Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość Julia_85
yyy....to ja się zastanowię nad dzieckiem...Nie no żarcik;P trzeba się poświęcić dla rodzicielstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;-) mało piszecie ;-) na początku witam nowe osóbki ;-) pogoda się popsuła siedzę w domku choć kilka dni z mężulkiem ;-) dziś dostałam paczuszkę z allegro kupiłam taki fajniutki sweterek rozpinany dla dziewczynki kremowy w kwietniu i maju jest zwykle chłodno i zimno;-) więc się przyda no chyba że jednak byłby to chłopiec ... jeszcze 2 tygodnie i znów wizyta u doktorka i znów moje maleństwo zobaczę ;-) ostatnio czuje ją wieczorami ale nie tak intensywnie jak myślałam że będzie ale i tak jest to spaniałe uczucie ;-)17 tydzień dopiero a ja już bym chciała by malutka była z nami ;-) Izulku jeszcze się wyśpisz ....;-) Ewka tak zawsze jest w mniejszych miejscowościach wyobraźcie sobie że moi rodzice pojechali na groby swoich rodziców i ktoś im nowe auto porysował pod cmentarzem że masakra ...wiara ma z głową w taki dzień komuś jeszcze zrobić szkodę ;-( ale cóż ludzie są różni teraz tylko wyniesie ich trochę lakiernik ale szkoda autka ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_85
Monia, rodzisz w kwietniu? Przede wszystkim gratuluje:) To wymarzony czas. Jak widzę w tabelce starałaś się pół roku. Ja też nastawiam się na tyle i choć to moje początki nie mogę się doczekać kiedy też zacznę kolekcjonować ciuszki:) Mój mąż już na allegro ogląda łóżeczka, foteliki samochodowe i bujaki. Śmiać mi się czasami chcę bo bardziej się przejmuje niż ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30...............07 . 11. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............10............. . .27.11.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........7..................4.12.10 .. ..mazow Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............3...............15.1 1.2010.....lubelskie julia_85..................25...........2...............08 .11.2010.....mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO elixx ...............22.........2...............19.09.2010 .............Bielsko-B aniamaja.......29...........3................11.10.2010 .............zach.pom oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) IZULEK_2006 26 LAT SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) BP strasznie mi przykro:( Ściskam Cię mocno:* Dobrze że się odezwałaś bo zastanawiałam się co tam się u Ciebie dzieje. Alutka @ znów przyszła? niedobrze:( Bureczku co tam u Ciebie? Coś już wiecie? Mam taką cichą nadzieję że się udało:) Basiul a Ty gdzie wybyłaś? U mnie stara bieda, jeszcze parę dni do @... Moja siostrzenica jest cudowna, jak byliśmy u rodziców to ją przywłaszczyłam sobie na 2 dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;-) Julia ogólnie to ja starałam się 3 lata ale miałam przerwy ze względu na różne czynniki ;-) no i 3 lata temu poroniłam pierwszą ciążę ;-( ciuszki i wszystkie rzeczy wiązane z dziećmi są boskie;-)Zobaczysz że nim sie obejrzysz a będziesz w ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulu gdzie jesteś ?????? Ja mam problem bo mi się wózki nie podobają a te co tak to są strasznie drogie .masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_86
Wiatam Was! Monia, to bardzo współczuje. Dla przyszłej matki która bardzo pragnie dziecka to straszne przeżycie, ale niestety tak było, jest i będzie. Nie orientuje się czy kiedyś tak było ale teraz w większych miastach chodząc po cmentarzach są specjalne groby dla dzieci nienarodzonych, nie mówiąc już ile jest grobów dzieci kilku lub kilkunasto miesięcznych. W tym roku odwiedzając groby jak nigdy zwracałam uwagę na malutkie groby...nasówało się dużo smutnych myśli...to tak nawiązując do minionych świąt. Musimy myśleć pozytywnie co by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_85
Julia_86 Wiatam Was! Monia, to bardzo współczuje. Dla przyszłej matki która bardzo pragnie dziecka to straszne przeżycie, ale niestety tak było, jest i będzie. Nie orientuje się czy kiedyś tak było ale teraz w większych miastach chodząc po cmentarzach są specjalne groby dla dzieci nienarodzonych, nie mówiąc już ile jest grobów dzieci kilku lub kilkunasto miesięcznych. W tym roku odwiedzając groby jak nigdy zwracałam uwagę na malutkie groby...nasówało się dużo smutnych myśli...to tak nawiązując do minionych świąt. Musimy myśleć pozytywnie co by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi Bureczku:( życie jest niesprawiedliwe... Zbieraj siły na kolejną próbę:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najważniejsze to nie tracić nadziei i próbować ile się da:) apropo in vitro nie wiem czy w Warszawie jest Invicta? Bo oni mają tam coś takiego jak in vitro do skutku (płacisz tylko raz za invitro a próby dopóki nie zajdziesz w ciążę) , raz na jakiś czas organizują taką akcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Marlenka,czytalam o tym,tyle tylko,ze ja juz raczej nie chce zmieniac kliniki i lekarza,zaczynac od nowa to dla mnie za duzy stres... jutro ide do lekarza i zaczynam przygotowania do drugiego podejscia,choc rozwazam czy nie podchodzic od razu w styczniu do in vitro,bo comiesieczne iui sa cholernie stresujace... maz chce blizniaki,juz nawet wozek upatrzyl hehe wiec ogolnie przestalam sie zadreczac myslami,bo jak widac nic to nie pomaga! a co u Ciebie?na jakim etapie jestescie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas pierwszy cykl z clo, za kilka dni się okaże czy coś z tego wyszło, jak nie to jeszcze jeden cykl z tym lekiem a potem to nie wiem, chyba będę musiała odpuścić i zdać się na los bo chyba jeszcze nie jestem gotowa do iui czy invitro. Z tego co słyszałam to przy invitro zawsze wszczepiają (nie wiem czy to dobre słowo) przynajmniej dwa zarodki więc jest duża szansa:) A starszym kobietom to nawet 3, Celine Dion miała mieć trojaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,dwa zarodki to standard,w sumie wolalabym jeden,ale placac 12 tys zl lepiej miec wieksza pewnosc na zaplodnienie chociazby jednego,bo tak tez sie zdarza... trzymam kciuki by Clo pomoglo,choc mam nadzieje,ze jestes pod kontrola lekarza,ktory robi Ci usg,bo Clo powoduje torbiele(jak w moim przypadku i Pauli chyba tez,o ile dobrze pamietam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarka do której ostatnio chodzę stwierdziła że ona miała tylko 1 przypadek torbieli i że jeśli po clo ktoś ma torbiele to znaczy że prawdopodobnie miał je wcześniej a clo spowodowało ich wzrost - najprościej mówiąc bo nie powtórzę wszystkiego co mówiła. Wiem że to niemądre ale ona stwierdziła że na usg mam iść tylko wtedy jeśli będzie mnie mocno brzuch bolał a że wogóle mnie nic nie bolało, nawet nie wiem kiedy owulkę miałam bo nie miałam żadnych objawów to nie poszłam. Ja biorę jeszcze Bromergon, po nim też można miec torbiele, mnie to ominęło więc mam nadzieję że teraz też tak będzie. No bo nawet jeśli by się okazało że jednak mam jakąs torbiel to powinna sama zniknąc podczas @, chociaż u Ciebie nie znikła:O Czekam do @, wtedy wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedzie dobrze,nie chcialam Cie martwic!!! ja nigdy wczesniej nie mialam torbieli,a jak sama wiesz chodze do lekarza juz pare dobrych miesiecy i torbiel u mnie pojawila sie w pierwszym cyklu po strosowaniu Clo!wiec teoria Twojej pani dr nie potwierdza sie na moim przypadku,ale wiadomo kazdy orgaznizm reaguje inaczej... bedzie dobrze Marlenka,trzymam kciuki!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytaczałam pani dr Twój przypadek a ona mi coś zaczęła tłumaczyć o torbielach czynnościowych i jeszcze jakiś ... Na początku cyklu przejmowałam się tymi torbielami i bałam się spać w nocy bo może akurat torbiel mi pęka i będę miała krwotok ale potem mi przeszło. Jak ma się zrobić to i tak się zrobi. Pamietam że Różowa chmurka miała 5cm torbiel i jej się wchłonęła a teraz jest w ciązy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na samą mysl o torbielch robi mi się słabo. Przypadek Różowej chmurki daje mi nadzieję... Chociaż różnie z tymi torbielami bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wajcie:) mało piszę, dużo czytam Was:) u mnie dziś 11 dzeiń cyklu, kolejny cykl z clo, tamten niestety nie udany. jesli teraz test po stosunku wyjdzie pozytywny będziemy działąć w kierunku inseminacji. Superburku napisz mi prosze jak to wygląda, jaki koszt jest tego tak w przyblizeniu i wogóle co mnie czeka przed samą inseminacją. lekarz twierdził że jesli teraz wyjdzie test po stosunku pozytywnie (czyli ze gdzieś tam dalej wytwarzam jakieś przeciwciała) to juz w następnym miesiącu jest szansa na inseminacje. Ciekawa jestem strasznie jak to będzie, we wtorek się dowiem czegoś myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:* bureczku bardzo mi przykro;( ale jestem cały czas z Toba i trzymam kciuki uda sie:) gucci kiedy testujesz?? mam nadzieje że pozytywnie;) widze że jesteś ciocią pełną parą;) twoja siostra ale ma dobrze z Tobą:):):) BP jak mi przykro:( nie wiem co pisać zatkało mnie;/ życze Ci żebyś znalazła faceta który jest Ciebie wart bo twój były mąż nie był powodzenia!! moniś najwazniejsze żeby wózek był funkcjonalny i dostosowany do twojej wygody daje przykład Ty mieszkasz na 5 pietrzea wozek ciezki jak cholera mieszkasz w takim miejscu gdzie chodniki maja wiele do zyczenia to musisz patrzec na wieksze kółka nie te malutki i oczywiscie jaki masz bagaznik zeby sie wózek zmieścił oczywiscie wyglad też jest wazny bo każda mama chce miec ładny wózek:) wybierz sie do sklepu z wózkami tam będziesz miałą okazje pojezdzic sobie babka w sklepie napewno Ci doradzi nie kupuj w ciemno wózków na allegro bo możesz sie rozczarowac. ewcia ale twój dzidziulek uparty może to dziewczynka co?? co będzie pokazywac co ma miedzy nózkami obcemu facetowi hihi:) następnym razem napewno pokaże co tam ma:) Izunia aniamaja i elixx wasze dzieciaczki są czadowe:) nie moge sie na nie napatrzeć a jak rosną!!! na kazym zdjęciu są inne:) u mnie stara bieda leci mi 31 tydzien nie mam żadnych dolegliwości typu zgaga czy puchniecie nóg mała fika mi w brzuchu przekreca się szybko się męczę i czasami jest mi strasznie duszno oby tak dalej połozna na szkole rodzenia chwali mnie ze pięknie oddycham hehe tylko czy w czasie bóli porodowych da sie skupic na oddychaniu??:P chodziła któraś z Was na szkole rodzenia?? Witam nowe koleżanki:) piszcie co tam u Was:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_85
Wiatam:) ja jak narazie nie myślę o szkole rodzenia, ale zawsze zastanawiałam gdzię organizują takie zajęcia i kto je prowadzi. Trzeba się zacząć takimi sprawami interesowac;) Basiula, gdzię chodzisz i czy prywatnie a jesli tak to ile płacisz i czy jestes zdowolona. Wybaczcie ale nie jestem jeszcze w takich tematach obeznana. Miłego dnia Wam życzę bo mój nie zaczął się dziś za dobrze...pośliznęłam się w pracy na mokrej podłodze i w dodatko przy klientce. Ale siara...Mam potłuczony tyłek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia hehe faktycznie wpadka:) ale nie przejmuj sie pierdołami a tyłek niech mężus wymasuje:) ja na szkole rodzenia trafiłam przypadkowo w szpitalu gdzie robiłam badanie krwi i moczu bo laboratorium osiedlowe było zamkniete nic nie płace są spotkania raz w tygodniu od 25 tygodnia ciąży fajna położna i szpital mały i przytulny miałam gdzie indziej rodzić ale zmieniłam zdanie:) i bedę w miejscowości co od roku mieszkam:) ogólnie szkoła rodzenia to fajna sprawa poznałam fajne babki czegoś nowego dowiedziałam się o pielęgnacji dzidziusia bo szczerze zielona w tym byłam strasznie ( nie umiałam na początku rozróżnić spiochów od pajacyków) :P:P no i oczywiście techniki oddychania podczas porodu więc polecam wszystkim dziewczynom ale czy podczas porodu skupie sie na oddychaniu a nie wrzeszczeniu z bólu to sie okaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! Basiuli nie bylo ale jak sie zjawila to od razu braki nadrabia że jest co poczytać:) U mnie w miescie jest szkola rodzenia, a dowiedzialam sie przypadkiem siedząc w poczekalni u lekarza, poczytalam sobie informacje na tablicy. Kilka miesęcy temu zapisalam sie na 'program norweski" organizowany w szpitalu dla kobiet planujacych zajscie w ciąże i już zaciążonych, w ramach tego programu oprócz badan jest tez szkola rodzenia. Program fajny bo bezplatny;) Tylko nie wiem czy się wyrobię bo podobno ma to działać jeszcze tylko przez rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Lolitka inseminacje chyba robia jedynie w klinice leczenia niepłodności. ja jak na razie biorę dupka a dopiero od stycznia albo lutego jak sie nie uda, oczywiscie, to włączy mi clo. o żadym teście nie wspominal. wyrazil swoja neatywna opinie na temat histeroskppii, ze mozna bakterie wprowadzic do macicy. Lolitka widzę, że twoj gin jest szybki:) do mnie powiedzial ze jestem jeszcze mloda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Basiula ale ten czas leci, już jestes w koncowce ciązy, niedlugo bedziesz miala maleństwo. nie doczytalam to bedzie chlopiec czy dziewczynka? ja na razie mam kota, jednak sie zdecydowalam.:) mysle, ze to mi dobrze zrobi:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka>ja w Wawie za iui place 750zl plus 150zl monitoring cyklu(tzn.usg kilka razy w ciagu cyklu)i tym razem dostalam leki za 390zl! poprzednia iui mialam na cyklu naturalnym,ale teraz juz takiej nie chcialam,bo to dla mnie strata kasy jak i widac w moim przypadku! jesli chodzi o badania to ja musialam miec aktualna cytologie,M.badanie nasienia plus moj M.musial miec aktualne badanie na HIV plus wszystkie wirusowki wiem,ze mozna zrobic iui w panstwowych szpitalach,ale ponoc standard nie jest za wysoki i czesto nie obrabiaja odpowiednio nasienia... basiula>dzieki! pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka ja testować mam zamiar we wtorek najwcześniej, o ile mnie nie zaleje do tego czasu. Termin mam wpisany w tabelce na 7.11 ale wg temp powinna być 9.11 Ty to masz fajnie:) już końcówka. Słyszałam że szkoła rodzenia to fajna sprawa i oddychanie się przydaje:) mojej siostrze położne powiedziały że mogłaby dużo szybciej urodzić jakby się postarała i nie traciła czasu na krzyki i płacz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka13
Superburek a jakie dokladnie bierzesz leki mozesz napisac nazwy i dawki? Ty chodzisz do Invicty? Gucci trzymam kciuki, zeby jednak @ nie przyszla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×