Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
milinia1

wasze wrażenia z kursu prawa jazdy

Polecane posty

Gość Madlen

Jeżeli ktoś z was szuka sprawdzonej szkoły jazdy  to polecam skorzystać z ciekawej oferty szkoły www.cskrozped.pl w Lublinie.  W szkole nauczą nas jak  przygotować się do egzaminu na prawo jazdy, odbyć jazdy doszkalające, zdobyć kwalifikację wstępną i okresową lub zaliczyć kurs na wózki widłowe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam bardzo dobre wrażenia z kursu na prawo jazdy. Chociaż niewiele potrafiłam. Zdecydowałam się na szkołę nauki jazdy www.manewr.com.pl we Wrocławiu. Teraz już potrafię prowadzić samochód i znam się na przepisach ruchu drogowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Jaban

Nie mogę powiedzieć że były złe autoczesci.elblag.pl robiłem z nimi kurs przyspieszony muszę się pochwalić zdałem za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dobrze wspominam swój kurs na prawko. Może dlatego że miałam fajnego instruktora który spokojnie i rzeczowo prowadził zajęcia. Jazdy tez przebiegały w miłej atmosferze i z zaangażowaniem. Także sporo się nauczyłam i nabrałam dobrych nawyków. Na egzaminie nie miałam problemów. Teraz jak jeżdżę po Łodzi i wiedze elkę z Lidera z moim instruktorem to mu pomacham. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurs przeprowadzony solidnie. Atmosfera przyjemna. Zajęcia teoretyczne na poziomie, wszystko przystępnie wytłumaczone także nie musiałam się wiele uczyć w domu. Jazdy miałam z panią Iwoną Muchą bardzo miła instruktor z dobrym podejściem i z zaangażowaniem. W ogóle cała kadra z Oesu bardzo miłą i kompetentna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłam kurs w Łomży w szkle Master. Jestem mega zadowolona. Mają świetnych instruktorów. Potrafią nauczać nie stwarzają nerwowej atmosfery. Na placu cierpliwie wszystko tłumaczyli podobnie podczas jazdy po mieście. I w efekcie nauczyłam się jeździć samochodem pewnie i bezpiecznie. Egzamin zdałam za pierwszym podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×