Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

kamilla co jest? nerwusku pamietaj zeby nie tracic jeszcze nadziei bo @ nie przyszla narazie i oby tak zostalo. szarlotko niech maz szybko zdrowieje bo czas sie wziasc do prania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia więc pewnie niedługo dołączę do ciebie i bedziemy zestawem lekomanek:) mam jeszcze 3 hormony do zbadania więc czekam na @ i 3 dnia cyklu robie mam nadzieję że będą lepsze u mnie wszystko powoli skłe na PCO ale naszczęście w tej chorobie w ciążę się zachodzi!!!! No moje staraczki ja mam cykl stracony więc za siebie nie tzrymam kciuków więc dużo siły zostaje mi na kibicowanie wam i tak właśnie zrobię no już za robote sie brać za darmo mam wam kibicowac juz mi dzidziusia zmajstrować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28.....kibicuj , kibicuj!!!!!!:) No ileż mogę swojego chłopa meczyć...:)dzisiaj rano pomęczyłam....dam mu spokój może na ......parę godzin.:):):):):):)he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pineapleboobs
Czesc dopowie ktos na moj temat " brac czy nei" ? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tu nowa. polecila mi ta strone kolezanka. ja staram sie juz prawie dwa lata i nic. brak mi juz sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem nie moge sie zalamywac..... staram sie !!! wiecie co, cycki bola troszke pobolewa w podbrzuszu... chyba @ nadchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety.... ale nie poddajemy sie :) chcemy jak najszybciej zoabczyc te dwie kreseczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czasami bywaja trudne chwile kiedy @ sie pojawia... ale wszystkie wspieramy sie nawzajem !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie widze i ciesze sie ze tu trafilam. moze razem z wami uda mi sie jakos przetrwac te ciezkie chwile. rozmawiacie tez prywatnie, wymianiacie sie nr gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez jestem nowa:) Starania o dziecko chcemy zaczac w przyszlym miesiacu, bo teraz to juz chyba przeoczylismy... Macie moze jakies rady? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie raczej nie, tutaj wszystkie piszemy otwarcie, zeby wszystkie wiedziay co sie u kazdej z nas dzieje... halo Dziewczynki !!!!!!!!!!!!!!!!!! a Wy gdzie sie podzialyscie dzisiaj...? justys, szarlotka, wiolkcia,kamilla.....????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rady...? kazda z nas ma inne...:P ale moze jakies inne kolezanki sie wypowiedz co??? trzeba nie myslec, tylko robic to z przyjemnoci... ja osobicie nie wyliczam dni bo nie znam sie na tym szczerze mowiac... po prostu dzialamy :P i po kazdym staranku koniecznie nogi do gory !!!!!!!!!!!!!!!!! :P prawda Dziewczyny ?????? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszalam ze jeszcze trzeba sie na brzuchu polozyc to prawda?. slyszalam tez ze dobrze jest pod biodra podlozyc poduszke zeby posladki byly w gorze to ulatwi penetracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze ja dni tez jakos szczegolnie nie wyliczam, ale z tego co wiem to na ten cykl sie troszke spoznilismy.. nie wyobrazam sobie trzymania nog w gorze po seksie ;) heh ;) za to z ta poduszka podoba mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak to...? nogi w gorze to podstawa :P plemniczki sobie wplywaja tam gdzie powinny :P a jak wstajemy to zmieniaja kierunek i wypywaja :( tak wiec sila wyzsza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wyobraze sobie mine mojego lubego to od razu chce mi sie smiac ;) ale jak trzeba to trzeba! :)) haha :D On uwaza, ze jak ma sie stac to sie stanie :) Ja juz sama nie wiem.. jeszcze nie zaczelismy sie starac porzadnie, a ja juz sie stresuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajla_ie moj tez tak powtarza. tylko po dwoch latach to wrecz zrobilo sie denerwujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem z mezem lubimy na jezdzca tyle tylko ze to chyba jedna z najgorszych pozycji. bo przeciez zanim zejde to wszystko wyplynie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj to bardzo sie ucieszyl na wiesc, ze jestem "gotowa" wiec mysle, ze jak nie daj Boze bedziemy mieli jakis problem to zmieni zdanie. Jak narazie uwaza, ze nie ma sie co stresowac na zapas i szczerze to sama chcialabym myslec tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kobietki moje ja uciekam lulac ... ! bede jutro po poludniu :) kolorowych:) No i dziekuje za wsparcie!!! bez Was nie dalabym rady :) jestescie Kofane :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) co do pomocy w dzialaniu to dam wam rade....bardzo wazne jest by zbyt czesto sie nie kochac...najlepiej co 3 dni :) nie czesciej.... witam nowe kolezanki i zapraszam do dzialania :P pozdrawiam buziaczki,pap :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej koffaniutkie :) Doł nadal sie utrzymuje jutro napisze ocb. :P milej nocki i duze buziaki dla wszystkich 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ja juz na nogach od samego rana. niedlugo pedze na bete a potem do domku lezec. ale sie wieczorkiem rozpisalyscie:) witam oczywiscie nowe staraczki. pozdrowienia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×