Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

erepublik_player

Dziewczyna mnie zostawila

Polecane posty

witam.... jak w temacie widnieje zostawila mnie dziewczyna.... od 3 tygodni sie splaszczam zeby do mnie wrocila... obiecuje jej wszystko a ona nic.... bylismy razem przez 3 lata. Przezylismy razem tyle ze malo komu sie w 3 lata uda wyrownac ten wynik. teraz jestem totalnie zalamany, siedze w ciemnym pokoju i czuje jak lzy plynal mi po policzkach. Nie potrafie sobie sam poradzic. Mialem tylka ja. Prosze kobiety.... podniescie mnie jakos na duchu... naprawde tego potrzebuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dlaczego zerwała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego miała Cię dosć? jak zachowywałeś się wobec niej? czy mogłeś sobie coś zarzucić? swoją dorgą wiesz... nie zrozum mnie źle, ale to naprawdę piekne, ze facet moze tak kochać. w dzisiejszych zepsutych czasach nie jest to częste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nic zlego nie zrobiles,to dziwnie wyglada to.Tak z dnia na dzien.Moze ktos inny zajal serce twej kobiety.Nie placz tylko jedz i porozmawiaj co sie stalo.Co spowodowalo taka zmiane relacji.Bo to, ze ma Cie dosyc to tlumaczenie pensjonarki a nie doroslej osoby.Osoba , ktora przastala kochac i chce odejsc ze zwiazku powinna to wytlumaczyc.Nalezy uczucia innej osoby uszanowac i wlasnie wyjasnic sytuacje.Pamietaj, by sie udal zwiazek potrzeba do niego dwoch zaangazowanych osob.I kochac mozna wiecej niz jeden raz.To tak na otarcie lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dnia na dzień dzieci mowia
daj sobie z nia spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×