Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PZU

dzień dobry kafeteriowiczom

Polecane posty

To ADAŚ nie ma już szans ? Nawet jak wskoczy raz czy dwa razy w sezonie na podium ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko święta :D Przygotowania na poziomie zerowym, na razie wybrałam miesiąc :) No i mam oko na zespoły dwa, z tym, że u mnie w rodzinnej miejscowości wchodza w grę wesela dwudniowe, a te zespoły to jeden bierze 300 zł za godzinę, a drugi 3.200 za dwa dni :O Poza tym nigdzie, nawet na najdziwniejszych stronach w necie nie mogę znaleźć nawet przykładowej sukienki, takiej jak bym chciała, więc lipa :( No i najważniejsze- zapisałam się z menem na siłownię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu w necie sukienek nie szukaj. Jak pójdziesz do salonu ślubnego, an tobie będa calkiem inaczej wyglądać i zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze, nie siedzę na żadnych tematach ciąża/wychowanie, coś tam coś tam bo tam są same nawiedzone kobity, które już w trzecim miesiącu robiły wyprawkę dla dziecka, ja tam idę na żywioł:classic_cool: po drugie rozwiązanie prawdopodobnie 22 maja, ale urodzę jakies 10 dni wcześniej w końcu wiem kiedy zaszłam w ciążę:classic_cool:) po trzecie czym mam skrzywdzić swojego synka, imieniem Dorian czy Miłosz, nobo inne mi sie nie podobają😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU- i to się chwali !!! Dorianem go skrzywdzisz :O Chollerka- ale to nawet nie chodzi o to, jak ona będzie na mnie wygladać . Ja po prostu mam swoja wizję i nic jej nie odpowiada, i mam wrażenie, że taka sukienka jak ja chcę, to pewnie nie istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu, właśnie, pochodz po salonach, ja przymierzając takie sukienki które mi sie podobały wygłądałam jak kościotrup, tylko weź ze soba jakąś zaufana osobę która nie będzie Ci mówiła że w każdej wyglądasz pięknie, bo tak nie jest napewno, a już na pewno nie słuchaj pań ekspedientek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZu nie wszystkie kobiety na ciążowym są nawiedzone. Będę ich bronić. Ja na jednym temcie, gdy byłam w ciazy poznałam super kobiety. I do tej pory się przyjaźnimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem cholerka, ale jak poczytałam te nawiedzone, to więcej tam nie wchodzę , wolę tu się pośmiać:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PZU zalezy na kogo trafisz. Choc oczywiście zdażaja sie ( dosc często) przewrażliwone kobiety, które wyprawke szykują zaraz po obejrzeniu testu ciażowego :O a do szpitala biora 3 walizki :O i ciągle cos im jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę kochani. Odezwe sie jak znajdę czas. A że teraz jestem [pracująca matką :classic_cool: to nie mam czasu na kafe ;) Gdybym nie odezwała sie przed majem :D :D :D to powodzenia PZU :) Milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj brzydka witaj figiel co robiłaś w nocy, że teraz spisz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ! jak ja przyszłam to se wszystkie poszły :o to idę i nie przeszkadzam już Wam nooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papapa chollerka, miałaś mnie wspierać przez monitor w czasie porodu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ! Jedna PZU okazała mi odrobinę litości :) pracowałam PZU pracowałam :classic_cool: tym razem uda się cześć a nie część :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widelczyku ależ ja się nie unoszę , bo i siły brak jakoś po pracy i tyłek siedzi na miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×