Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Nie no dziewczyny, ja zwariuję... 23dc a ja zaczelam plamic. Zostaly mi jeszcze 2 dni brania luteiny. Jak tabletki się skończą to @ rozkręci się na dobre. Juz nawet nie wkurzylam się że nie jestem w ciązy, tylko niech ten moj organizm zdecyduje sie wreszcie czy @ zaczyna się w 23 czy 33 dc. W dodatku taka brzydka pogoda... a ja mam dzisiaj w pracy 2 samochody slubne do dekoracji, przecież wszystko splynie przez ten deszcz. Eh, ciezki dzien sie zaczal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!!!! Ale naskrobałyście:) Czytam Was regularnie ale nie piszę bo nie mam co:( W domu mam "mini szpital" wszyscy pozaziębiani....kaszlemy , smarkamy...niech już będzie mróz i wymrozi te wszystkie bakterie... Bureczku przykro mi z powodu nieudanej IUI, ale widzę że się ostro wzięłaś za temat i teraz już musi się udać!!! Trzymam mocno kciuki i powodzenia!!!! Izuelk, Aniamaja, Elixx wasze dzieciątka są cuuuudowne!!! Jak fajnie oglądać jak rosną:) A rosną po prostu w oczach!!!! BP jestem w szoku...Trzymaj się kochana!!! Jeszcze sobie poukładasz życie z jakimś odpowiedzialnym, "normalnym" facetem...bo z tym chyba było coś nie tak...:( Gucci trzymam mocno kciuki za pozytywny test!!!!!!!!! Coraz nas więcej na tym topiku:) Witam wszystkie nowe starające oraz te które już są od jakiegoś czasu, ale z którymi jeszcze nie miałam okazji pogadać:) Miłego dzionka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula>w moim przypadku,po tylu latach staran,trzeba sie wreszcie ostro wziac za temat... zdrowia zycze! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_85
Witam Was Kobietki:* Victorio, tak jak napisała Superburek - może to plamienie implatacyjne? Nie martw się, może będą dobre wiadomości;) Ja po odstawieniu tabletek miałam takie wczesne plamienia ale to nie była ciąża. Takie plamienie pojawia się ok tygodnia po owulacji gdy zarodek zagnieżdża się w macicy no i takie plamienie pojawia się przed miesiączką, więc kochana dbaj o siebie;) Poczekaj jeszcze troszkę by upewnić się czy to nie @, a potem zrób test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_85
Victorio, masz ciekawą pracę:) Tylko faktycznie w taki dzień ciężko pracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_85
Paula, Ty też długo się starasz? Współczuje Wam. Jak czytam jeszcze ile pieniążków to Was kosztuje. W momentach gdy bardzo się chce dziecko w sumie już pieniądze nie są takie ważne. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia no niestety ja też się długo staram:( Mam już jedną córcię o którą sie staralismy bardzo krótko, a drugi Dzidziuś coś nie chce do nas przyjść...miałam monitoring prawie rok, brałam clo, luteina jest na porządku dziennym, z torbielami tez miałam historie bo plamię od owulacji aż do @...i dupa blada...nic do przodu!!! Teraz się trochę wycofałam i ze starań i z forum, mimo to każdego miesiąca mam cichą nadzieje ze się uda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia_85
Paula, nie poddawaj się!:) I odwiedzaj jak najczęćciej to forum. Od kiedy zaczęłam czytać fora staraczkowe jest mi łatwiej, chociaż to dopiero moje początki. Pojawiło się też więcej wątpliwości jak czytam różne przypadki, ale dzięki temu mam większą wiedzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plamienie implantacyjne mówicie? Kurcze fajnie by było, ale z tej mojej temperatury raczej nic nie wynika dobrego. Przepisze moj wykres, może pomożecie mi go zinerpretować, czy tu w ogole była owu? 5dc 36,3 6dc 36,3 7dc 36,3 8dc 36,3 9dc 36,3 10dc 36,3 11dc 36,1 12dc 36,3 13dc 36,4 14dc 36,5 15dc 36,5 16dc 36,5 17dc 36,3 18dc 36,4 19dc 36,5 20dc 36,5 21dc 36,4 22dc 36,5 23dc 36,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia mam świetną pracę, robię wiązanki ślubne, zaproszenia ręcznie, dekoruję samochody itd. Dzisiaj pożądnie zmoklam, nie wiem czy dekoracja wytrzymala ale nic na to nie poradze, straszna ta pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Victoria jak dla mnie cykl bezowulacyjny:( i dlatego @ przyszła za szybko. Przypomnij mi czy robiłaś jakieś badania, a może miałaś monitoring? Paula dużo zdrówka dla całej rodzinki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robilam żadnych badań, to dopiero 3 cykl staran wiec na razie nie bylo potrzeby. Po @ wybiorę się do lekarza i zobaczymy co poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę Ci coś poradzić to powinnaś zacząć od badania tarczycy czyli TSH, FT4 i prolaktyna do tego. To dopiero 3 cykl ale skoro nie ma owulki to stoisz w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta tarczyca mnie zastanowila, jeszcze w podstawowce bralam jod bo mialam cos nie tak z ta tarczyca, dawno bylo wiec sie w to nie zaglebialam. Moze to dobry pomysl. Dzieki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LASKI:* victoria nie jestem ekspertem w mierzeniu temepratury ale zanim zaczełam sie starac o dzidziulka czytałam bardzo duzo na ten temat i moim skromnym zdaniem oczywiscie nie podwazam zdania gucci owulacja była w 11dc miałaś maksymalne obnizenie temperatury przed owulacja temperatura maksymalnie spada żeby pozniej znow wzrosnąc a w 14 dc miałas juz podwyższoną o 4 kreseczki to moim okiem owulacja sie odbyła ogólnie masz niską temeprature ale teoretycznie prawidłową czytałam jeszcze że temapratura obniza się w chwili zagniezdzenia a Ty tam masz mały spadek o 2 kreski nie nakrecam Cie ale ja to tak rozumiem ja byłam za nerwowa by mierzyc temperature przez cały cykl jeden cykl mierzyłam dokładnie i wiedziałam ze po owulacji moja temeratura to 37.1-37.2 i jak 3 dni przed okresem spadała ponizej 37 to wiedziałam ze okres przyjdzie jak dzien przed okresem miałam 37.1 zrobiłam test ciazowy i wyszedł pozytywny zyczę Tobie oby tak było:) jak sie nie uda idz zbadac tarczyce Paula jak fajnie że sie odezwałas jak tam zmiana pracy?? kiedy testujesz?? duzo zdrówka dla całej rodzinki:) gucci trzymam kciuki cały czas:) i wierzę że sie udało:) bureczku jakie to wszystko kosztowne to jest chore w Polsce małżeństwo pragnie dziecka a tu takie koszty a nie wszystkich na to stac żeby za same lekarstwa wydac 400zl masakra ale w końcu sie uda;) izulek jak tam Piotrus??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiulka ja ekspertem też nie jestem i mogę się mylić:) Spadek faktycznie jest ale skok jak dla mnie za mały, tak jakby było podejście do owulacji ale do niej nie doszło. Każdy przypadek jest inny więc do końca nie wiadomo. U mnie w temp widać spadek do 36,2 a następna temp to już 36,6 i potem rośnie do 36,9 - 37. Ważne jest też zapisywanie jaki był śluz danego dnia, bóle jajników itd. Dzięki za kciuki ale chyba nic z tego, dziś temp spadła mi do 36,8 jutro pewnie poleci dalej i we wtorek będzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyższa to 37, od 2 dni 36,9 a dziś 36,8 , powoli spada więc @ przyjdzie, stawiam na wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no czesc dziewczynki..basiula moj Piotrus spi cale noce prawie wogole nie placze..mam szczescie...zla jestem bo kupilam nianie na allegro za 300 zł z kamera zeby widziec dziecko i jak tylko wychodze do innego pokoju traci zasieg..masakra...a bateria po 10 godzinach ladowania starcza na 20 minut .. mam nadzieje ze moge ja zwrocic.. pozatym jakos leci dzis byla piekna pogoda w szczecinie...bylam 40 minut na spacerku..spodkalam mojego ginekologa poznal mojego synka dzis he he..dziewczyny ja na tej temperaturze to sie nie znam...ja mierzylam raz jeden w zyciu i akurat juz zaciazylam i mialam 37,7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzy49
Piękne i radosne zdjęcie z Twoim dzieckiem w brzuszku.. Poszukuję naturalnej, otwartej kobiety do fotografii ciążowej. Mogę się umówić również po urodzeniu z małym niemowlęciem. Nie jestem młokosem bo mam córkę 31 letnią. Chcę wykonać zdjęcia do nowego portfolio o tej wspaniałej tematyce. Sesja bezpłatna - pozowanie za zdjęcia, które opracuję komputerowo najnowszym programem do edycji. Oszczędzasz 330 złotych zapłaty dla tych, co robią zdjęcia za pieniądze. Chętnie też zrobię fotki według pomysłu przyszłej Mamy. Dojadę bezpłatnie na terenie Szczecina i okolic. Na imię mam Jerzy. Udzielę informacji, e-mail: arconex@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza a jaką kupiłaś tą nianię?? Bo ja sie tez nad tym zastanawiam to bym wolała nie kupic takiej jak ty że mi zasieg gubi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK .......... WIEK..... CYKL STARAŃ.... TERMIN @ ........ WOJEWÓDZTWO Gucci24..................24...........30...............07 . 12. 2010.....pom. B.P.2300.................23.......nie licze juz.......27.05 .2010.....warm.mazur) lolitka.....................25............10............. . .27.11.2010.....małopol. oriananana..............25.............13.............09 . 09. 2010... wlkp. jutka1975...............35............9...............20. 10.2010....śląskie aga_ton.................25...........14................05 .0 6.2010 .....mazow. alutka13.................29..........7..................4 .12.10 .. ..mazow Paula_27................28..............21???..........14 .09. 2010.......wlkp Kolargol..................22.............4............... .13.11........śląskie victoria0424...........24............3...............15.1 1.2010.....lubelskie julia_85..................25...........2...............08 .11.2010.....mazow. ZACIĄŻONE: NICK WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO oOomadlenaoOo............20....?..........11.01.2011.... .........stargard basiula3 .......24... ........4.................7.01.2011..............lubuskie Loonah.......21.............2.................26-02-2011. ........ ...podkarpackie ewka4127......24...........3.................27.02.2011.. ......... .zachpom różowa chmurka..............................marzec................. ..... monia2152.....29...........6.................07.04 . 2011 .......... wlkp URODIZŁY: NICK... WIEK ..... CYKL STARAN .............POROD...................MIASTO marika30 .......33.........3................27.09.2010.............po morskie aniamaja.......29..........3...............30.09.2010.... ..........zach-pom. (Kasjan) elixx ...............22.........2............................. .............Bielsko-B IZULEK_2006 26 LAT SZCZECIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski:* gucci strasznie mi przykro i smutno;( przytulam Cie bardzo mocno ehhh;/ mam nadzieje ze clo Ci pomoze i nastepnym razem sie uda smutno mi naprawde;/ ale kochana będzie dobrze zobaczysz ja cały czas w to wierze;) Izulek faktycznie szkoda kasy mam nadzieje że możesz wymienic bardzo sie ciesze że z Piotrusiem wszystko ok:) wczoraj byli u nas znajomi chcieli widziec co mam dla małej i znajoma do mnie mówi czemu taki mały przewijak kupiłam a ja mówie że babka sie mnie pytała jakie mam łóżeczko 120/60 i dała mi taki przewijak nawet nie wiedziałam że sa wieksze ( taka zielona jestem:P) a ona do mnie że nawet jak odstaje to sie nic nie stanie a na dłuzej mi starczy ehhh ma racje kurcze bo taki przewijak ma tylko 60cm a dzidzius tak szybko rosnie grr wsciekła jestem na siebie i z mojej nie wiedzy ale kurcze czy ja sie musze na wszystkim znac:P czasami ogarnia mnie starch ze czegos nie bede wiedziała przy małej jakis błąd popełnie i bedzie miało to jakieś konsekwencje takie czasami mam takie mysli juz Wam ie marudze i nie zanudzam bo kurcze dzisiaj jakas dziwna jestem od samego rana ale ide sobie kakałko zrobic moze lepiej sie poczuje miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×