Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

a ja sie zastanawiam kiedy mam testowac... ogólnie to miałam cykle 28-dniowe ale ostatni był 30-dniowy... wiec kiedy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelku słonko jak tam sprawy u Ciebie sie maja? Nerwusku jak sie dzisiaj czujesz?? Justys pewnie poszla lulu:) tak jak reszta kobitek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca mysia
widzę, że dużo się działo jak mnie nie było? Gratuluje zafasolkowanym, za staraczki trzymam kciuki! A ja w sumie mam sprawe, a raczej chce sie wyżalić... Wczoraj rozstałam się z chłopakiem. Jest mi z tym źle, ale sądze, że tak będzie dla nas obojga lepiej. Trudno się z tym 'pogodzić', ale prawda jest taka, że nie pasujemy do siebie. Eh... nawet teraz nie mam się komu wyżalić i wybeczeć... Więc zostało kafe... mam nadzieje, że mnie nie olejecie, bo to byłoby zupełnie dołujące... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamilla u mnie bez zmien - zero plamienia tylko biały śluz robiłam wczoraj bobo test strumieniowy i negatywny jak sądzicie kiedy powinnam zrobić test jeszcze raz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysia moim zdaniem lepiej troszke pocierpiec i pozniej znalezc swoja druga polowe niz tkwic w zwiazku z facetem ktory nie pasuje do Ciebie i sie meczyc. Ja znalazlam swoja milosc i drugo polowke i tobie slonko zycze calym serduchem zebys tez znalazla. Mykam do pracusi pozniej sie odezwe Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powinien juz wyjsc. Moze sprobuj jutro z rana slonko lub dzis wieczorem? :) Ja sie czuje jak na @ pobolewa mnie podbrzusze jak na ta malpe a termin mam na 1.04. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelek spokojnie maleńka nie denerwuj się ok 👄 wiesz ja nadal twierdzę że ten biały śluz to dobry znak chociaż gin to ja nie jestem ;-) poczekaj jeszcze z 2 dni i zrób test płytkowi (słyszałam że jest bardziej czuły) i z rannego moczu ok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem za tym że nic na siłę w związku ...... ja też kilka lat temu nikogo nie zatrzymywałam i teraz jestem szczęśliwa od dobrych kilku lat z moim M. widocznie dla Ciebie to nie był TEN (nie ta połówka jabłuszka.... ❤️ )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki nie pisałam wczoraj bo miałam pracowity dzionek ;-) sat kochanie jesz cze nie prałam bo obmyślam strategię .... po za tym moje kochane M. jest chore i łyka aspirynę i syropy ;-( oj nie wiem co to będzie znowu ............. ale słuchajcie laseczki moje KOFANE ......... przedwczoraj wieczorem otrzymałam cudowne wieści o dobrej znajomej której nie widziałam 1rok i 8 miesięcy... koleżanka starsza ode mnie o kilka dobrych lat ,długi okres czasu starali się o dziecko (nie pamiętam ile, ale też lata....) było leczenie hormonalne,zastrzyki na pęknięcie pęcherzyka itp. ja wyjechałam,urwał się nam kontakt i..................... dowiaduję się od szwagierki że mają 6 miesięczne BLIŹNIAKI ❤️ ❤️ ❤️ jak się dowiedziałam to się popłakałam ze szczęścia że się im udało!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytająca mysia głowa do góry - po każdym rozstaniu nie jest łatwo ale zobaczysz znajdziesz swoją drugą połowę na którą zasługujesz malva piękna sprawa z tymi bliźniaczkami ;) a co do mojej osoby: to za każdym razem robiłam testy płytkowe poczekam do jutra rana i wtedy zrobie bo nie mam oznak aby @ miała nadejść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytajaca Mysia.....ja bylam w związku w ktorym myslalam ze zostane...i na szczescie nie zostalam:):)I teraz jestem najszczesliwsza kobietą na ziemi!!!!!!!!!!! No i jeszcze jednego mi brakuje:):)Ale to już wiecie:) Słuchajcie kobiety.....czy wszyscy faceci są pierdolnięci jak są chorzy???????????...przecież zaraz mnie szlag trafi....dlaczego cytryna taka cienka???? a jaka to herbata??? a jestes pewna że zwykla??? a gdzie moje chusteczki??? a ja chce wafelki.....kuuuuurrrrrdeeeee:):):):):)No gorzej niż dzieci...jak to dziecko się w ojca wda to ja pasuje!!!!!!!!!!!!! A co do mnie to dzisiaj 6 dc...i staranka zaczęte:).....W sumie stwierdziłam że tym progesteronem nie mam co się przejmować,bo w końcu owulacja była ,tak stwierdził lekarz na badaniu usg dopochwowym,a przed @ progesteron spada więc wsio się zgadza, jedyne co mnie martwi to to,że dostałam tak wcześnie @....ale zadzwonię dzisiaj do niego i zapytam....zobaczymy czy bedę musiała się u niego stawić..... Laski na 11.00 lecę do pracy i potrzebuję niani na dzisiaj do mojego M która chętna?????????????????? Malva a może tych facetów razem położymy????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane:) ja wrocilam wlasnie z malych zakupow a na bete jade jednak jutro rano bo dzis juz nie robili jak przyjechalam. a tak poza tym to czuje sie dobrze, dzisiaj o dziwo nie mialam mdlosci:) chcialabym zeby ta bete wyszla dobrze i zeby bylo widac wzrost hormonku:) pozdrawiam was goraco:* ja dzis caly dzien w domku bo mam lezec a tak tego nie lubie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnie ale ta moja cholera w życiu w domu nie usiedzi.......... nie ma gorączki to od rana w pracy ........ i powiedz co ja mam z nim zrobić......... przynajmniej nie marudzi kiedyś próbował to go szybko usadziłam bo naprawdę grubo przesadzał ale teraz jest w miarę git... jak coś zaczyna to wystarczy że zrobię minę i już cisza i wszystkie leki łyka ,bo to z tym miałam największy problem.............. tak to już jest z tymi naszymi facetami ;-) kochana szarlotko jak będziesz już z rybką w brzuszku to się na nim odegrasz ;-) i będzie po lody i śledzie latał do nocnego ;-p bardzo dobrze że staranka rozpoczęte i pamiętaj po praniu wieszać za nogi do góry..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej justyś kurczaczku masz leżeć i koniec ;-) to dla waszego dobra.... poczytaj sobie jakąś dobrą książkę i relaksuj się kochanie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys poczytaj sobie Szwaje jej ksiazki naprawde pozytywnie nastawiaja do życia. Na poczatku moze Ci sie slonko wydawac ze sa do bani ale jak sie wkrecisz to przeczytasz wszystkie ktore napisala. Mi zostala tylko jedna z wszystkich ktore wydala:D Obecnie koncze dom nad rozlewiskiem tez sympatycznie sie czyta :D Berbelku kup ACON plytkowy ma on czułosć 10mlU ( Bobo test plytkowy ma 25mlU):) Malva rob pranko z wirowankiem pozniej nózki w gore i bedzie ok :) Szarlotka masz racje olej wszystko i pierz bez stresu na totalnym luzie i spontanie:) Nerwusek a jak tam u Ciebie slonko? :) 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znowu jakieś dziwne plamienia ale teraz przypominają bardziej czerwony kolor boje się że to @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Berbelek slonko pozytywne nastawienie ;) Moze hormony szaleja bo mialas miec @ a tu psikus i jest rybka a tamte glupole nie wiedza co jest grane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berbelku ja w jednym dniu mialam nawet takie chwilowe krwawienie ale malutkie. i potem zrobilam test i byl pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormonki nie ogarniaja tematu;) Jezeli jest tylko plamienie to rybka ma sie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki z bezposredniosc ale mozesz je opisac bo jezeli to taki śluz zabarwiony na różowo to ok. A po za tym plamieniem masz jakies inne objawy sugerujace przyjscie tej malpy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak do tej pory to było tak że te plamienia były delikatne a potem pojawił się biały śluz tylko że wczoraj były koloru ciemnego brązu a dziś to raczej są bardziej czerwone ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×