Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sebasstian gdansk

Czy waszym zdaniem Rosjanki sa ladniejsze od Polek?

Polecane posty

Gość gość
A co do któregoś wpisu , myślę ze poprostu "one grazynuja " bo jeszcze się nie nauczyły ze tak nie wypada , w Polsce już na szczęście ludzie po malutku nabierają kultury , nabytej od zachodu , pomieszkaja w Polsce z narzekajacymi Polakami to się raz dwa nauczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta i powiem ze rosjanki sa bardzo piękne zazdroszczę urody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od gustu , znam facetów którym się podobają murzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chętniej dają ale są bardziej wyrachowane - trzeba uważać....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy ze sa wyrachowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalezy ktore. Ale raczej nie są tylko my niestety mamy o sobie niskie mniemanie ,ale ja wiele razy slyszalam za granica, ze Polki sa ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno Polki sa najbardziej zakompleksione w Europie , gdzie Niemki rosjanki dużo wyżej oceniaja swoją urodę niż Polki , Polki mają ładne buzie ale są nie zadbane , widzieliście kiedyś piękna szara myszkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki sa śliczne bylam widziałam potwierdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki sa piękne ale zbyt dobrze wykształcone dla Polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki sa tak mocno wymalowane , że ciężko stwierdzić nawet , ale jest tam dużo anorektucznie chudych kobiet ,,nawet ukrainki nie są tak szczupłe jak rosjanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytaj o to kogoś z Chin. ;) Dla nich w tej części Europy kobiety wyglądają podobnie. Znaczy się, są wyjątkowej urody. 🌼:) A pan Putin już planuje, by wszystkie były Rosjankami, czy im się podoba, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do momentu jak nie wyjechałem do Rosji to też wierzyłem w ten błedny stereotyp, że Rosjanki są za mocno wymalowane i przy tym trudno stwierdzić czy są ładne.Aż do momentu jak sam nie odwiedziłem Rosji kilka razy i doznałem szoku. Polki do Rosjanek nawet się nie umywają. Tak średnio patrząc to w Rosji jest tak dużo ślicznych dziewczyn, że po powrocie do Polski dostałem lekkiej załamki i jak spotkałem jakaś wyniosłą Polkę co to myśli jaka to ona ładna to sobie tylko pomyślałem - z czym do ludzi dziecko, przy Rosjankach to ty możesz tylko robić za tło. I w dużych miastach wcale nie ma mocno wymalowanych dziewczyn, makijaż mają ani nie za mocny, ani nie za słaby, taki w sam raz. Polki są ładne jak jeszcze są młode i przeważa ten dziewczęcy urok, ale im starsze to wychodzi ta słowiańska pszenno-buraczana uroda i po 30 to większość wygląda jak stare c***y. Rosjanki mają taki MILFowy układ twarzy, tego czego Polki nie mają w tej pszenno-buraczanej urodzie słowiańskiej. Dlatego wyglądają z***biście i jak są młode i jak są po 30. Jeszcze jedna kwestia. Polka jak jest ładna to prawie zawsze jest wyniosłą, sfochowaną suczą. Rosjanki natomiast w większości są bardzo przystępne do rozmowy i miłe nawet jak im się ktoś nie podoba. Gdyby Rosja jako kraj nie była taka jak jest, to na bank bym się tam przeprowadził tylko ze względu na dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden tygiel etniczny - Słowianie. Jakby postawić młode Rosjanki i Polki, w tym samym wieku, koło siebie i miałyby milczeć. To taki Polak nie rozróżniłby. Taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty pierdzielisz człowieku , młode rosjanki sa silne i niezależne w miastach często sa cale wytatuowane i mają kolczyki wszędzie ,w Szwecji mieszkałam 3 osobami z Rosji , facetem i dwoma dziewczynami , facet cały w tatuazach dziewczyny całe w tatuazach a twarze podbne do Polek ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy faceci przy rosjanach też wyglądają jak kupa bo Rosjanie sa wysocy i mają takie niebezpieczne zimne rysy twarzy co u mężczyzn jest piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:33 Polskie dziewczyny tez nosza kolczyki i tatuaze wszedzie i tez sa silne i niezalezne. Jest mnostwo feministek. Twoje argumenty sa zupelnie nie trafione. Poszukaj czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polscy faceci mają grube jajowate głowy , i co miło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i jeszcze jedno rosjanki Polaków nie lubią , bo mają Polskę za śmieszny mały bezbronny kraj , a rosjanki kochają władzę i siłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ale Rosjanie sa dużo bardziej przystojni od Polaków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanie od Polaków Wybacz jestem kobietą a jeśli Ty jesteś, to musisz być totalbym bezguściem, Akurat polacy przy ruskich to ciacha. Rosjanki są srednie ale trzeba przyznać że ukrainki są bardzo ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:03 dobrze wiem ze jesteś facetem udajacym kobietę , Polacy to nie sa ciacha , są niscy i mają jajowate głowy , Rosjanie najczęściej sa wysocy postawni i mają dłoń jak bochen chleba ,Rosjanie maja wysokie kości policzkowe kwadratowe męskie szczęki i szparowate "groźne oczy " , a najładniejsze kobiety to moldawianki (kraj pomiędzy Rumunią a Ukraina ) i chorwatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okej, pomińmy kwestie ubioru. Kazda kobieta, jeżeli podkresli swoje kształty będzie atrakcyjna zakładając ze jest w odpowiedniej wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Do momentu jak nie wyjechałem do Rosji... " x Ja mam cichą nadzieję, że Polacy znów pojawią się na rosyjskiej ziemi a ściśle mówiąc na murawach ich stadionów o ile polska drużyna narodowa w piłce nożnej poradzi sobie z Czarnogórą, to... ale za wcześnie ;) x Tak na marginesie Ktoś wie z jakiej galaktyki pochodzi niestała czytaczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W Polsce kobiety też noszą kolczyki i mają tatuaże " - no ale nie tyle co w Sankt Petersburgu czy czelebinsku, gdzie co trzecia dziewczyna tak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne są , tak samo jak polki i wszystkie inne zadbane kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam program gdzie Rosjanki oceniają i wybierają facetów , one chyba tylko na zdjęciach są ładne bo jak widziałam w programie to w każdym odcinku na 10 może 2 były ładne , cechy charakterystyczne Rosjanek to duża głowa taką kwadratowa bez brody zaznaczonej , płaski szeroki nos bez grzbietu , okropne fryzury , najczęściej loki do ramion takie Ala ciotka halina, krótkie grube nogi ( choć może to złudzenie optyczne bo są niskie ) , tzn nie grube tylko takie umięśnione , i fatalne ale to fatalne stylizacje , okropne dyskotekowe sukienki z lat 2000 , ten kto mówi ze rosjanki są ładne albo się nacpal albo chce za wszelką cenę dopiec polkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×