Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

jeny dziewczyny już nie wiem co myśleć ;/ może i za szybko na ten test ale wiecie już zaczynam wariować a jeszcze ten ból tych jajników co był po drugim staranku - nie wiem czy ten ból to dobry czy zły znak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys pranie trzeba zrobic i to obowiazkowo :P juz mam ten tescior,jutro ci wysle :) wrocilam z zakupow i na wkladce mam bezowa plame taka jak na @,ale wlozylam paluszka i nadal czysto...normalnie przy takiej plamie juz sie zaczyna lac powoli....nie wiem co o tym myslac,moj mowi,ze raczej dzidzi nie ma :( znowu podbrzusze mnie boli i sutki zaczely tez jak na @ :( wiecie co? chyba jednak dzidzi nie ma :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek stanowczo za szybko ten test...zaczekaj minimum dzien przed planowa @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat...poczekaj to może tylko plamienie!!!!!.....a tym bardziej z zakupów może się nadźwigalas????......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malo wlasnie nosilam,wszystko da auta szlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Sledziłam Wasze forum i powiem,ze nie jedna lze tu uronilam i nie raz sie smialam.Co prawda jestem juz na jednym forum ale mam nadzieje, ze to mnie nie wyklucza. Jestem mezatka od lat 3.Od 2 lat staramy sie z mezem o dzidzie i jak sie juz zapewne domyslacie nic z tego nie wychodzi.Mieszkam w Norwegii a tutaj badania sa naprawde drogie no i podejscie lekarzy takie zimne.Kupilam bilet do Polski na 16.03 i umowilam wizyte do gina na 18.03. Maz dojedzie do mnie za miesiac i tez sie przebada. Tak bardzo chcemy miec dzidzie...Czuje sie podlamana i czasem mam juz dosyc.Mimo to zawsze sie jakos podnosze z nowa nadzieja. To takie wkurzajace czekac na upragnione 2 kreseczki.Juz Ci sie wydaje ,ze moze sie udalo a tu idziesz do kibelka a tam @.Ahhh... P.S. Fajne z Was dziewuchy A gdzie sie podziala Czekajaca?? Miłego dnia kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czekoladowyszejku...witaj u nas..tak se tu smecimy i analizujemy,wspieramy i rozweselamy...dzien po dniu...@ za @... kazda z nas przeszla chwile pelne nadzieji i rozczarowan...zapraszamy do naszego skromnego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia26
witam!!postanowiłam także do as dołączyć.staram się o dzidziusia 9 cykl i nic.robiliśmy badania moje wyniki ok maż miał słabe plemniki bierze cały czas witaminki1był u urologa,który powiedział ze jeżeli kobieta jest płodna(czyli ja :) ) to mamy 100% szanse,i co tu myśleć jak na razie nic nie ma:( dziś mam 15dc.starania w trakcie.teraz trzeba czekać do 30-31dc bo w tedy powinna przyjść @ale osobiście jej nie zapraszam tak bym chciała żeby to był prezent wiosenny...przepraszam za chaotyczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! mam pytanko co myslicie o tym: a mianowicie niemam okresu od 3 miesiecy bralam tabletki anty novonette 4 lata przestalam brac i bylam u ginekologa powiedziala ze wszystko jest ok cytologia takze a okresu jak niemialam to niemam.... raz na jakis czas pojawiaja sie brazowe plamienia ale trwaja gora dzien i bardzo slabo... robilam 3 testy ciazowe i wynik negatywny... co o tym sadzicie?? pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga jak dla mnie to zmien lekarza.moze sie na tym nie znam,ale jak kocieta nie ma @ przez 3 miesiace i nie jest w ciazy,to cos tu jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem Kochane Kobietki w dniu naszego święta. swięto oczywiście fajne ale uwazam że dzień kobiet powinnysmy miec codziennie- a nie tylko raz w roku dostawac od mężczyzn prezenty i życzonka- a co :):):):):) może zacznę od siebie- wiecie co dziś zobaczyłam w toalecie??? sluz płodny- jacie nie widziałam go baaaaaardzo dawno- kilka lat- więc pracują jajniki :):))) dalej boli ten prawy. dziś kolejny monitoring. s28 również czekam na wieści od ciebie po wizycie u ginka- mam nadzieje ze będa duzo lepsze. ja zapewne odezwę sie dopiero jutro bo w domciu będe po 23-ej i chyba do kompa nie będe podchodzić- raczej zabiore się za pranie :):):) berebelek- test ciążowy zdecydowanie za wczesnie zrobiony. jak chcesz już wiedziec to idz na betę ona napewno już bedzie wiarygodna. szarlotko koniecznie porozmawiaj z mężem- to napewno Wam pomoże i oczyści wasze relacje, bedzie już wiedział czego potrzebujesz, będziesz spokojniejsza i szybko będzie dzidzi. malva- dalej trzymam kciuki za Ciebie i oczywiście za sat sat- ta plamka wcalenie nie wyklucza ciązy- przecież do 3-go miesiąca ciąży mogą wystąpic plamienia. czekamy na twoją bete :):):) nerwusek, czekająca co z Wami??? justys już coraz bliżej- dasz rade :):):):) czekoladowyszejk witam na pokładzie- faktycznie dziewczyny sa tu supernakie- totalne wsparcie i zrozumienie oraz doradztwo. Mam nadzieje że podczas tej wizyty w Polsce uda Wam się dowiedzieć czemu tak trudno Wam poczac fasolkę. madzia mam nadzieję że tym razem Wam się uda i będzie ten prezencik. jak sa słabe to powinnaś im pomóc w dotarciu do celu, po praniu fik nogi do góry na kilka minutek a potem na brzuszku trosze poleżec- nie korzystac z toalety do rana :) aga1210a ginek powinien dac Ci tabletki na wywołanie @, po tabletkach czasami trzeba troszkę zaczekac az wszystko wróci do normy. Joanka jesli chodzi o oeparol to ja go brałam, na mnie nie zadziałał bo okazało się ze moje problemy maja podłoże hormonalne, ale czytałam dużo wypowiedzie dziewczyn które go chwaliły i pomógł im w zaciążeniu. to leki ziołowe więc Ci nie zaszkodzą :):):):) to chyba na tyle. mam nadzieję że nikogo nie pominęłam, a jesli tak to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myslalam o wiesiolku, bo ten moj sluz taki raczej marny jest.I zaczynam z temperatura tak pozadnie.Zobaczymy co tam gin powie.Jak bede u niego to bedzie moj 15dc wiec powinnam miec owu.Moze wreszcie cos ruszy w tym temacie. Dzisiaj @ mi sie skonczyla wiec od razu zaczynamy :)Wlasnie dzwonil maz, ze wraca z pracy, mam nadzieje, ze jakiegos kwatuszka przywiezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz najprzyjemniejsza część pracy nad dzieciątkiem przed Wami- tylko najlepiej co 2-3 dni by nasionka miały się kiedy zregenerowac :):):):) a jesli chodzi o wiesiołek to najlepszy jest włąśnie pod nazwą oeparol. jesli problemów zzdrowotnych nie masz, bądz hormony wszystkie oki to można go brać a jesli wyniki sa nie bardzo to raczej nie przyniesie żadnego efektu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prosimy o wpisanie sie do naszej tabelki czekoladowyszejku :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02< br /> malva1983...........26.............3............ ...08.03......Elbląg sat....................29.............1........... .....8.03 szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 berbelek1...........21...........1...................13-1 5.03. Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.........Elverum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty, fakt ze długo już się staracie ale zobacz na wiek :):):) a tak powaznie to robiłaś już sobie jakies badania czy teraz dopiero zaczynasz przygodę z ginkiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiCK...............Wiek..........cykl satań.......data @.........miasto Czekajaca25........25.............2.................?.02 malva1983...........26.............3............ ...08.03......Elbląg sat....................29.............1........... .....8.03 berbelek1...........21...........1...................13-15.03. szarlotka80.........29.............3............ .. 15.03......Gliwice nerwusek26.........26.............3............. ..19.03....Radomsko justys1818..........21.............4......... .14-20.03.......żywiec wiolkcia..............27............11.......... .....22.03.........Zabrze s28 ...................24............6.................22.03 czekoladowyszejk...23..........24...............31.03.... .....Elverum Joanka 30............29............2...................4.04........ Wawa poukładałam datami @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) witam nowe kolezanki. ja dalej sie zastanawiam czemu na tym owulacyjnym byly dwie kreski......... nic nie boli ani sluzu nie ma wiec na owulke to nie wyglada:( ale czytalam ze niektore testy owulacyjne pokazuja dwie kreski jak jest ciaza bardzo wczesna ktorej test ciazowy jeszcze nie wykryje. moze to znak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie znow niepotzrebnie sie nakrecam ale patrzcie co znalazlam: Test owulacyjny wykrywa ciążę Dlaczego? to jest tak naprawdę jego wada bo krzyżuje się z hormonem ciążowym HCG w niskich wartościach, ale konstruując test i jego czułość zakładaliśmy, że człek będzie testował w okolicy owulacji. Test krzyżuje się z HCG na poziomie 10 co oznacza, że przekroczenie tego poziomu powoduje pozytywny test owulacyjny (1-2 dni od zagnieżdżenia) na wszelki wypadek dzis poprzytulam sie z M:) ale jutro zrobie znow test owulacyjny moze wyjda znow dwie kreski a to bedzie oznczac ze to wcale nie byla oznaka owul. buzaki dla was:* sory ze tak ciagle o sobie tylko pisze i zawracam wam glowe ale komus musialm sie wygadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys moze faktycznie to dobry znak :):):) ale na wszelki wypadek zalecam pranko dziś :):):):) nie zawsze owulka daje jakies objawy- z drugiej stony pisałaś ze juz miałaś bóle jajników- więc kochan u Ciebie to niezła zagadka :):):) w każdym bądz razie działaj dziś :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede dzialac napewno:) ale jak jutro znow na tescie owul beda dwie mocne kreski to juz napewno bede wiedziec ze to nie byla owulka:) tylko u mnie to jest tak 28 luty bol lewego jajnika (wg.mnie owulka) 6 marca znow bol tyle ze tak jakby w sciance macicy po jednej stronie. juz sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys ty za nic nie przepraszaj!!! a po co jest to forum? by moc sie wygadac i zeby ktos tego "sluchal"...na tym to polega,kazda z nas wyplakuje swoje bolesci i wspiera inne kolezanki,po to tu jestesmy :) zobacz na mnie chyba za bardzo zaobsorbowalam forum wlasna osoba...za co przepraszam ale glowa do gory dzis pranie z wirowaniem :P a juz niedlugo 2 kreseczki,a raczej napis"ciaza" :P bo to ten specjalny dobrej wrozby test bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide lulu,wroce pozniej,ledwo zyje...nie jestem w stanie przeczytac tego co piszecie,bo oczka mi sie zamykaja i tak caly dzien :( robilismy wlasnie grila na dachu ze znajomymi,a ja sie polozylam spac...wygonili mnie momentalnie :P wiec zobaczymy sie pozniej,pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sat. co ja bym bez was kobitki zrobila:) moj M dopiero o 23 wraca wiec bedzie wykonczony ale dzisiaj sie mi nie wywinie i spelni swoj malzenski obowazek:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak justys jeśli jutro wyją znów 2 kreseczki to owulka to nie nie jest :):):) oby to był dobry znak justyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór kobietki w dniu naszego świeta! Sat... jesteś rewelacyjna w swoich bezposrednich slowach :-) " i pamietajcie,po zakonczeniu prania nogi do gory,najlepiej oprzyjcie pupe o sciane,bardzo wygodna pozycja,a kto wie, moze robaczekwtedy latwiej sie szuka jajeczka" Chyba dam to do przeczytania mojemu M, bo on dziwnie patrzy na mnie gdy robie swiece:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szarlotka, wiolkcia:) kurcze ale bym chciala zeby sie udalo w tym cyklu:) a co tam z wami? jakies objawy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×