Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

Pyszna kawa

Polecane posty

Co wolicie kawę czy herbatę? Ja nie mogę żyć bez kawy, ale nie ma nic gorszego niż kawa rozpuszczalna. Strasznie mi nie smakuje. Kawa z ekspresu lub parzona z odrobiną mleka, to jest to;) Na gwiazdkę dostałam ekspres philipsa senseo i dokupiłam sobie do niego na caffetea.pl kawę w saszetkach. Spróbowałam lavazzy i jest przepyszna, polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
to ja jestem tym debilem bo pije kawe i ja uwielbiam.tez nie przepadam za rozpuszczalna,najlepiej mi smakuje parzona jacobs zielona i z mleczkiem skondensowanym mlekavity troche spienionym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Herbatę z cytryną . Z sokiem malinowym w zimne dni.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANAANANA
Piję kawę raz lub dwa razy w tygodniu mimo, że bardzo lubię ale po kawie nie jestem w stanie funkcjonować, boli mnie głowa i trzęsą mi się ręce, dlatego tak mało piję. Posiadam ekspres do kawy ale taki tani typu kawiarka i czasami z niego korzystam. Najbardziej smakuje mi kawa z kostką czekolady, bitą śmietaną i szczyptą cynamonu - Pycha!:) Kupuje różne kawy, nie mam swojej ulubionej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek bo dzieci kawy nie piją
:) Mleczka się napij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Szczypta kawy rozpuszczalnej, gorące mleko, jedna łyżka cukru.:) Capuccino , lubię najbardziej z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piję tylko rozpuszczalną z mlekiem i cukrem, zwykłej parzonej czy z ekspresu nienawidzę. Nie muszę pić codziennie. Jak byłam w ciąży, to w ogóle kawy nie piłam i żyłam, nie jestem uzależniona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile ludzi tyle gustów
ja piję 3in1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mrożona capucino orzechowe, z magnezem, czekoladowe. Napój traktuję jak deser.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stud entka
zwykle nie pijam kawy. Ale właśnie zaczął się sezon na kawę, znany również pod hasłem: SESJA. W tym okresie piję ten napój litrami :) Nie wiem czy faktycznie dodaje mi powera, czy to tylko autosugestia ? Najbardziej lubię latte, ale na zmęczenie espresso, ew większa czarna kawa. Ostatnio dostałam kartę stałego klienta w kawiarnie w mojej bibliotece: http://bit.ly/6KJscR Kawę mają dobrą, tylko wkurzają mnie te plastikowe kubki i ceny :( no ale cóż 2 razy do roku można zaszaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie lubię czarnej kawy, mogę pić słabszą z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka***xyz
mała mocna kawa ze spienionym mlekiem i szczyptą cynamonu- pyszotus!!!!!! z ekspresu smakuje najwyborniej!!!! jednak można ją zrobić nawet po turecku- też pysznie;) jest też w sprzedaży świetna przyprawa do kawy z kamisa- cudowne połączenie cynamonu, imbiru i kardamonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszna kawa tylko z ekspresu
Kiedyś piłam litrami rozuszczalną, ale teraz nie mogę sama siebie zrozumieć! Od kiedy mam ekspres w domu wystarczy mi jedna - dwie pyszne małe kawki dziennie. Piję czarną i bez cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie piję z kardamonem - pyszotka:-) (jak go nie miałam to nie miałam, teraz mnie nim zasypano ze wszystkich stron -normalnie dożywotni zapas :-D ) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdf
ciekawe dlaczego podawali //// Dobrze od rana poczytać o podstarzałych singielkach //// Och jak dobrze poczytać teksty, starej kobiety, ze zmarnowanym życiem ( przez nieudane małżenstwo i zbyt wiele ciąż), która zazdrosci 30-letnim singielkom: młodości, piękna, opalenizny, i wyrzeźbionego brzucha. Chciałoby się co?. Kobiety których 30 lat przypada na 2010 rok wyglądają inaczej niz te za czasów pani młodości. dziś 36-ki mają ciała 22-ek: 1. http://de.acidcow.com/pics/20090923/silvercash_bikini_contest_2005_01.jpg 2. http://image1.bugehoobs.com/jessica_renee_bikini_contest_4a420cefa5af1_332x500.jpg 3. http://img3806.imagevenue.com/images/loc463/94967_bikini_contest_Charity_Hodges_122_463lo_122_463lo.jpg //// Mam ponad piećdziesiat lat i trochę się napatarzyłam,życzę powodzenia i chciałabym was usłyszeć 15 lat poźniej,//// Nie ma się czym chwalić z tym wiekiem. ja tez napatrzyłem się na społeczeństwo roku 1985, "przyjaciółko". Przyjmijmy ze ma Pani te 55 lat, oznacza to że narodziny przypadają na 1955r, więc 30 lat miała pani w 1985. Cózm w tamtym czasie estetyka i higiena były na innym poziomie niż dzisiaj, i jedynym celem kobiet PRL-u było rodzenie, ogladanie w "Kamiennym Kręgu" "Niewolnicy Izaury" i pobieranie pensji za socjalistyczną pseudopracę. Wspólczujemy pani, że komunizm zmarnował pani pokoleniu, najlepsze lata. A radość z młodosci widziała pani jedynie w serialu "Powrót do Edenu". /// Jedni nadal są w zwiazku -on ja zdradza ////// Ale zdradzaja się już 16-stolatkowie, 20-stolatkowie, 30-latkowie i 40-latkowie. I piękne 38-latki zdradzają swoich otyłych męzów z 28-latkami. Najczęściej zdradzane sa kobiety małoatrakcyjne, podczas gdy te superpiękne rzucaja ciagle na kolana swoja urodą. czy sugerujesz że 30-ka która urodzi 8 dzieci nie będzie zdradzana - bo taką teorię chcesz tu wyłożyć. Z tego co ja obserwuję nieodpowiedzialni faceci zdradzają już w czasie pierwszej ciązy. /// oni pozenili się z młodymi dziewczynami ,ktore zdecydowaly sie urodzić dzieci..//// ale też jest dużo przypadków w których kobieta 40 letnia ma 3 dzieci a i tak facet od niej odchodzi do młodszej albo rownolatki ale zawsze piękniejszej. Nie widzę zalezności i systemu zabezpieczenia się przed zdradą. /// chciałabym was usłyszeć 15 lat poźniej /// My też chcilibyśmy zobaczyć ciebie za 15 lat kiedy będziesz miała 70lat. :) (55+15=70) Serdecznie pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerka***xyz
podziel się tym kardamonem;P ja tę przyprawę kamisa kupiłam jakiś czas temu, używam jej prawie codziennie, a ciągle wydaje mi się, ze opakowanie jest pełne (chyba dobre duszki mi ją ciągle dosypują, gdy śpię;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
O tak, lavazza jest pyszna. Odkąd jej spróbowałam nie kupuję żadnej innej kawy. A zamawiam też na caffetea.pl, bo nigdzie w mojej okolicy nie mogę jej dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samalika
A tutaj https://www.czaskawy.pl/riposso-bianco-1kg-kawa-ziarnista już zaglądaliście? Jest tam między innymi dostępna kawa Riposso BIANCO . Ma wyjątkowy smak. Idealnie nadaje się do cappuccino, ale nie tylko. Warto też zauważyć, że kawa ziarnista jest znacznie lepszym rozwiązaniem niż kapsułki czy kawa rozpuszczalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa jest dobra na wszystko :) piję kawę z ekspresu najczęściej w pracy :) pobudza mnie ona do działania :) jednak zawsze przy sobie mam wodę mineralną :) piję jej około 2 litrów dziennie :) w ten sposób staram się uzupełnić magnez, wypłukany przez kawę :) Najbardziej lubię białą Piwniczankę :) Wybieram tą wodę ponieważ dzięki idealnej proporcji wapni i magnezu 2:1, dostarcza te mikroelementy w doskonale przyswajalnej formie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciowy gosciow

Również polecam kawę riposso - bardzo dobra jest Expresso vienna (jeśli ktoś lubi mocno palone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że najlepsza kawa to ta - która jest pita w odpowiednim towarzystwie i atmosferze. Lubimy z żoną klimatyczne miejsca, a ostatnio na takowe trafiliśmy. Nazywają się Wapiarnia http://wapiarnia.pl/ . Ciekawe połączenie - mamy tam możliwość e-palenia, a jednocześnie delektowania się pyszną kawą. Dla E-Palaczy miejsce obowiązkowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×