Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GRUBASNA

WIECZNIE CHUDA PRZED CIĄŻĄ, GRUBA PO NIEJ.CO JEST GRANE?

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up ktoś wie dlaczego aż taka diametralna różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie utrzymanie wagi ciała związane jest z długością snu, tzn ja jestem w stanie chudnąć czy utrzymac dana masę ciała tylko jesli śpię 7-9 h. przez ostatnie 10 dni spalam po 4+5h a przez to zdarzały mi się napady głodu w pracy, ale nie jakoś takie tragiczne, no ale na szybko robiłam sobie kanapki i jakies ciastko małe i co po 10 dniach jestem 2kg na plusie, no ale po drodze miałam jeszcze wesele i pozostałość po nim czyli tacke z ciastami. no ale generalnie widzę że jak Jem więcej niż 2+4 kromki pieczywa dziennie to waga leci w górę. musiałabym robić sobie owsianke w pracy a za bardzo nie mam jak. nieprzerwane 7-9 h snu jest kluczowe by nie mieć napadow głodu i zrzucac kcal, a pewnie że snem przy dzieciach macie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki2678
Przed ciążą też byłam chuda a w ciązy mega przytyłam. Jak urodziłam moją córeczkę to myślałam że mi to zejdzie samo albo że tylko kilka ćwiczeń w tygodniu bedzie wystarczyc. No i sie przeliczyłam troche. Moja córeczka pochałaniała bardzo duzo mojego czasu wiec tez nie bardzo miałąm czas na cwiczenie ale trafiłam na strone dietekspert gdzie znalazłam że moge miec zaplanowana diete pod mój tryb zycia i to że ciągle jestem w biegu. Zdecydowałam sie i jestem w trakcie stosowania tej diety i już powoli widze efekty. Dostałam diete która jest przyjemna i nie musze sie katować i wszystkiego sobie odmawiać. Serio szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×