAS WSZYSTKICH TAK SIE CIESZE ZE WSZYTSKO OK!!! Izulek ja tez marze o corce u mnie robota goni robote straszy 2 i 3 miesiace, zaczyna gadac mlodszy pol roku' cale dnie biegam za jednym i za drugim:)) ale sa zdrowi to super ja wykonczona wykonczona strasznie, ale jakos ogarniam marze jak Victoria ze zajma sie sami czasem a ja choc usiade Baska? Paula jak ogarniacie?? jak dzieciaczki?? TABELKA Jablko- 2 chlopakow- STARSZY- 2 lata 3 miesiace MLODSZY- 6 miesiecy Iza- 2 chlopakow - STARSZY- 8, 5 lat MLODSZY - 4 lata NAJMLODZY- w drodze!!:))) Victoria- Basiula- Paula-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja Basiunia;) Izunia gratuluje ale niespodzianka trzymam kciuki za dziewczynke napewno sie uda;)))))) a pordod pewnie teraz bedzie trwal 15 minut:) co tam uwas dziewczyny?? u mnie w porządku Sandra ma 3,5roczku a Hubert w niedziele konczy 2 miesiace Sandra szczesliwa ze ma braciszka jakies delikatne sceny zazdrosci byly ale ogolnie jest grzeczna i mi pomaga Hubert tez kochaniutki ominely nas kolki i na szczescie ladnie spi w nocy.Przez pierwszy miesiac non stop wisial mi na cycku doslownie dzien i noc po miesiacu poszlam go zwazyc praktycznie nic nie przytyl przeszlam od razu na butle zaczal bardzo szybko nadrabiac a ja w koncu troche odzylam no i jak zwykle wzielam sie za odchudzanie 19 kg musze schudnac odchudzam sie z dietetyczka dopiero 4 dzien ale idzie mi swietnie trzymajcie za mnie kciuki:))) odzywajcie sie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laseczki tu Paula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,wczoraj tyle napisałam i ucieło mi posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tu Paula. Izulek ogromne gratulacje !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Niestety mam pusty pęcherzyk ...zalamalam sie...od 3 tygodni cieszylam sie ciaza a wczoraj znów szok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoria 0424
Iza przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×