Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

orinko29

mam pytanie dotyczace ubierania dziecka

Polecane posty

Gość MAMA 2 DZIECI
a DLA MNIE NOWOCZESNA MAMA TO TAKA KTÓRA UŻYWA WŁASNEGO INSTYNKTU I WIE JAK UBRAĆ DZIECKO NAJLEPIEJ. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zanudzilabym sie czytajac non stop prase dla mam itp. no ale wiadomo to od czlowieka zalezy i jego upodoban bo jesli chce sie byc NOWOCZESNA mama;) ale za to chetnie poczytam MOJE DZIECKO Doroty Zawadzkiej;) co do templ. dla nas 23 stopnie to duzo:O(u znajomej sie troszke z rumiencami i potami nameczylismy wrr) a 25 to juz masarkaa, i tez sie z mama uzeralam co do grzania w domu i ubierania mojego syna...ale tylko do roku czasu..pozniej robilismy jak chcemy i od tamtej pory skonczyly sie katary;) a maly jest teraz okazem zdrowia, moga wszyscy w domu chorowac a on jeden nic nie zalapie;) takze 19/20 stopni nam wystarczy i wszyscy zdrowo zyja;) autorko co do ubierania malej, sporawdzaj jej karczek czy nie jest spocona, potowki juz mowia same za siebie ze byla przegzana takze to nie znaczy ze jak dziecko jest malutkie to musi byc ubrane jak eskimos i czapke nosci w 30stopniowym upale:O a i mam nadzieje ze chociaz w nocy wam spada ta temp. bo ja bym chyba umarla z przegzania w nocy spiac bez niczego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też na czytanie gazet nie mam zbyt wiele czasu. dlatego częściej właśnie korzystam z sieci tak jak teraz np. jak mały śpi a ja mam kawkę i chwilę dla siebie. :) Nie tylko nowoczesna mama wie jak najlepiej ubrać dziecko :D to wie chyba każda mama nawet ta mniej oczytana. ale ja np. lubiłam jak mały się urodził poczytać to i owo ale wtedy na taki serwis jak Akademia nie udało mi się trafić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×