Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

u mnie piersi bola, wczoraj dwie malutkie rozowe plamki na bieliznie i leciutkie klucia w podbrzuszu. i jeszcze wogole jesc mi sie nie chce ale to mi sie zdarza nawet przed @. i jesli chodzi o objawy to by bylo na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys testuje w sobote bo akurat wypada 28 dzień ... ale mój już się nie może doczekać i namawia mnie żeby zobaczyła w piątek no jak się nie uda to w sobotę ..... ale moje cykle trwają ok 28-30 dni więc może nie wyjść w sobotę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki:-) Widzę, że u niektórych z Was zbliza się dzien testowania. Trzymam kciuki zeby Wam się udalo! To rownież wazne dla innych staraczek, aby nie tracić nadziei. Ja dopiero po @, wiec małe staranka są zeby nie wejsc w rutynę, że kochamy sie z M, tylko w dni płodne. Czekam na femifertil, jeszcze mi nie przysłali. Narazie łykam olej z wiesiołka i folik. Czy któraś z Was używała testera optycznego Donna aby wykryc owulację (mini mikroskop w ksztalcie szminki, oglada sie slinę, ktora krystalizuje sie podczas owulacji)? Ja go kupiłam jakiś czas temu, ale chyba nie dowidzę, bo dla mnie obraz sliny jest taki sam (czyli jakies plamki bez tzw. lisci paproci). Trzymajcie się ciepło:-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanka....słyszałam o tym mikroskopiku i nawet myślałam o zakupie ale już mi przeszło bo skoro lekarz powiedział że owulka jest i to w środku cyklu....to już nie chcę ani testów ani nic tego typu:):):):)Ale ponoć fajna sprawa:):):) Berbelek....no tak faceci nigdy nie mogą się doczekać.....:):):)Ja czekam do poniedziałku tzn. mam wtedy dostać....jak nie dostanę to we wtorek testuję....ale raczej dostanę bo ten cykl cały że tak powiem posrany....:) Justys ja mam ból piersi nadal...przy dotyku....co chwilę mi się dzisiaj odbija ,jeszcze nic nie jadłam, zgagę miałam nawet rano znowu(?)...bóle podbrzusza nadal...głowa mnie dzisiaj boli:(:(:(..wiecie co?? Kilka dni temu dokładnie w niedzielę...strasznie mnie rano zemdliło...nawet córę z łazienki wygoniłam....kurczę ale to zaw sześnie było.....Powiem wam że przy poprzedniej ciąży nie dość że test wyszedł późno!!!! Bo 15 dni po terminie@ to objawy miałam tylko wymioty,tylko raz!! I to chyba dzień po testowaniu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko ja nie wiem czemu ale mam takie przeczucia ze nam sie udalo:) moze bedziemy sie razem cieszyc z sukcesu:) i nawet ewentualny termin porodu bylby w obu przypadkach zblizony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Ty o terminie porodu a ja tu już myślę jak fatalnie będę się czuła jak @ będzie....:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny oby te wszystkie objawy wskazywaly na ciaze :) Berbelek oby horoskop sie spelnil :) Sat daj szybko znac jak wyniki.. Szarlotka buzi za odwage :* Trzymam kciuki za Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :):)):):) szarlotko brawa za przeprowadzoną rozmowe :):):):) sat czekamy na wyniki :):):) szarlotka i justys- jak dla mnie jestescie podejrzane o ciąże :)):):) Pozdrowioneczka dla Was dziewczyny 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolkcia...dziękuję:):):):) Oby... Trzymać te kciuki bo jak nie to na was będzie:):):)He he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszytskie z nas trzymają mocno kciuki żeby każdej z nas się udało ... damy radę dziewczyny ... to będzie odpowiedzialność zbiorowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pecha masz w tym cyklu, no ale bynajmniej sie przebadasz u ginka i on poobserwuje Twoją owulę i sprawdzi co i jak- moze znajdzie sie jakas przyczyna która to wszystko blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chej dziewczynki,nie mam czasu,bo jestem w pracy,ale mam nareszcie wyniki testu.....125,8 :) dzwonilam do lekarza i potwierdzil,jerstem na 100% w ciazy :) bede wiecvzorkiem to z wami popisze,a teraz przesylam ciezarne zyczenia by kazda z was zobaczyla na tescie swoje 2 kreseczki :) milego dnia kochane,dziekuje za piekne slowa wsparcia i nadzieji :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat! Gratulacje! Bardzo się cieszę Twoim szcześciem! Tego mi (nam) było trzeba... powiew optymizmu...:-) :-) :-) Gratulacje dla M równiez, stanął chłopak na wysokości zadania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat no mówiłam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULACJE!!!!!!!!!!!! To teraz proszę nas zarażać:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat gratulacje:):):):) piękna beta :):)):) to Kochane zaczyna się optymistycznie- może ten miesiąc bedzie dla większości z nas owocny i szczęśliwy. ja się denerwuje trochę bo mi pecherzyk chyba nie pekł bo dalej boli jajnik :(:(:( kurcze a już musiałam wziąźć pierwsza tabletkę dupastonu a go się powinno brac po pęknięciu pęcherzyka- ciekawe co tam się naprawde dzieje, dziś kolejne usg bedzie więc zobaczymy. ale stresa troche mam, a raczej smutnawo mi że w takim wypadku z tego cyklu będa nici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) na samym poczatku wielkie gratulacje sat!!!!!!!!! wiedzialam ze ciaza to byl pewniak w twoim przypadku:) ja wlasnie wrocialm z uczelni i okropnie sie czuje:( po obiedzie dopadly mnie mdlosci i z obiadu ze tak powiem nici:( do teraz nic nie zjadlam bo mnie odrzuca i w dodatku dzis mam niewielkie ilosci brazowego sluzu.... wczoraj byl rozowy a dzis juz brazowy, co to moze byc? i oczywiscie ciagle klucia w podbrzuszu ale lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat ................... gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buźka dlA reszty:):) Wiolkcia myśle że dupashone nie zaszkodzi ci ale upewnij się u lekarza , a i pewnie ciekawi cie jak sie po nim człowiek czuje ja biore 3 dzień i w sumie czuję się dobrze!!!!! Daj znać po moniroringu co się u ciebie dzieje!!! oj tak bym chciała, żebyśmy mogły juza niedługo pisać do siebie mamuśki, bo myslę, że jak juz nam siie uda to bedziemy ciagneły dalej nasze wspierania, trzeba przyznać że jesteśmy lepsze niz psychologowie: wysłuchamy,doradzimy, pocieszymy, postraszymy aż ZACIĄŻYMY I MALEŃSTAW ZDROWE URODZIMY:) he he ale rym na koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Kofane Staraczki :) jak dzionek minał...? Sat gratuluje Ci bardzo bardzo bardzo.... :):):):):):) przeciez wszystkie mówiłysmy ze jestes, po co sie było stresowac ? ale najwazniejsze ze juz wiesz :) jak Twój M...??? justys , szarlotka... co tam u Was? Wy tez macie przeczucia...? ja czuje sie ok, podbrzusze czasem da o sobie znac, piersi tak sobie... takze czekam na @ 19 marca... Dzisiaj ide z przyjaciółką na piwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 no ciekawa jestem co mi ginek powie. mi narazie tez nic nie dała znac tabletka duphastonu więc nie sądze by kolejne coś spsociły :):):) to teraz zostanie nam czekac na termin @ :):):) ale będzie się dłuzyć.... nerwusku dobrze ze u Ciebie wszystko dobrze i jestes spokojna. justys te Twoje szalone przygody z plamkami to niezła karuzela, pojawiaja sie, nasilają, znikają i kóło- ale wcale nie musi oznaczać to nic złego.jeszcze kilka dni i wszystko sie wyjaśni. malva - jak tam u Ciebie samopoczucie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03. czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa malva1983.............26............4................04.0 4.........Elbląg sat już jestes brzuchatką a nie staraczka więc chyba będzie trzeba stworzyc kolejna tabeleczkę :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat...dopisz się do drugiej tabelki:):):)......Twoja w tym głowa teraz to Ci nie odbierzemy przyjemności..........:):) U mnie norma....plamień niet, krwawień niet.....i niczego niet....:)Odbija mi się tylko jak jasna cholera.......zgaga od czasu do czasu....brzuch pobolewa i czasem dość konkretnie....piersi też bolą...ale mam wrażenie że mniej.....więc @ nadchodzi..... Justyś a u Ciebie jak??? Nerwusek???? ...Justys widzę że Ty to niezle objawy masz jak już mdłości.....koooochana.....coś przeczuwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem, te mdlosci to pewnie przez ten fast food na sniadanie:) ale powiem ci szczerze ze mam przeczucie ze cos jest:) nie wiem czemu ale tak czuje. a piersi to juz mnie bola jak oszalale, a brodawek nie da sie dotknac bo tak bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwa
czy ktoras z dziewczyn moze polecic mi jakas poradnie w warszawie zajmujaca sie zespołem policystycznych jajników ?? Bo nie wiem gdzie mam sie wybrac z ta choroba a w warszawie jestem od kilku miesiecy . POMOCY PROSZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×