Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szyszeczkaskh820

problem z niemowlakiem-karmenie i spanie

Polecane posty

Gość szyszeczkaskh820

Witam, mam 6tyg coreczke. Karmie ja piersia. Problem polega na tym, ze mala zasypia przy piersi a w lozeczku spi gora 10minut. Na poczatku zasypiala sama w lozeczku, nie spalam z nia w lozku, tylko w nocy rzeczywiscie karmie w lozku ale nie o lozko tu chodzi tylko o mnie. kiedy ja nakarmie i biore do odbicia ona szuka cycka na moim ramieniu, nawet jesli juz jej sie ulewa lub jesli zasnela. jesli spi przy piersi to po5minutach szuka przez sen piersi, jesli jej nie poczuje od razu budzi sie i marudzi, po chwili placze, a po nastepnych 2minutach krzyczy. to samo dzieje sie w lozeczku. doszlo do tego ze nie mam kiedy zrobic obiadu ani zjesc. teraz jest ta chwila kiedy spi w lozeczku ale wiem ze i tak zaraz sie obudzi. smoczki wypluwa, kladzenie pieluszki blisko twarzy nie pomaga. branie jej na "przetrzymanie" tez nic nie daje-plakala tak dlugo az zaczela chrypiec:( nie wiem gdzie popelnilam blad i co teraz mam z tym zrobic. wieczorem zasypia czasem przy karmieniu, odkladamy ja i spi do 4rano, potem karmienie i spi spokojnie do rana, czasem tez robi cyrki i wtedy spi kolo mnie ok 2godzin przewaznie, ale ja nie spie. prosze pomozcie bo tak bardzo czekalam na to dziecko a trace wiare ze nadaje sie zeby byc matka dodam, ze mala ma katarek, zakraplam 2razy dziennie nosek sola fizj, ale zbytniej poprawy nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×