Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wściekłaaaaaaaaaa

jak sprawdzić czy ktoś byl karany??

Polecane posty

Gość wściekłaaaaaaaaaa

chodzi mi o to czy da się jakoś sprawdzić czy ktoś miał zabrane prawo jazdy np za jazdę pod wpływem alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassdd
a na co ci to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekłaaaaaaaaaa
po to mi to wiedzieć, że facet coś kręci i nie chce mi nic powiedziec dlaczego nie ma prawa jazdy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytaj sasiadow
beda wiedziec na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz wystapic z wnioskiem do Krajowego Rejestru Karnego, oplacic 50 zl i dostaniesz informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak.....
a może nie ma wcale ? sama tego nie sprawdzisz no chyba że masz jakieś znajomości na policji albo w urzędzie komunikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wściekłaaaaaaaaaaa
ale on mial i kręci, że robi badania. a te badania trwaja juz ponad pół roku!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genabol
czy byl karany ksywa genek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgtgtgtghh
a szkoda ze każdy nie może dostać takich informacji o karalności, może wtedy przestępcy bardziej by się wstydzili że każdy może poznać ich ciemną stronę , a tak bez sensu dalej kryją się za naszym prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze,.,,,.,.
po to mi to wiedzieć, że facet coś kręci i nie chce mi nic powiedziec dlaczego nie ma prawa jazdy!! >>>a co cie to obchodzi to twoj pracownik ? tylko przy rekrutacji na stanowiska wyszczególnione w ustawie o krajowym rejestrze karnym można ządać od pracownika przedstawienia zaswiadczenia w kazdym innym przypadku jest to uznawane za dyskryminacje wiec jesli praca ktora wykonuje nie jest wymioeniona nie mozesz go nawet o to pytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze,.,,,.,.
a szkoda ze każdy nie może dostać takich informacji o karalności, może wtedy przestępcy bardziej by się wstydzili że każdy może poznać ich ciemną stronę , a tak bez sensu dalej kryją się za naszym prawem>>wyroki wydawane i imieniu RP nie są objęte ustawą o ochronie danych osobowych wiec są jawne ale to nie jest to samo co żadac od kogos aby te informacje przedstawiał sam bo ktos ma kaprys go zapytac. jak wystąpisz do sadu podasz numer sprawy to w trybie informacji publicznej udostepnia ci wydane orzeczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×