Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NECIA1605

DRUGI ŚLUB

Polecane posty

Mam dylemat, w tym roku biorę drugi raz ślub, będzie on cywilny , i czy wypada iść w sukni przypominającej ślubną - bo mój narzeczony by chciał i nie ukrywam, że ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w czym mialabys brac slub? jesli nie w slubnej sukni? ;-) a swoja droga rok sie dopiero zaczal z Ty z dwoma slubami sie uwinelas - ostre tempo jak dla mnie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twój ślub
i możesz się ubrać jak ci pasuje. A biała, tradycyjna suknia ślubna nie jest przypisana do kościoła. No bez przesady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajanka
Właśnie że jest przypisana do kościoła . biały welon i suknia to symbole czystości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
symbolem czystosci to był wianek, a nie welon. suknia slubna jest przypisana do ślubu. nie jest napisane nigdsie do jakiego. jak ktos chce to prosze bardzo, w białej sukni do USC - nie ma ŻADNEGO problemu!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" biały welon i suknia to symbole czystości !!!" biala suknia to czesto tez sukienka slubna swoja droga - ostatnio bylam na 4 slubach - w usc bo nie znam za barzdo katolikow - i wszystkie panny mlode mialy sliczne biale sukienki;-) luby byly w zamku wiec ladnie sie komponowaly z sala i dekoracja w postaci bialych wstazek ;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam białą górę i kolorowy dół.a tak na serio ślub to ślub-więc to że 2 raz wychodzisz za mąż nie nakazuje ci założyć np.kostiumu w ciemnych kolorach :D wybierz to co ci się podoba.ja bym wybrała taką suknię o jakiej marzę.sama przed swoim ślubem zadawałam sobie pytanie czy suknia cała biała nie jest przesadzona na sam cywilny?więc wybrałam suknię 2 kolorową.ale widzialam pannyb młode przedemną i za mną-co 2 miała białą/ecri suknię + welon. a kwestia nr 2 to chyba wianek jest symbolem czystości?ale nie jestem pewna! ja bym śmiało wybierała to co chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAKI SYMBOL CZYSTOSCI
NASLUBIE CYWILNYM? co Wy bredzicie. Niech idzie w czym chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja brałam cywilny
w slubnej kiecce koloru ecru i było ok. nikt nie robił dziwnych min ani scen, z reszta to był mój slub. fakt faktem, że nie była to żadna beza tylko skromna sukienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×