Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majeczka87

W OCZEKIWANIU NA WYMARZONE 2 KRESECZKI - POCZĄTKI STARAŃ

Polecane posty

Powiem ci jak ja poszlam na pierwsza wizyte. Powiedzial do mnie gienio, ze pecherzyk ladnie sie umiejscowil w macicy, czyli nie mamy dotczynienia z ciaza pozamaciczna, ale co tego pecherzyka bedzie... bla bla bla A plyn to przebyta owulacja. Widocznie bylo u ciebie jeszcze za wczesnie i teraz jak pojdzie bedziesz wszystko widzial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu ale jestem jakas spokojna..... chyba dlatego ze juz przez to przechodzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa Tu własnie robiłam test jedna krecha @ powinien byc w pon , teraz mija 7 dzień jak nie biorę juz dupashonu! Niewiem czy iść do ginka poczekam do pon. jak nie dostanę to chyba trzeba iść żeby mi wywołali okres, niewiem co myśleć???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jeszcze nie mam @ po tym duphastonie- dziś 6-ty dzień. no to nieźle na nas zadziałał :) należymy do tym mniej liczynych co im sie cykl wydłużył po tym leku :) ja poczekam do końca miesiąca i jak nic nie będzie to dzwonie do ginka. miłego wieczoku dziewczeta. nie smućcie się i myślcie pozytywnie. buziolki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Nerwusek ja brałam na II faze bo za krótka czy cos ale wiem ze też bierze sie na podtzrymanie gdy jest już sie w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolkcia to my dalej na tym samym wózu:) tak wogóle to mam wrazenie ze te leki jeszcze bardziej mnie rozlegulowały i teraz juz trudno cokolwiek przewidziec!!!!!!!! wiolcia no nie myslałam ze to napisze ale juz chce ten okres , chce zacząc staranka w tym miesiącu mam taki dobry nastrój duzo pozytywnej energi a tu czekam i czekam>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justys,a moze to pomylka!!!! gdzie to czytalam tu czy na inym forum...dziewczyna dostala wynik beta negatywny,a miala juz objawy ciazy...i cos jej spokoju nie dawalo i po kilku dniach powtorzyla bete i byla bardzo duza....okazalo sie,ze w laboratorium pani w okienku pomylila dwa wyniki...moze u ciebie jest tak samo!!!! idz prosze jak najpredzej do jakiegos lekarza,niech ci zrobia usg....bo cos mi spokoju nie daje...jest czwartek wieczor,a ty nadal nie masz zdnych objawow poronienia...po 5 dniach? cos tu nie pasuje...idz prosze zrob usg,sadze,ze jest tam dzidzia,a twoje zmartwienia moga tylko zaszkodzic....cycki nadal cie bola? dlaczego? przeciez cycki bola,gdyz rosna na wskutek duzej ilosci hormonu...a u ciebie nie ma duzo hormonow,bo jak twierdzi twoja lekarka nie ma dzidzi.....nie dziwi ciebie to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sat zgadzam sie z Toba w 100% w laboratorium mogli sie pomylic i na usg okaże sie ze pika serducho u rybci. Powinnas pojsc Justys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. do poniedzialku coraz blizej i zobaczymy co jest grane. kurcze jak tak pisalyscie o tej pomylce w laboratorium to sama zaczelam sie nad tym zastanawiac, choc to malo prawdopodobne w tym przypadku. a co do tego bolu piersi to przy poprzednim poronieniu to mnie jeszcze dlugo po fakcie bolaly wiec tym sie nie kieruje. a co tam u was slonca? 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słońca :) Ja dzisiaj na 9 bo szkolenie mam... Justys Kochanie ja tez uwazam tak jak sat... Mnie gdzies dzisiaj brzusio pobolewa jak na @ i bardzo sie boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zrobiłam z rana test owu i dwie kreseczki wyszły, owulki nie mam bo 2 dni temu miałam przecież usg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boj sie, przeciez wiesz ze w ciazy wystepuja podobne bole co na @. ja tez tak mialam i nowaTu tez pisala o tym. no glowa do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla wiec moze wykrył Ci ciąże????????? Justys wiem ze tak sie zdarza, ale strach jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×