Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Hej kobitki jak tam wieczorek!! U mnie 19dc , 25 dc mam ruszyc na badania hormonków mam nadzieję że one coś wyjaśnia!!! W tym cyklu choć mam nikłe szanse na dzidzie to chyba na wiosne mi libido wzrosło albo szarlotka takie fluidy przesyła:) Cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) na wstepie przesylam MOC FLUIDKOW... wiec lapcie ich jak najwiecej :) jestem nosicielka najwspanialszego pasozyta na swiecie,rozpylam na prawo i lewo...lapcie dziewczynki kochane :D do mojego chlopa dopiero dotarlo co sie stalo i lekko spanikowal,jest jeszcze w pracy...mam nadzieje,ze nie ucieknie...musze mu paszport schowac :P :P wiolkcia jakie nici z tego cyklu? a czy ktos cie dawno przez kolano nie przelozyl? :P glowa do gory do @ jeszcze daleko i wszystko sie moze zdarzyc :) justys bidulko zaczekaj jeszcze ze 2 dni i jak plamienia beda sie utrzymywac to idz do lekarza,a co do twojego sniadania to bez komentaza,nie ladnie to tak w fast foodach sie objadac od rana!! :P nerwusek baw sie dobrze na piwku i lyczek wypij za mnie, bo ja nie moge (a straszna piwoszka jestem) oj kochaniutkie wy moje,dziekuje za to,ze tu ze mna bylyscie,ze wspieralyscie,ze rozweselalyscie i nadzieje dawalyscie :) zycze wam z glebin serduszka,by kazda z was juz niedlugo mogla ujrzec swoje wymarzone 2 kreseczki :) bede was odwiedzac i nadal dodawac otuchy i kibicowac :) przesylam ogromiastego buziaka :* jestescie wielkie (sercem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat.....kochana dodajesz nam otuchy:):)I oby tak zostało....mnie się wyjątkowo przyda!!!!!!!!! Naprawdę!!!!! dzisiaj mój 24 dc...piersi bolą nadal przy dotyku i niewygodnym spaniu...ale wydaje mi się że mniej....za to podbrzusze pobolewa jak na @....:(:(Dziewczyny a gdyby to nie było na @ to mogę brać no-spe...????Bo wczoraj wieczorem już wzięłam...:(dzisiaj rano znów mnie pobolewa....:(...no i zgaga mi dalej dokucza...zobaczymy czy będzie mnie dalej męczyła.... s28.....ano przesyłam przesyłam:):)I czekam też na te od sat:):):)he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki poprawka...:(:(:(:(....@ nadejdzie...:(Bo już mi się zaczynają te cudne plamienia ..:(Jak co miesiąc....dzisiaj czwartek dopiero..@ ma być w poniedziałek...ale już się zaczyna....:(:(:(Także u mnie nici....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotka nie martw się ... u mnie zaczyna boleć brzuch jak na @ więc pewnie też przyjdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja od wczoraj mam plamienia i brzuch tez boli.... kurcze pewnie tez @ przyjdzie bo coraz ciemniejsze te plamki:( jeszcze sie ludze ze moze ustapia te plamienia albo cokolwiek ale raczej marne szanse szarlotko, berbelku widze ze u ciebie tez to samo co u mnie:( chyba jedziemy na tym samym wozku sat dzieki za te pozytywne fluidy ale chyba nic tu nie pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki moje kochaniutkie... jeszcze nic straconego,plamienia moga oznaczac zagniezdzanie sie jajeczka :) a jesli okaze sie,ze to @ to przynajmniej bedziecie mialy ja z glowy by zaczac staranka na nowo :) moze to was nie pocieszy,ale w kazdej nawet oplakanes sytuacji staram sie znalzc jakies plusy.... co do nospy to pytalam lekarza,powiedzial,ze 1 na jakis czas moze byc,ale zeby jej nie traktowac jako alternatywy....przez pierwsze 12 tygodni nie wolno zadnych lekow i trzeba bardzo ostroznie z jedzeniem,bo przez ten czas wytwaszaja sie zalazki do wszystkich organow.... FLUIDKI PRZESYLAM ponownie....lapcie :) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sat moze i sa to plamienia oznaczajace cos dobrego. ale martwi mnie to ze na zewnatrz mam doslownie po jednej plamce kilka razy na dzien na wkladce a w srodku jest tego duzo wiecej bo sprawdzalam. i teraz nie wiem bo na moje oko to na plamienia implantacyjne to tego za duzo jest i zbyt ciemny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już świruję;/ chyba jutro zrobie jednak ten test dzień przed @ chyba powinien być wiarygodny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem że powinnam ale już nie mogę wytrzymać ;/ to taka ważna dla mnie sprawa ... ale trudno tak siedzieć i czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech robi i racja na co ma czekac? :P jak bedzie pozytywny to dluuzej bedzie sie dziewczyna cieszyc,a jak negatywny to niestety za szybko zrobiony :P justys ty zmien lekarza najlepiej,bo ten twoj mi sie nie podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz jest wporzadku tylko moj organizm jest beznadziejny przez to poronienie. lekarz tu nic nie poradzi bo to poronienie wprowadzilo zamet w moj cykl i funkcjonowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane! Berbelku nap uisz jak testy wyjda?czekamy z niecierpliwoscia. Justys moze jednak sa ta plamienia implantacyjne.Mam nadzieje i trzymam kciuki.Teraz Sat zaciazyla to juz lawinowo pojdzie.Mocno w to wierze. Kurcze pierwszy raz pare dni po @ bola mnie jajniki.CO to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ból jajnika przeważnie oznacza ze zaczyna on pracować i może już tam zaczyna powolutku pęcherzyk rosnąć. mnie nadal boli ten jajnik- wczorajsza wizyta pokazała że jeszcze nie pękł pęcherzyk a był to 16-ty dzień cyklu, jutro znów mam iść do ginka- może wkońcu peknie ten dziadyga :):):) skoro nie pęka to i pewnie @ się przesunie o kilka dni. justys istny cyrk w Twoim cyklu- lecz nie można tracić nadziei- nadzieja umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak malvo nadzieja umiera ostatnia ale widze ze coraz bardziej plamie.... i ten kolor juz ciemno brazowy:( od razu wracaja zdarzenia z pierwszej ciazy.... wtedy tez od takich plamien sie zaczelo.... modle sie zeby to co dzieje sie teraz to nie byla powtorka z tego co juz przeszlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys trzymam za Ciebie mocno kciuki- oby się to wszystko dobrze skończyło. ooo chyba pękł :))):):) albo się wsiąknął :(:(:( trzeba teraz czekac do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzwoniłam do lekarza i umówiłam się na dzisiaj na 20.30....bo już mam serdecznie dosyć tych cyrków:(:(:(:(Justyś my obie mamy jazdy .....szlag mnie trafi dzisiaj////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarlotko to po wizycie napisz co i jak. ja tez sie zastanawiam nad wizyta u gina ale pierwsze chce zrobic test wiec poczekam do przyszlego tygodnia... jak @ nie przyjdzie to od razu robie test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już szczerze mówiąc mam w d....te testy....raz że teraz za wcześnie a dwa że te plamienia i krwawienia nie są już normalne.....teraz niby w poniedziałek ma być @....ale bez przesady żeby się plamienia dzisiaj w 24 dc zaczynały...!!!!! A do tego te pomiędzy!!!!!! No ileż można????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cie... ja caly ten cykl mam wypelniony krwawieniami i plamieniami i tez mam juz tego dosc. a najgorsze jest to ze nie wiadomo co sie dzieje. chyba ten cykl nie byl jednak dla nas laskawy i szczesliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys ....oj nie był...:(....ja dzisiaj jak wróce zaraz napisze co i jak....trzymajcie laseczki kciuki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze trzymamy kciki. kochana obys wrocila z dobrymi wiesciami. u mnie nadal bol brzucha i brazowe plamy przy kazdej wizycie w toalecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Justys...nie przy każdej u mnie ale np. rano było...albo po jakimś wysiłku...albo po stosunku...i w zasadzie na papierze mało...na wkładce nic...ale naprawdę po starankach to mnie szlag trafia!!!!!!!!! No i ten ból brzucha....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze juz nie wiem co i jak. moze po twoim dzisiejszym badaniu cos sie wyjasni. ja musze jakos wytrwac do poniedzialku a potem tez pojde do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do poniedziałku nie dotrwam ,bo po pierwsze już mnie wszystko boli:(....po drugie w poniedziałek @ i musiałabym czekać z pytaniami jeszcze kilka dni a po trzecie ileż można pościel zmieniać....???:):):).....zbankrutuje na praniu:)To tak optymistyczniej i humorzasto/.....a poza tym wściekła jestem że się nie udało i już...wściekła i załamana/./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby mam @ dostac w niedziele ale z moim cyklem to roznie bywa:( szarlotko a moze jednak jeszcze nie jest przekreslona szansa na dzidzi:) zycze ci z calego serca zeby gin oznajmil ci jednak dobra nowine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×