Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cobygdyby

Prosze, prosze...

Polecane posty

Gość cobygdyby

Witam, pewnie jak większość postów tak i mój bedzie podobny, ale pomoóżcie jesli mozecie, jestem z moim chlopamiem juz ponad rok, kochamy sie i planujemy wspolnie zycie, ale nie myslelismy jeszcze o dzieciach, i gracajac do głownego wątku, ostatni okres miałam 18 grudnia, trwał jak zawsze3-4 dni, z reguły mam regularne cykle, a od 24do 27 wspolzylismy bez zabezpiecznia, i teraz rodzi sie pytanie czy jest mozliwosc zajscia w ciaze, nie chce patrzec na te rozne kalendarzyki bo wiem ze lepiej dowiadywac sie od ludzi i ich doswiadczen...prosze o pomoc...z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno powinnas wiedzieć
że współżyjąc bez zabezpieczenia zawsze jest możliwość zajścia w ciążę i to dosyć spora możliwość, co oczywiście nie oznacza że w ciąży musisz być. Poczekaj do terminu okresu i zrób test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobygdyby
Jasne, zdaje sobie sprawe z niebezpieczenstwa, jesli by sie nam trafilo dziecko to wielkiej tragedii by nie bylo, chce tylko mniejwiecej obrac jakies prawdopodobienstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa para ludzi
ma w cyklu 40% szans na poczęcie dziecka. Takie jest prawdopodobieństwo :P albo jesteś w ciąży albo nie jesteś nikt ci nic więcej nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cobygdyby
No to tez wiem ze albo jestem albo nie jestem;) Bo raczje trzeciej opcji ie ma w tym calym zamieszaniu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×