Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tonx5

Fajny prezent?

Polecane posty

Gość jeden_moment
Faaajny prezent. Pewnie każdy marzy o takim rozlazłym żółwiu :P W ogóle jakaś schiza ostatnio na pendrive'y zapanowała.... kiedyś ludzie szaleli za ładnymi długopisami, albo kupowali pluszowe misia, a teraz te pendrive'y i pendrive'y... ach.... ta współczesnosć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek10000
naprawde fajny:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarithes
Blogi czytam od lat, a jest kilka, ktore naprawde zasluguja na wygrana, a nie uda im sie to, jesli nie pomoga ludzie. jest jeden, na ktory na pewno warto wejsc, ktory warto poczytac, jesli nie zaglosowac to poczytac nawet i posmiac sie: Zreszta sami ocencie czy nie warto zaglosowac http://rozmawiamy.blog.onet.pl/ - I00046 -duze i, zero, zero, zero i 46 Na blog mozna zaglosowac tylko raz z jednego telefonu. Koszt smsa to 1.22, Po prostu nalezy wyslac sms pod numer 7144, a w tresci wpisac kod bloga, ktory podalam wyzej. Na blogu macie konkrety, co i jak zrobic. glosowac mozna do 21 stycznia do godziny 12:00. Pomozmy wygrac naprawde fajnym blogom i pomozmy dzieciom - dochod z smsow bedzie przeznaczony na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady ale jednak żółwik okazał się bezkonkurencyjny:) Upominek był jak najbardziej trafiony, teraz wszystkim pokazuje i chwali się jaka z niej gadzeciara:) Faktycznie bardzo duze robi wrażenie, wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Fajny. Ale ja dostałam ostatnio od mojego miśka dresik do ćwiczeń z tanisport.pl - sama sobie wybrałam :-) Uważam, że takie praktyczne prezenty są bardzo fajne. Ja mam np. większą motywację do tego, żeby ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recomena.pl
Z naszych zasobów, możemy wskazać polecany przez użytkowników sklep: http://www.recomena.pl/pozycja,2077,zrobprezentpl.html może i Wam okaże się pomocny. Zachęcam również do dodawania własnychj opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamkoski
Na Prezent Marzeń masz np. jazdę Ferrari za kilka stówek. O ile masz na to kasę to szukaj prezentu z pomocą którego faktycznie spełnisz marzenia, czyli niech to będzie coś ciekawego. Na pewno będziesz zadowolona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarnabaR
Mnie sie bardzo podobają takie śmieszne gadżety. Sama zastanawiam sie czy nie kupic takiego mojej dziewczynie, ona tez lubi takie rzeczy. Szukam tylko miejsc w których można płacić przez https://bezpiecznyprzelew.pl/ , bo lubie wszystko szybciej robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czerpię świetne pomysły na prezenty na różne okazje, niezależnie czy na święta czy też na urodziny, ze strony allinside.pl. Ostatnio kupiłam tam sukienkę dla siostry oraz biżuterię dla mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Teletorium widziałam futerał futerał, który idealnie by pasował do tego żółwika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze jakies naszyjniki z dedykacja? mysle ze to dobra opcja na urodziny. Ja mojej kupilam taki naszyjnik z jej imieniem i data urodzin na Artess byla zachwycona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz fajnego pomysłu na prezent znajdziesz go na stronie internetowej http://www.cozacena.pl/ Masz tu ogromny wybór różnych produktów możesz sprawdzić i porównać najlepsze ceny na rynku. Bardzo wygodne ponieważ robisz wszystko w domu. Nie latasz po sklepach i stoisz w kolejkach. Oszczędzasz czasz i pieniądze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×