Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

może i za wcześnie ale ie sądzę- by pokazało chociaz cień cienia a tu nic- może że robiłam popołudniu. no zobaczymy- w każdym bądz razie @ mnie nie rozczaruje jestem na nią przygotowana. sutki nadal bolą- lekkie żyłki wyszły(a nie miałam tego nigdy) więc tłumacze sobie że teraz może dobrze zaczynaja działać moje hormony :) i moze się uda w następnym cyklu. kaassiieennkkaa23aaa to życzę Ci oby się Wam udało. poniżej 5 niestety ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak wiem ale zastanawiam sie czy 0,00mju/ml to byl wynik czy to co długopisem dopsiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze niewiadomo kiedy znow bede mogla sie starac, bo jesli w gre wejdzie czyszczenie to 3 miesiace mam z glowy a napewno dostane jakies leki teraz wiec moze i jeszcze dluzej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna cos urywa mi teksty... dopisane czułość analityczna testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys moze nie bedzie az tak zle słonko. trzeba byc dobrej mysli. Nadzieja umiera na koncu... Co prawda ja sie tam nie nastawiam ze sie udało ale u Ciebie nadzieja kochanie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słonka JUSTYS śle przytulaka wiem, ze zadne słowa cie nie pocieszą ale trzymaj sie maleńka i pamiętaj uda się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwusek GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a taki pesymizm był w tym cyklu u ciebie a jednak!!!!!!!!! SUPER!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazacie ze nie mam sie czym martwic????? tak bardzo sie boje ze zacna sie krwawienia...i ciagle mi sie wydaje ze brzuch zaczyna coraz bardziej bolec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie dzieje tekstu mi nie pokazuje....????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz pokazało wiec dopisane było czułość analityczna testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o teraz pokazało wiec dopisane było czułość analityczna testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOLKCIA u mnie nadal @ brak dziś 6 dni jak odstawiłam dupashone tak jak pisałam gdyby w tym cylku mi sie udałao był by to cud ale ja w cuda wierzę:) A pszę że cud bo w tym cyklu miał owulki a 25 dc robiłam przy okazji hormonów bete i też wyszła ujemna, wydaje mi sie ze ten @ poprostu nie moze sie wydobyć!!!! Kochana a ty w goracej wodzie kompana i juz testujesz :) hehe śmieje się ale sama juz myślałam o teście choć jeszcze rozum nie powstrzymuje!!!! Powtórz za 2 dni teścik!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwusku bedzie dobrze, niech przynajmniej tobie sie uda kochana. widzisz ja nie mam plamien, krwawien ani zadnych boli a i tak beta spadla........ tak strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Kamilko za odp. czyli wynik dlugopisem? tak dobrze rozumiem? czyli jak niemam nadal @ to powtorzyc za pare dni czy niema szansy na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moja wczesniejsza wypowiedz: "Czesc Dziewczynki Dzieki za gratulacje ale chyba troszke za wczesnie !!! robilam dzisiaj bete, podskoczyla do 44,0, bylam u ginka zbadal mnie i zrobil usg, jak na razie nic nie widac. jest takis plyn poza macica i on uwaza ze to nic powaznego (choc wspomnial o ciazy pozamacicznej)!!! jesli pojawia sie plamienia albo silny bol brzucha to natychmiast do lekarza, a jesli bedzie ok to za tydzien do niego na badanie i wtedy powinno byc juz cos widac .... Wiec teraz mega stres!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" jak mam sie nie denerwowac....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce ja mialam tez ten plyn w poprzedniej ciazy i nie bylo to nic groznego bo wiele kobiet go ma na poczatku ciazy. poza tym gdyby to byla pozamaciczna to beta mialaby duzo wieksze wartosci, czytalam ze jak przyrasta za bardzo to wtedy mozna sie martwic a twoja beta jest taka akurat jak na ten tydzien. bedzie dobrze zobaczysz. trzymam mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
s28 sama sie sobie dziwie bo to w sumie to 4 test zrobiony w całorocznych moich starankach- więc się zdziwiłam że jakoś mnie tak napadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys no ginek powiedzia ze to sie bardzo rzadkozdarza.... wytraszyl mnie :(:(:( teraz wydaje mi sie jakby mnie brzuch zaczynal bolec :( no przeciez to jest chore !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia to jak na rok staran to i tak mało ich zrobiłaś, rozgrzeszona jesteś:) A wiesz wszystkie nie możemy się doczekac na te II krechy więc nie możesz sie sobie dziwić!!! Jeszcze troche i beda, zobaczysz!!!!! ja czytałam w necie że niektóre dziewczyna po 10 dniach po dupashonie dostają, więc..... zobaczymy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deisy powtórz badanie za 2 dni jak wzrośnie powyżej pieciu to jest szansa na dzidzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×